Gość: Aga IP: *.starnet.katowice.pl / 172.16.1.* 09.03.03, 12:26 Jest miejsce dla czterech osób w busie, który pojedzie z Katowic (lub okolic) do Warszawy na koncert. Cena: 100 zł w obie strony. Ktoś by reflektował? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Jas Re: koncert Sisters of Mercy IP: *.dip.t-dialin.net 09.03.03, 17:14 Na taki koncert jedziecie?Toz to niemiecka grupa od Fariana,tego od BoneyM Milli Vanilli,Eruption..Sztucznie stworzona,zeby Farianowi przyniesc miliony... Odpowiedz Link Zgłoś
mallina Re: koncert Sisters of Mercy 09.03.03, 17:47 jasne... zapewne z powodu leniwego lidera tej grupy ma niezla kase... Odpowiedz Link Zgłoś