IP: 217.153.71.* 08.02.04, 15:39
czym sie rozni pojedyncze wydanie 101 Depeche Mode od podwojnego?Tzn wiem,ze
tu sa 2 plyty,a tam 1,ale tracklist na okladce jest taki sam.
Obserwuj wątek
    • black_lotus Re: 101 08.02.04, 17:21
      Może poproś w sklepie o rozpakowanie płyt i porównaj. smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka