Dodaj do ulubionych

The Cure pracuje

IP: *.smochowice.sdi.tpnet.pl 11.07.03, 15:48
Pamietam jak ogłosili wielki koniec kariery, a teraz po cichu
nic nie mówiąc okazuje się ze istnieją i wydają płytę, kasy
zabrakło i nie mają chłopaki wyjścia..nie pierwszy i nie
ostatni raz zespoły i muzycy robią takie numery
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewa Re: The Cure pracuje IP: *.zreo.compaq.com 14.07.03, 09:27
      Mam nadzieję, że zagrasz Robert w Polsce!! Czekam na WAS!!
    • Gość: frank Re: The Cure pracuje IP: 81.15.170.* 14.07.03, 10:16
      Gość portalu: rylko napisał(a):

      > Pamietam jak ogłosili wielki koniec kariery, a teraz po cichu
      > nic nie mówiąc okazuje się ze istnieją i wydają płytę, kasy
      > zabrakło i nie mają chłopaki wyjścia..nie pierwszy i nie
      > ostatni raz zespoły i muzycy robią takie numery

      1. The Cure nigdy nie ogłaszali końca kariery.
      2. Nikt poważny nie traktuje serio zapewnień Smitha, że wydaje ostatni album
      (jak to kilka razy miało miejsce).
      3. Posądzanie The Cure, że nagrywają płytę dla pieniędzy, świadczy o zupełnej
      nieznajomości tego zespołu i jest niesprawiedliwe.
      4. Jestem krytycznym miłośnikiem The Cure i cieszy mnie to, że zespół jest w
      świetnej formie, podpisał kontrakt na trzy albumy i znowu pracuje w studiu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka