Dodaj do ulubionych

MY GIRL ... PSB

05.05.08, 20:12
Na OS w dziale PRODUCT - exclusive tracks - demo Petów przeboju
MADNESS "My girl". Wiąże się to z pożegnalnym koncertem PSB "dla
pamięci Daintona Connella, tragicznie zmarłego w 2007 roku w Rosji
przyjaciela i ochroniarza PSB, znanego m.in. z teledysku SO HARD.
Całkiem fajna produkcja..., choć troszkę archaiczna...
Obserwuj wątek
    • 1_and_1_make_5 Re: MY GIRL ... PSB 05.05.08, 23:23
      Witam,
      archaicznosc tej produkcji moze wynikac z faktu ze to jest tylko demo na koncercie wypadlo lepiej, ale o tym wkrotce....
      Jak ktos jest zainteresowany to przydatny link:

      rapidshare.com/files/112827039/Pet_Shop_Boys_-_My_girl__demo_.mp3
      Pzdr
      1_and_1_make_5
      • 1_and_1_make_5 Re: MY GIRL ... PSB 06.05.08, 16:06
        Witam,
        jest juz swietny (moim zdaniem) mix fana - dokladnie tego samego, ktory zrobil odjazdowe wersje Transfer`u:

        rapidshare.com/files/112826577/JCRZRemixesPSB-My_Girl__JCRZ_Club-O-Matic_Extended_Remix_.mp3
        Pzdr
        1_and_1_make_5
    • verybilingual Re: MY GIRL ... PSB 07.05.08, 17:34
      Hmmm dla mnie sam ten kawałek brzmi już jak jakiś remix, dawniej tak brzmiały
      single PSB mixowane przez techno DJ-ów na potrzeby stron b-signli....
      Nie podoba mi się taki styl u PSB. Takie typowe nowoczesne brzmienie.
      Główną zaletą PSB jest granie świetnej i oryginalnej elektroniki jak na te lata,
      co na Fundamental pokazali wyśmienicie. Oby było nam dane usłyszeć tak
      perfekcyjne kawałki jak Sodom jeszcze...Może zbyt bardzo narzekam...ale no nie
      brzmi mi to super. W ogóle ten utwór z tego co wiem to w oryginalne
      spokojniejszy był co nawet słychać po stylu śpiewania Neila, a jak do tego leci
      takie bum bum bum to trochę mi to nie pasuje...i nie czuję żadnych emocji. Zimny
      numer, zbyt sterylny. Oby to było demo, lepszej piosenki, która i tak trafi na
      b-stronę.
      Aha, to może być w końcu b-sid do tego zapowiadanego od pewnego czasu numeru I'm
      Love With The German...
      • j.wojak super piosenka! 07.05.08, 23:51
        Mi się bardzo podoba. Również temat taki Pet Shop Boys'owy- niemożność dogadania
        sie z dziewczyną! Rzeczywiście ogólnie jest mocno elektroniczny ale przecież
        refren z ciepłymi podkładami smyczkowymi (czy podobnymi) jest całkiem liryczny.
        • balshoy Re: super piosenka! 17.05.08, 23:57
          jak dla mnie w dechę wink
          bardzo fajna..ja tam nie słyszę żadnego bum, bum...
          i uważam,że oryginał madness wcale nie jest spokojniejszy..jest
          wręcz przeciwnie , co wynika ze specyficznego stylu tej grupy,
          zreszą łatwo rozpoznawalnego..
          aPSB nadali temu jak zwykle swój niepowtarzalny szlif...
          a piosenkę "łagodzi" właśnie sam głos Neila
          kurna olek..nie mogę tych wersji z rapidshare ściągnąć..TE KODY DO
          PRZEPISANIA SĄ 5-6 literowe a w okienku da się wpisać tylko 4
          znaki..o co chodzi?
          • balshoy Re: super piosenka! 18.05.08, 00:05
            upps! wink
            dobra już kumam, teraz moje oczy wypatrzyły ..wklepać znaki w które
            jest wpleciony kotek...
            dobrze ,że to nie enigma smile)
            • balshoy Re: super piosenka..i dobra zabawa co widać ;) 24.05.08, 22:57

              pod tym adresem
              pl.youtube.com/watch?v=Kjd-0uzPaLU
        • marta.sz_t Re: super piosenka! 25.06.08, 13:19
          Mi też bardzo się podoba ten kawałek w wykonaniu Neila.
          Pasuje do PSB, zwłaszcza od strony lirycznej.
          Myślę że Neil nie miał większych oporów z zaśpiewaniem tej piosenki.
          Bo gdyby nie fakt, że to nie oni są twórcami słów, możnaby pomyśleć że jest to
          odpowiedź na pytanie dlaczego Neil woli dogadywać się jednak z chłopakami wink

          Tak mi się skojarzyło po pierwszym przesłuchaniu z tłumaczeniemwink

          A tak na marginesie, to właśnie MY GIRL był utworem "number one" na tegorocznym
          zlocie w Brzezinach smile
          • wiewiorka-to-ja Re: super piosenka! 27.06.08, 08:56
            ,,it always comes as a surprise"
            Ciekawe że przewodnia piosenką była MY GIRL widocznie ,byłem zajęty
            zakopywaniem orzechów i nie zauważyłem tego .sweet Martosmile)
            • marta.sz_t Re: super piosenka! 30.06.08, 14:30
              Faktycznie droga wiewiórko, o tej porze chyba już spałeś w swojej dziupli wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka