Gość: flash'n*
IP: *.future-net.pl
01.02.04, 19:22
kto ma zdrowie i słucha świetnych dwóch (?) godzin nocnego manniaka? Ja nie
zawsze mogę, a ciekaw jestem, kogo gdzieś Mann odkrył w świecie. Dzięki Panie
Wojtku, polubiłem i Bramhalla, i Gov't Mul, i... Ale dlaczego nigdzie nie
można znaleźć listy/wykazu prezentowanych wykonawców. Może zrobimy listę
najlepszych kapel 2003 roku z audycji Wojtka Manna? Czy ktoś zapisuje? Dla
takiego gościa mam coś ekstra!