Dodaj do ulubionych

Piosenka Tygodnia

29.11.04, 22:01
Proponuje wybieranie piosenki tygodnia. zasada jest prosta. mozna zglosic
jeden tytul (jest to oddanie glosu) - trzeba go wpisac w temacie postu w tym
watku. Mozna tez glosowac na inne piosenki. co sadzicie o tym? moze naiwny
jestem...
Obserwuj wątek
    • krikra Always 30.11.04, 00:50
      Ja ostatnio mam fazę na 'Always'. Nie 'Always on my mind' oczywiście,
      tylko 'Always' wink
      Słucham jej codziennie po kilkanaście razy... big_grin
      • rafi.raf Re: Always 25.12.04, 15:41
        krikra napisała:

        > Ja ostatnio mam fazę na 'Always'. Nie 'Always on my mind' oczywiście,
        > tylko 'Always' wink
        > Słucham jej codziennie po kilkanaście razy... big_grin

        jakos brak swiatecznej atmosfery wplynal na mnie... dzis glosuje na always. chcialem sie nakrecic na sexy northerner, ale nie wyszlo sad
    • balshoy your funny uncle 30.11.04, 15:37
      sorry,że tak dołująco, ale akurat wczoraj to zapuszczałem i pomyślałem,że
      chciałbym, aby zagrali na moim pogrzebie; akurat bez żadnych podtekstów , bo to
      piękna, choć smutna piosenka..i jeszcze z tym wyjątkiem z biblii...na namtych
      świecie nie będzie łez, ani bólu
      • j.wojak Re: your funny uncle 10.12.04, 11:30
        Ja niedawno żartowałem w domu, że mogliby mi na pogrzebie puścić "Go West" !
    • rafi.raf love comes quckly 11.12.04, 18:26
      whatever you do...
    • krikra London 11.12.04, 21:21
      ..."I want to live before I die"...
    • krikra Always on my mind 20.12.04, 18:04
      Tym razem mój wybór padł na Always on my mind. Raz, że bardzo podobało mi się
      wykonanie tej piosenki podczas Nightlife Tour, a dwa - żeby "uczcić" wybór AOMM
      na drugi najlepszy cover wszechczasów - o którym to zestawieniu napisane jest w
      którymś temacie zresztą.
    • sharkpl1 Re: Rent 21.12.04, 19:34
      No ja proponuje: Rent
      • rafi.raf Re: Rent 21.12.04, 20:24
        oddaje swoj glos wink
      • krikra Re: Rent 21.12.04, 23:41
        Dobra, to ja też. Co się będę wyłamywać... "one of the crowd", czyż nie? ;0
        Może być Rent wink
        • balshoy it doesen't often snow at christmas 22.12.04, 07:35
          wybór może być tylko jeden!
          • j.wojak prośba 22.12.04, 11:29
            Jak już wspominałem, pechowo nie dostałem tej płytki świątecznej dla fanów bo
            moja składka nie doszła na czas do PSB Club. Jedyne wyjście- mógłbyś przesłać
            mi jako mp3? Będe wdzięczny!
            • balshoy Re: prośba 22.12.04, 23:07
              Jacek nie żebym nie chciał, ale ostatnio próbowałem przesłać musical w mp3
              rafiemu mailem .. ładowły się te utwory i nic z tego nie wychodziło.I
              kombinowałem na różne sposoby bez efektu,pomimo stałego łącza. Niby nie ma w
              tym żadnej filozofii, ale wybierane pliki nie chciały stać się załacznikami
              maila.W końcu poprosiłem o pomoc szwagra,który poradził mi,że najlepiej zrobić
              to przez gg..., bo w ten pierwszy sposób nigdy nic mu się nie udało przesłać.
              Zasłaniam się,że mailem wcześniej nic nie wysyłałem, ale niestety potwierdziły
              się moje obawy, pomimo rad rafiego.Bo co tam mogłem robić nie tak?
    • sharkpl1 Re: Piosenka Tygodnia 16.01.05, 23:04
      No to ja podbijam ten wątektongue_out i skoro już święta minęły trzeba zmienić piosenkę
      tygodniasmile Hm... ja jestem na etapie Verysmile, bo mamy mimo wszystko karnawał,
      więc może... Yesterday When I Was Mad? No chyba, że sięgniemy po Nighlife i
      zaproponujemy Radiophonictongue_out
    • krikra Flamboyant 17.01.05, 00:47
      Mnie ostatnio "prześladuje" Flamboyant... więc może by..? wink
    • krikra Out of my system 12.02.05, 14:39
      Tak od wczoraj słucham OOMS i coś mnie niesamowicie ciągnie do tego kawałka.
    • michal_psb It's a sin 12.02.05, 21:15
      Zgłaszam propozycję It's a sin do tytułu piosenki tygodniasmile))
    • verybilingual Miserablism 30.04.05, 20:53
      Wybierać będe zawsze piosenke której najczęściej słucham w tygodniu a w tym
      tygodniu jest nią Miserablism
    • krikra Re: Piosenka Tygodnia 03.05.05, 18:36
      Break 4 love..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka