Dodaj do ulubionych

KELIS w stolicy

IP: *.crowley.pl 25.08.04, 16:30
Elo! Jestem dOtA! big_grin

Wybieram sie na koncert Kelis...

Co o niej sadzicie? idziecie sie zabawic?
Obserwuj wątek
    • haribo_goldbaren Re: KELIS w stolicy 04.09.04, 12:45
      Gość portalu: fanka napisał(a):

      > Elo! Jestem dOtA! big_grin
      ELO to bytl fajny zespol, ktory powstal jeszcze w latach 70.O niego ci w
      powyzszym wersie chodzi?

      > Co o niej sadzicie? idziecie sie zabawic?
      Nie...
      • silesius.funkulo Re: KELIS w stolicy 04.09.04, 14:28
        haribo_goldbaren napisał:

        > Gość portalu: fanka napisał(a):
        >
        > > Elo! Jestem dOtA! big_grin
        > ELO to bytl fajny zespol, ktory powstal jeszcze w latach 70.O niego ci w
        > powyzszym wersie chodzi?
        >
        > > Co o niej sadzicie? idziecie sie zabawic?
        > Nie...

        I po to wyciagales posta sprzed 10 dni zeby jej to powiedziec? Ludzie,
        zluzujcie zdziebko...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka