Gość: sitfak Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: 217.96.44.* 14.03.05, 12:44 radio włącze i już mam ochotę się zabić Odpowiedz Link Zgłoś
the.songless.bird Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 14.03.05, 13:12 Driven like the snow-Siostrzyczek i This cold life Paradajsów Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: major Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: 62.233.181.* 22.03.05, 19:55 Johnny Cash - Hurt dołuje bardziej niż oryginał NIN Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: billy86@o2.pl Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.05, 16:34 kazda piosenka z doome metalu...poczawszy od my dying bride poprzez anatheme do paradise lost...moze rowniez mortal love... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gocha Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.05, 10:25 Damien Rice - The Blowers Daughter Patrick Swayze - She's Like The Wind REM - Everybody Hurts Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lg Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.inholland.nl 16.03.05, 13:56 rem- everybody hurts a tak wogle to dla mnie osobiscie zdecydowna wiekszosc piosenek Leonarda Cohena.... Odpowiedz Link Zgłoś
syrop_przeciwkaszlowy RADIOHEAD JEST DOLUJACE 18.03.05, 16:30 Bo zdolowac sie mozna ze ktos takie g... wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baisha Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.devs.futuro.pl 18.03.05, 17:46 NIN - Something I can never have (szcególnie moment - You make this all go away - dołujące, ale w taki sposób, że daje siłę! W końcu trzeba upaść na samo dno, żeby się podnieść... ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stacey Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.05, 19:09 Jesli jakiś utwór jest dołujacy to z pewnoscią Nine inch nails "hurt"... Odpowiedz Link Zgłoś
mu.z Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 18.03.05, 21:11 peter gabriel - i grieve archive - again lamb - gabriel tool - third eye Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NN Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 02:43 z NIN to "leaving hope' na pewno Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NN Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 02:45 ups, juz to wymienilem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alabama Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.attu.pl 19.03.05, 15:57 Portishead, Radiohead i Dead Can Dance - mistrzowie we wprowadzaniu czlowieka w stan beznadziejnosci, w duzych dawkach oczywiscie; nazezy wiec sluchac ostroznie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja the smiths!!! IP: *.media / *.media-net.pl 01.04.05, 13:29 i know its over, that joke isnt funny anymore, how soon is now, what she said etc the smiths rlz a morrissey to MISTRZ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: QW Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 16:06 Sopor Aeternus, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: urban legend Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.03.05, 19:21 Coldplay "Scientist", Depeche Mode "In your room" "Walking in your room",Steve Hackett "In memoriam",Queen "innuendo",U2 "Love is blindness", Archive "Noise" ("Fuck you" makes me feel better,Tool "No quarter", prawie wszystko Porcupine Tree,Mad season i wieeeele innych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aga Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.gw.ipl.net / *.internetdsl.tpnet.pl 26.03.05, 17:46 1. Free Love - Depeche Mode - klimat piosenki i głos wykonawcy bardzo mnie dołują choć jeszcze nie zadałam sobie trudu żeby dowiedzieć się o czym śpiewa. 2. Under the Bridge - Red Hot Chilli Peppers - zdecydowanie tekst piosenki 3. Everybody Hurts - REM - klimat, głos, tekst - po prostu esencja doła. Podobno Michael Stipe napisał tą piosenkę dla Kurta Cobain`a. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sniff Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: 141.154.157.* 19.03.05, 21:44 joy division - insight. tekst i nastroj. wlasnie slucham Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tees Re:mandaryna - here i go again IP: *.aster.pl / *.aster.pl 20.03.05, 00:11 to dopiero dołujący shit! Odpowiedz Link Zgłoś
greenplastic Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 20.03.05, 17:47 jeśli chodzi o pozytywnie dołujace to: coldplay - "don't panic" i Radiohead - "Climbing up the walls" a jeśli chodzi o negatywnie... to stawiałabym na ostatnie piosenki wilków, jakiś totalny niewypał Odpowiedz Link Zgłoś
yo.yo Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 20.03.05, 19:04 Portishead, Lamb, poniekąd Enigma ( dla mnie osobiście optymistyczna ), Moby, czasem Mike Oldfield. Ale ogolnie to jest dość przyjemne dołowanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: penelopa Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.05, 20:30 Dołujący bywa też Jacek Kaczmarski- "Antylitania na czasy prześciowe" > Jacek Kaczmarski > Antylitania na czasy przejsciowe Z tej mąki nie będzie chleba, Z tych prac nie będzie korzyści, Z tych świątyń nie widać nieba, Z tych snów już się nic nie ziści. Z tych ziaren nie będzie mąki, Nie będzie ciała z tych słów, Z tych modlitw nie będzie świątyń, Z tych czasów nie będzie snów. Nie będzie wina z tej wody, Z tych pieśni nie będzie dróg wzwyż, Z tych dusz nie będzie narodu, Każdy sam poniesie swój krzyż. Nie będzie kielicha na krew, Nie będzie wody do rąk, Nie będzie ech na ten zew, Z tej męki nie będzie ksiąg. To antylitania chwili Przejściowej lecz nie - bezkarnej: Byli już tacy, co śnili Chleb, Księgę i Krzyż - na marne. Odpowiedz Link Zgłoś
ekaterina1 Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 21.03.05, 16:26 nie znam nic bardziej dołującego od Joy Division, smutek smutków, bez nadziei, bez miłości, tylko w lęku i potrzebie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pijotr Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.05, 18:54 Całe The Cure. Większość Toola. Dashboard Confessional. Wolfsheim. A z pojedynczych: "Untitled" Interpolu. "Tear Away" Drowning Pool. "I am the highway" Audioslave. "Always" Blink 182. Chociaz najbardziej zwałowaty kawałek ever to i tak moim zdaniem "Total Eclipse Of The Heart" Bonnie Tyler. Odpowiedz Link Zgłoś
jimmy80 Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 22.03.05, 22:10 Z takich których jeszcze chyba nie było: The Doors - Someday Soon Stevie Wonder - Lately The Moody Blues - Melancholy Man Type O Negative - Black No1 Radiohead - Creep Leonard Cohen - Who By Fire, The Guests, That Don't Make It Junk, przede wszystkim wspomniana Famous Blue Raincoat i wiele innych Legendary Pink Dots - Scarlet Wish Krzysztof Komeda - Rosemary's Baby Oprócz tego cała twórczość takich zespołów, jak: Antimatter, My Dying Bride, Anathema, Neurosis, Alice In Chains. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pea Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: 195.136.246.* 23.03.05, 13:22 Black no1 dołujące - no nie żartuj, mnie to pozytywnie nakręca, to taki dynamiczny kawałek Jak dla mnie My Dying Bride to mistrzostwo w dołowaniu oraz płyta Eternity Anathemy, a z rzeczy bardziej popularnych to niektóre kawałki Pink Floydów, np "High Hopes"... Odpowiedz Link Zgłoś
jimmy80 Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 23.03.05, 17:13 No może, ale Bloody Kisses jest mega dołująca. Chociaż mnie takie piosenki nie dołują... lubię smutne pionenki Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Listek Low IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 17:22 Cala tworczosc Low, a szczegolnie kilka pierwszych plyt. pozdrawiam gg 3441063 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Nicky Re: Low IP: *.org 23.03.05, 17:37 Kiedyś czytałam,że 1 miejsce w kategorii piosenki pogrzebowej zdobyła Celina Dionówna i jej "My Heart Will Go On".Zgadzam się Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: espaniolka Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.03.05, 21:51 Und wenn ein Lied, Adriano pana Naidoo Angel Sary McLachlan( nie wiem czemu, ale zawsze się przy tym rozklejam) El cielo herido Hombres G Odpowiedz Link Zgłoś
kropla113 Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 25.03.05, 00:10 1. Wish you were here - Pink Floyd 2. Somebody - Depeche Mode 3. Wake up - Mad Season 4. Indifference - Pearl Jam 5. Pictures of you - The Cure 6. Spoon - Dave Matthews Band 7. Some Devil - Dave Matthews 8. Mru Mru - Hey Odpowiedz Link Zgłoś
kropla113 Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 25.03.05, 00:25 Ocean Wspomnień - Papa Dance ))) Uwaga jedzie tramwaj - Lenny Valentino Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ppp Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.03.05, 17:09 -Pink Floyd - A Saucerful of Secrets -Pink Floyd - Cirrus Minor -cały Ildfrost -Dead Can Dance - Dead Can Dance (pierwsza, jeszcze bardzo wyraźnie zimnofalowa i średnio etniczna płyta) -...no i następne DCD także Dilate - Shapeshifter King Crimson - Starless King Crimson - Lizard Klaus Schulze - prawie cały ze wskazaniem na album Dune Pete Namlook - prawie cały ze wskazaniem na album Music For Urban Meditation Steve Roach Robert Rich - ci dwaj panowie to już na prawdę poważny dołek no i. utwór - w mojej dyskografii nie ma niczego potworniejszego - o wiele mówiącym tytule Unconvincing Simulations of Happiness (part II) kolesia kryjącego się pod urokliwym pseudo "Black Lung". Na prawde ostrzegam. Odpowiedz Link Zgłoś
maartunia Re: NAJBARDZIEJ DOŁUJĄCE PIOSENKI/UTWORY 18.05.05, 18:13 Hej!jak dla mnie to większość utworów K.Kowalskiej-totalna niewiara no wyjatek to "coś optymistycznego" marta Odpowiedz Link Zgłoś