Gość: zet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.06, 11:16 Buena Vista Social Club - na pewno wielu z was zna. Jak wam sie podoba taka muzyka? Czy znacie i moglibyście polecić jeszcze jakiś innych wykonawców grających w podobnym klimacie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kolega.maynard Re: Muzyka kubańska 30.04.06, 12:06 Mnie sie bardzo podoba. A film o tych dziadkach zrobil na mnie wielkie wrazenie! Ich energia, radosc zycia... w takim wieku Niestety nie znam sie na takim typie muzyki, wiec nie moge nic poradzic pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
homohedonistus Re: Muzyka kubańska 30.04.06, 23:25 Jedyne co znam, to P18. Mi się osobiście bardzo podoba. www.p18international.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
wolny-strzelec Re: Muzyka kubańska 01.05.06, 19:43 Compay Segundo - jeden z członków BVSC, nagrywał równiez solowe płyty. Polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zet Re: Muzyka kubańska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.05.06, 21:42 Dziękuję. Gdybyście jeszcze coś podobnego skojarzyli to napiszcie. Odpowiedz Link Zgłoś