Gość: fanka IP: *.crowley.pl 25.08.04, 16:30 Elo! Jestem dOtA! Wybieram sie na koncert Kelis... Co o niej sadzicie? idziecie sie zabawic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
haribo_goldbaren Re: KELIS w stolicy 04.09.04, 12:45 Gość portalu: fanka napisał(a): > Elo! Jestem dOtA! ELO to bytl fajny zespol, ktory powstal jeszcze w latach 70.O niego ci w powyzszym wersie chodzi? > Co o niej sadzicie? idziecie sie zabawic? Nie... Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.funkulo Re: KELIS w stolicy 04.09.04, 14:28 haribo_goldbaren napisał: > Gość portalu: fanka napisał(a): > > > Elo! Jestem dOtA! > ELO to bytl fajny zespol, ktory powstal jeszcze w latach 70.O niego ci w > powyzszym wersie chodzi? > > > Co o niej sadzicie? idziecie sie zabawic? > Nie... I po to wyciagales posta sprzed 10 dni zeby jej to powiedziec? Ludzie, zluzujcie zdziebko... Odpowiedz Link Zgłoś