rafi.raf
29.11.04, 22:01
Proponuje wybieranie piosenki tygodnia. zasada jest prosta. mozna zglosic
jeden tytul (jest to oddanie glosu) - trzeba go wpisac w temacie postu w tym
watku. Mozna tez glosowac na inne piosenki. co sadzicie o tym? moze naiwny
jestem...