Dodaj do ulubionych

Odlotowy koncert Voo Voo! [zaproszenie Kraków]

IP: *.elektro.agh.edu.pl 28.06.05, 10:59
W imieniu organizatorów zapraszam na:
____________________________________________________
Odlotowy koncert Voo Voo w Muzeum Lotnictwa!
----------------------------------------------------------------------
W sobotę, 2 lipca
w krakowskim Muzeum Lotnictwa Polskiego, przy Al. Jana Pawła II 39
odbędzie się 6. koncert z cyklu "Nowa Huta. Dlaczego nie?!".

We wspaniałym otoczeniu, wśród pięknych samolotów
będziemy świętować 20. urodziny zepołu VOO VOO.
Oprócz jubilata wystąpi krakowski Revolver,
a koncert poprowadzi Lidia Jazgar.

Przybywajcie! Będzie odlotowo! Rozpoczynamy o godz. 20.oo.

-----------------------------------------------------------------------

A wszystko za darmo - bezpłatne zaproszenia można otrzymać:
Punkt Informacji Miejskiej, ul. św. Jana 2,
Ośrodek Kultury Kraków Nowa Huta, os. Zgody 1,
Sklep Music Corner, Rynek Główny 13.

Nie zwlekajcie - ilość miejsc ograniczona.
------------------------------------------------------------------------

www.pdnh.org
Obserwuj wątek
    • Gość: me. VOO VOO gratis! IP: *.elektro.agh.edu.pl 29.06.05, 13:50
      Wiecej informacji:
      miasta.gazeta.pl/krakow/1,35796,2789818.html
      Przybywajcie, naprawde warto posluchac Voo Voo, i to za darmo!
      Szkoda, zeby chlopaki grali dla samolotow. smile
    • diabolo10 Re: Odlotowy koncert Voo Voo! [zaproszenie Kraków 30.06.05, 12:26
      jaka jest nowa płyta? słyszałem rózne opinie...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka