24.07.06, 09:28
Czesc! Czy ktos z Was jest na grono.net? Czy mozna tam pogadac w ciekawy
sposob na fajne tematy - rowniez zwiazane z muzyka? Lubie spokojna elektronike
- trudno o cos takiego w radiu i tv, a i alternatywna punkowa jazda nie
pogardze smile. Slyszalem ze tam trzeba miec zaproszenie...
Czy ktos moglby mnie tam wkrecic - moj adres to afexx@gazeta.pl
Dzieki i pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: Grono IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.07.06, 12:59
      ja mogę smile
    • Gość: g'andzia Re: Grono IP: *.chello.pl 24.07.06, 13:08
      mozna pogadacx normalnie, ale na gronie tematycznym. na forum ogolnym muzyka
      nie ma sensu. zjada cie od gory do dolu. wogole grona ogole to masssakra.
      niepolecam, chamstwo sie szerzy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka