Dodaj do ulubionych

Wołomin, City Development

17.10.14, 15:02
Odradzam, w zakupionym mieszkaniu (Hutnicza) usterki gwarancyjne nie są likwidowane przez Dewelopera (pomimo słownych deklaracji), lub też Deweloper nie odpowiada na wezwania do ich usunięcia.
Przykładowe usterki:
- niedomykające się okna / drzwi balkonowe
- bardzo niski poziom zabezpieczeń antykorozyjnych elementów stalowych balustrad i ogrodzenia (ogniska korozji)
- popękana więźba dachowa
- źle zaprojektowana i wykonana wentylacja grawitacyjna ("ciąg wsteczny")
- źle zaprojektowane i wykonane ogrzewanie podłogowe (praktycznie brak regulacji)
Niestety, z postępowania Dewelopera wynika, iż w celu likwidacji usterek będzie konieczność wstąpienia na drogę sądową...
Obserwuj wątek
   • 7klipsch Re: Wołomin, City Development 02.12.14, 22:13
    Dziekuję za info - właśnie zainteresowałem się ofertą tego dewelopera, chyba się odinteresuję.
    Tak z ciekawości to na wezwania dotyczace naprawy usterek w ogóle ktoś, odpowiadał czy zbywał temat?
    Czy w ogóle udzielił gwarancji czy tylko rękojmii, która wynika z przepisów?
    Tak z ciekawości, czy ogrzewanie podłogowe nie dogrzewa czy tylko jest problem ze sterowaniem?
    Po za tym jak deweloper naprawi źle wykonane ogrzewanie podłogowe? Zerwie parkiet, za który zapłacił kupujący lokal i przełoży rurki? Kto zwróci koszty materiałów i robocizny układania podłogi?
  • marek-poligot79 Re: Wołomin, City Development 18.02.18, 22:46
   ODRADZAMY ! Tylko wszystko pięknie wygląda słownie ! Nie dość, że perfidnie oszukuje to do usunięcia usterek się w ogóle nie kwapił, a co przychodziła ekipa to wychodziły, robiliśmy sami i poprawialiśmy, mieszkamy i w sumie teraz jesteśmy już zadowoleni, ale nie smak został bardzo duży po współpracy z Panem Orłowskim. Mogę śmiało napisać, zastanówcie się kilkanaście razy zanim wstąpicie na drogę współpracy z city development w Wołominie. Kupa nerwów, a czasami miałem ochotę po prostu mu przyłożyć.
  • krzysztof2.66 Re: Wołomin, City Development 09.03.18, 21:07
   Generalnie słaba jakość wykonania, od groma poprawek ( które oczywiście zrobiliśmy na własny koszt ),nawet już nie chciało mi się do niego dzwonić i prosić o usunięcie usterek, nie mogłem już patrzeć na niego. Ekipy które robią u niego to jakieś nieporozumienie. On sam niesamowity oszust. Drugi raz na pewno bym się nie zdecydował, omijać szerokim łukiem, szukać czegoś innego.
  • considhude Re: Wołomin, City Development 11.05.18, 23:10
   Strasznie oszukuje, ponieśliśmy z żoną spore konsekwencje z powodu jego oszust i nie dotrzymywania terminów, zapewniał o oddaniu kluczy do zakupionego segmentu więc sprzedaliśmy mieszkanie i jeden z interesów, w konsekwencji wylądowaliśmy na wynajmie przez prawie rok, a termin obiecany notorycznie się odciągał, potem bezczelny po prawie 8 miesiącach zwłoki powiedział mojej żonie, że on robi nam przysługę, że daje nam klucze, ponieważ odbiór nie odbył się w sposób prawidłowy wyszło sporo usterek, no ale akurat tu usunął bez większych problemów.
  • robyn212 Re: Wołomin, City Development 03.06.19, 15:33
   Witam, też jestem zainteresowany segmentem tego dewelopera na osiedlu villa nova w Ząbkach. Jest ktoś kto miał doczynienia z segmentami na tym osiedlu u tego dewelopera? Prosiłbym o kontakt: lubiemalowac1@gmail.com. Zależy mi na czasie ponieważ oglądałem lokal ale po opiniach, które przeczytałem mam mieszane uczucia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka