12.12.13, 14:08
Szukam kogoś kto ogrywał gitary JAY TURSER. Wpadła mi w oko taka gitarka sklepgram.pl/jay-turser-jt-220-gt-p-2014.html , ale mało jest informacji w sieci o tej firmie. Czy to dobry pomysł? może polecacie coś innego ?
Obserwuj wątek
    • lordkoxx Re: Gitara 05.10.20, 11:38
      Gram na gitarze i basie kilkanaście lat kupiłem używkę za 700zł powiem tak miałem droższe i renomowane wiosła ale ten Jay zaskoczył mnie bardzo pozytywnie swietna baza pod własny custom zapakowałem pickupy SEYMOUR DUNCAN bo akurat miałem i co ? Miazga kumpel na próbach się wk... bo jego gibson za 6000 tyś jak on to rzekł chowa się patrząc na wydane pięniądze .
      Teraz tylko szlif progów i niema bata !!!!
      • piotr8019 Re: Gitara 29.11.20, 19:57
        No tak, tylko w gibsonie raczej płacimy za drewno, jakość wykonania, lakier i oczywiście za logo :)
        Pytanie czy gitara za 700 zł będzie stroiła i na progach grała i wybrzmiewała tak jak gibson :D
    • juletopolew81 Re: Gitara 18.01.21, 11:14
      Daj sobie spokój z tym wynalazkiem, jak szukasz budżetowej fajnie brzmiącej gitary elektrycznej z której można wycisnąć fajne brzmienie to zobacz sobie BE JOE MEMPHIS GE-277. Rewelacyjna gitara za rozsądne pieniądze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka