Dodaj do ulubionych

Wieliszew - adaptacja hotelu przez DGI NET

27.06.13, 15:38
Jestem jednym z potencjalnych nabywców mieszkania w remontowanym przez firmę DGI NET hotelu po byłym PGR. Oferta jest atrakcyjna, ale kilka szczegółów budzi moje obawy. Bardzo chętnie nawiążę kontakt z innymi nabywcami w celu wymiany spostrzeżeń. Ewentualne maile proszę kierować na adres vitek50@gazeta.pl
Obserwuj wątek
  • Gość: 1234 Re: Wieliszew - adaptacja hotelu przez DGI NET IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.10.13, 23:41
   Fakt posiadania ceryfikatu na Jetfoil przez Woodsa, nie zmienia innego faktu, że dostarczane urządzenia przez Bovent na budowę takiego certyfikatu już nie posiadają. Proszę porównać numer certyfkatu i typ na certyfikacie oraz numer i typ urządzenia na naklejce CE na ich urządzeniach.
   I CO, ZATKAŁO WAS KAKAŁO?
   ps.Tutaj na portalu panuje całkowita cenzura. Portal nie jest wart czasu na czytanie.
   • flaktbovent Re: Wieliszew - adaptacja hotelu przez DGI NET 03.10.13, 00:15
    Szanowni Państwo,

    Poprzednie wpisy tego samego anonimowego użytkownika zostały skasowane, ponieważ ekspertyza prawna udowodniła, że są niczym innym jak wprowadzaniem w błąd i działaniem na szkodę firmy Flakt Bovent.

    W odpowiedzi na powtórne wprowadzanie naszych Klientów w błąd odpowiadamy:

    1) Firma Bovent nie produkuje wentylatorów oddymiajacych, a wszystkie wentylatory są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę Flakt Woods, wiec obowiązują certyfikaty wystawione na tę fabrykę. Inna wersja jest niedopuszczalna prawnie.
    2) Zestawy wentylatorów mają różne nazwy handlowe w zależności m.in. od wysokości zabudowy. Jednak - co jest wyraźnie zaznaczone zarówno w certyfikatach jak i w raportach z badań - jeśli produkt występujący pod inną nazwą handlową skłąda się z produktów certyfikowanych, to obowiązują dokładnie te same badania i certyfikaty. Wszystkie badania i wszystkie certyfikaty są dokładnie opisane , należy je tylko przeczytać. Nie ma obowiązku ponownego badania raz certyikowanego wentylatora, tylko dlatego, że został pomalowany np. na zielono i w związku z tym w celu odróżnienia go w sprzedaży dodano mu nowy element w nazwie.
    3) Ponieważ nie znajomość prawa, w tym brak umiejętności posługiwania się certyfikatami, nie zwalnia nikogo od odpowiedzialności, informujemy, że poczyniliśmy niezbędne kroki prawne w celu ustalenia osoby posługującej się nickiem 1234 i jest to prawdopodobnie osoba, która obecnie ma założoną sprawę sądową właśnie o zniesławianie firm wentylacyjnych. Gdy wyrok się uprawomocni, zostanie ona poproszona o ZATKANIE wszystkich kłamliwych komentarzy kosztownymi ogłoszeniami z przeprosinami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka