Dodaj do ulubionych

Wspólne granie

IP: *.mazurkas.com.pl 09.02.06, 16:10
Drodzy forumowicze poszukuję chętnych do wspólnego muzykowania. Zespół, to może dużo powiedziane - nie mam zbyt wiele czasu, który mógłbym temu poświęcić, nie mniej bardzo mnie kręci gitara i śpiewanie, dlatego chętnie spotkam się z ludźmi, którzy są- jak ja- amatorami o średnim zakresie umiejętności i zwyczajnie dla frajdy mają ochotę sobie wspólnie pobrzdąkać i pośpiewać. Ja oprócz wycia brzdąkam na gitarze (mam elektro- klasyka i elektyka typu Les Paul + wzmacniacz z procesorem efektów). Jeżeli ktoś też ma dość brzdąkania solo na kanapie w domu i czasem przewietrzyłby swoją girtarkę, czy co tam ma, a przy okazji przy szklance piwka się pobawił- proszę o kontakt. Pomysł jest świeżutki i jeszcze nie okrzepł, w związku z czym nie ma jeszcze żadnych konkretów dotyczących tego, gdzie zrobić spotkanie, co grać i jak. Myślę, że- o ile to wypali- szczegóły wyjdą w praniu. Ja osobiście lubię rock (niestety w kwestii gitary wiele rzeczy, które chciałbym zagrać, przerasta moje umiejętności, np. skomplikowane solówki itp.), pop, niektóre przejawy bluesa. Ogólnie dosyć szerokie spektrum. Z równą przyjemnością zaśpiewam Knockin' on Heaven's door, jak List do M. albo Groszki i Róże Ewy Demarczyk... No to tyle. Jeżeli komuś pasuje mój pomysł, to proszę o emilka (evernet@interia.pl).
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka