Dodaj do ulubionych

Muzyka kubańska

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.06, 11:16
Buena Vista Social Club - na pewno wielu z was zna. Jak wam sie podoba taka
muzyka?
Czy znacie i moglibyście polecić jeszcze jakiś innych wykonawców grających w
podobnym klimacie?
Obserwuj wątek
    • kolega.maynard Re: Muzyka kubańska 30.04.06, 12:06
      Mnie sie bardzo podoba. A film o tych dziadkach zrobil na mnie wielkie wrazenie! Ich energia, radosc zycia... w takim wieku smile

      Niestety nie znam sie na takim typie muzyki, wiec nie moge nic poradzic
      pozdrawiam
    • homohedonistus Re: Muzyka kubańska 30.04.06, 23:25
      Jedyne co znam, to P18. Mi się osobiście bardzo podoba.

      www.p18international.com/
    • wolny-strzelec Re: Muzyka kubańska 01.05.06, 19:43
      Compay Segundo - jeden z członków BVSC, nagrywał równiez solowe płyty. Polecam.
    • Gość: zet Re: Muzyka kubańska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.06, 21:42
      Dziękuję.
      Gdybyście jeszcze coś podobnego skojarzyli to napiszcie.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka