07.04.06, 10:30
napiszcie mi , jaki jest kierunkowy z Wloch do Polski i do Bytomu.
Bardzo dziekuje.
Obserwuj wątek
    • mapela Re: pomocy 07.04.06, 16:56
      enry,
      kierunkowy do Polski z każdego miejsca na świecie jest ten sam: +48, tudzież
      0048.
    • embroo Re: pomocy 12.04.06, 10:01
      Do Bytomia chyba? Kierunkowy 032.
      • enry1 Re: pomocy 12.04.06, 10:38
        tak, do Bytomia. dziekuje bardzo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka