Dodaj do ulubionych

koncert Sisters of Mercy

IP: *.starnet.katowice.pl / 172.16.1.* 09.03.03, 12:26
Jest miejsce dla czterech osób w busie, który pojedzie z Katowic (lub okolic)
do Warszawy na koncert. Cena: 100 zł w obie strony. Ktoś by reflektował?
Obserwuj wątek
    • Gość: Jas Re: koncert Sisters of Mercy IP: *.dip.t-dialin.net 09.03.03, 17:14
      Na taki koncert jedziecie?Toz to niemiecka grupa od Fariana,tego od BoneyM
      Milli Vanilli,Eruption..Sztucznie stworzona,zeby Farianowi przyniesc miliony...
      • mallina Re: koncert Sisters of Mercy 09.03.03, 17:47
        jasne...
        zapewne z powodu leniwego lidera tej grupy ma niezla kase...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka