Gość: rylko
IP: *.smochowice.sdi.tpnet.pl
11.07.03, 15:48
Pamietam jak ogłosili wielki koniec kariery, a teraz po cichu
nic nie mówiąc okazuje się ze istnieją i wydają płytę, kasy
zabrakło i nie mają chłopaki wyjścia..nie pierwszy i nie
ostatni raz zespoły i muzycy robią takie numery