Czesc! Czy ktos z Was jest na grono.net? Czy mozna tam pogadac w ciekawy
sposob na fajne tematy - rowniez zwiazane z muzyka? Lubie spokojna elektronike
- trudno o cos takiego w radiu i tv, a i alternatywna punkowa jazda nie
pogardze

. Slyszalem ze tam trzeba miec zaproszenie...
Czy ktos moglby mnie tam wkrecic - moj adres to afexx@gazeta.pl
Dzieki i pozdrawiam!