Gość: nina IP: 217.153.71.* 08.02.04, 15:39 czym sie rozni pojedyncze wydanie 101 Depeche Mode od podwojnego?Tzn wiem,ze tu sa 2 plyty,a tam 1,ale tracklist na okladce jest taki sam. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
black_lotus Re: 101 08.02.04, 17:21 Może poproś w sklepie o rozpakowanie płyt i porównaj. Odpowiedz Link Zgłoś