Dodaj do ulubionych

NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY

    • Gość: sitfak Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: 217.96.44.* 14.03.05, 12:44
      radio włącze i już mam ochotę się zabić
    • the.songless.bird Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 14.03.05, 13:12
      Driven like the snow-Siostrzyczek i This cold life Paradajsów
      • Gość: major Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: 62.233.181.* 22.03.05, 19:55
        Johnny Cash - Hurt
        dołuje bardziej niż oryginał NIN
    • Gość: billy86@o2.pl Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 16:34
      kazda piosenka z doome metalu...poczawszy od my dying bride poprzez anatheme do
      paradise lost...moze rowniez mortal love...
    • Gość: Gocha Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 10:25
      Damien Rice - The Blowers Daughter
      Patrick Swayze - She's Like The Wind
      REM - Everybody Hurts
      • Gość: lg Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.inholland.nl 16.03.05, 13:56
        rem- everybody hurts
        a tak wogle to dla mnie osobiscie zdecydowna wiekszosc piosenek Leonarda
        Cohena....
    • syrop_przeciwkaszlowy RADIOHEAD JEST DOLUJACE 18.03.05, 16:30
      Bo zdolowac sie mozna ze ktos takie g... wydaje.
    • Gość: baisha Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.devs.futuro.pl 18.03.05, 17:46
      NIN - Something I can never have (szcególnie moment - You make this all go away
      - dołujące, ale w taki sposób, że daje siłę! W końcu trzeba upaść na samo dno,
      żeby się podnieść... wink)
      • Gość: Stacey Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 19:09
        Jesli jakiś utwór jest dołujacy to z pewnoscią Nine inch nails "hurt"...
        • mu.z Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 18.03.05, 21:11
          peter gabriel - i grieve
          archive - again
          lamb - gabriel
          tool - third eye
          • Gość: NN Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 02:43
            z NIN to "leaving hope' na pewno
            • Gość: NN Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 02:45
              ups, juz to wymienilem smile
              • Gość: alabama Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.attu.pl 19.03.05, 15:57
                Portishead, Radiohead i Dead Can Dance - mistrzowie we wprowadzaniu czlowieka w
                stan beznadziejnosci, w duzych dawkach oczywiscie; nazezy wiec sluchac ostroznie...
            • Gość: ja the smiths!!! IP: *.media / *.media-net.pl 01.04.05, 13:29
              i know its over, that joke isnt funny anymore, how soon is now, what she said
              etc


              the smiths rlz a morrissey to MISTRZ
    • Gość: QW Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 16:06
      Sopor Aeternus,
      • Gość: urban legend Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 19:21
        Coldplay "Scientist", Depeche Mode "In your room" "Walking in your room",Steve
        Hackett "In memoriam",Queen "innuendo",U2 "Love is blindness", Archive "Noise"
        ("Fuck you" makes me feel bettersmile,Tool "No quarter", prawie wszystko Porcupine
        Tree,Mad season i wieeeele innych...
      • Gość: Aga Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.gw.ipl.net / *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.05, 17:46
        1. Free Love - Depeche Mode - klimat piosenki i głos wykonawcy bardzo mnie
        dołują choć jeszcze nie zadałam sobie trudu żeby dowiedzieć się o czym śpiewa.
        2. Under the Bridge - Red Hot Chilli Peppers - zdecydowanie tekst piosenki
        3. Everybody Hurts - REM - klimat, głos, tekst - po prostu esencja doła.
        Podobno Michael Stipe napisał tą piosenkę dla Kurta Cobain`a.
    • Gość: sniff Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: 141.154.157.* 19.03.05, 21:44
      joy division - insight. tekst i nastroj. wlasnie sluchamsmile
      • Gość: tees Re:mandaryna - here i go again IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.05, 00:11
        to dopiero dołujący shit!
    • greenplastic Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 20.03.05, 17:47
      jeśli chodzi o pozytywnie dołujace to:
      coldplay - "don't panic" i Radiohead - "Climbing up the walls"
      a jeśli chodzi o negatywnie... to stawiałabym na ostatnie piosenki wilków,
      jakiś totalny niewypał
    • yo.yo Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 20.03.05, 19:04
      Portishead, Lamb, poniekąd Enigma ( dla mnie osobiście optymistyczna ), Moby,
      czasem Mike Oldfield. Ale ogolnie to jest dość przyjemne dołowanie smile
      • Gość: penelopa Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 20:30
        Dołujący bywa też Jacek Kaczmarski- "Antylitania na czasy prześciowe"

        > Jacek Kaczmarski > Antylitania na czasy przejsciowe

        Z tej mąki nie będzie chleba,
        Z tych prac nie będzie korzyści,
        Z tych świątyń nie widać nieba,
        Z tych snów już się nic nie ziści.

        Z tych ziaren nie będzie mąki,
        Nie będzie ciała z tych słów,
        Z tych modlitw nie będzie świątyń,
        Z tych czasów nie będzie snów.

        Nie będzie wina z tej wody,
        Z tych pieśni nie będzie dróg wzwyż,
        Z tych dusz nie będzie narodu,
        Każdy sam poniesie swój krzyż.

        Nie będzie kielicha na krew,
        Nie będzie wody do rąk,
        Nie będzie ech na ten zew,
        Z tej męki nie będzie ksiąg.

        To antylitania chwili
        Przejściowej lecz nie - bezkarnej:
        Byli już tacy, co śnili
        Chleb, Księgę i Krzyż - na marne.
    • ekaterina1 Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 21.03.05, 16:26
      nie znam nic bardziej dołującego od Joy Division, smutek smutków, bez nadziei,
      bez miłości, tylko w lęku i potrzebie...
    • Gość: Pijotr Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 18:54
      Całe The Cure. Większość Toola. Dashboard Confessional. Wolfsheim. A z
      pojedynczych: "Untitled" Interpolu. "Tear Away" Drowning Pool. "I am the
      highway" Audioslave. "Always" Blink 182.

      Chociaz najbardziej zwałowaty kawałek ever to i tak moim zdaniem "Total Eclipse
      Of The Heart" Bonnie Tyler.
    • jimmy80 Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 22.03.05, 22:10
      Z takich których jeszcze chyba nie było:

      The Doors - Someday Soon
      Stevie Wonder - Lately
      The Moody Blues - Melancholy Man
      Type O Negative - Black No1
      Radiohead - Creep
      Leonard Cohen - Who By Fire, The Guests, That Don't Make It Junk, przede
      wszystkim wspomniana Famous Blue Raincoat i wiele innych
      Legendary Pink Dots - Scarlet Wish
      Krzysztof Komeda - Rosemary's Baby
      Oprócz tego cała twórczość takich zespołów, jak: Antimatter, My Dying
      Bride, Anathema, Neurosis, Alice In Chains.
      Pozdrawiam
      • Gość: pea Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: 195.136.246.* 23.03.05, 13:22
        Black no1 dołujące - no nie żartuj, mnie to pozytywnie nakręca, to taki
        dynamiczny kawałek smile

        Jak dla mnie My Dying Bride to mistrzostwo w dołowaniu oraz płyta Eternity
        Anathemy, a z rzeczy bardziej popularnych to niektóre kawałki Pink Floydów, np
        "High Hopes"...
        • jimmy80 Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 23.03.05, 17:13
          No może, ale Bloody Kisses jest mega dołująca. Chociaż mnie takie piosenki nie
          dołują... lubię smutne pionenkismile Pozdrawiam.
    • Gość: Listek Low IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 17:22
      Cala tworczosc Low, a szczegolnie kilka pierwszych plyt.

      pozdrawiam
      gg 3441063
      • Gość: Nicky Re: Low IP: *.org 23.03.05, 17:37
        Kiedyś czytałam,że 1 miejsce w kategorii piosenki pogrzebowej zdobyła Celina
        Dionówna i jej "My Heart Will Go On".Zgadzam się smile
    • Gość: espaniolka Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 21:51
      Und wenn ein Lied, Adriano pana Naidoo
      Angel Sary McLachlan( nie wiem czemu, ale zawsze się przy tym rozklejam)
      El cielo herido Hombres G
    • kropla113 Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 25.03.05, 00:10
      1. Wish you were here - Pink Floyd
      2. Somebody - Depeche Mode
      3. Wake up - Mad Season
      4. Indifference - Pearl Jam
      5. Pictures of you - The Cure
      6. Spoon - Dave Matthews Band
      7. Some Devil - Dave Matthews
      8. Mru Mru - Hey
    • kropla113 Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 25.03.05, 00:25
      Ocean Wspomnień - Papa Dance smile)))
      Uwaga jedzie tramwaj - Lenny Valentino
      • Gość: ppp Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.05, 17:09
        -Pink Floyd - A Saucerful of Secrets
        -Pink Floyd - Cirrus Minor
        -cały Ildfrost
        -Dead Can Dance - Dead Can Dance (pierwsza, jeszcze bardzo wyraźnie zimnofalowa
        i średnio etniczna płyta)
        -...no i następne DCD także
        Dilate - Shapeshifter
        King Crimson - Starless
        King Crimson - Lizard
        Klaus Schulze - prawie cały ze wskazaniem na album Dune
        Pete Namlook - prawie cały ze wskazaniem na album Music For Urban Meditation
        Steve Roach
        Robert Rich - ci dwaj panowie to już na prawdę poważny dołek

        no i.

        utwór - w mojej dyskografii nie ma niczego potworniejszego - o wiele mówiącym
        tytule Unconvincing Simulations of Happiness (part II) kolesia kryjącego się
        pod urokliwym pseudo "Black Lung". Na prawde ostrzegam.
    • mangold KURY-" Jesienna deprecha" 18.05.05, 15:48
      z płyty P.O.L.O.V.I.R.U.S.
    • maartunia Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 18.05.05, 18:13
      Hej!jak dla mnie to większość utworów K.Kowalskiej-totalna niewiarasad
      no wyjatek to "coś optymistycznego"wink
      marta
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka