Gość: jo IP: *.TKK.net.pl / 83.145.128.* 24.03.04, 00:14 i jak sie wam podoba nowa plyta ? mocno 'rockowa' jesli to tak mozna nazwac, glos Pharella zas tradycyjnie boski !!! niesamowity koles Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj