Gość: RunDLL32
IP: *.chello.pl
25.09.04, 19:07
Ktoś ją słyszał? Fińska akordeonistka, absolwentka akademii im. Sibeliusa,
gra używając specyficznej, wynalezionej przez siebie techniki.
Jej płyta z zespołem Aldargaz "Ahma" (niestety jedyna, jaką mam) to folk
wymieszany z jazzem i zagrany tak, że można odpaść z zachwytu. Tu jest próbka
(można, m.in. na Amazonie, znaleźć więcej):
noside.com/Catalog/resources/Sound/Kalaniemi,Maria-Aldargaz_Ahma.mp3
I jak się podoba?