Dodaj do ulubionych

Latino Serialo

IP: 81.15.215.* 24.07.03, 23:47
Witam! Postanowiłem, zachecony sukcesem pierwszych skeczów, pisac kolejne. Taki scenariusz serialu brazylijskiego. Oto pierwszy odcinek (rzecz toczy się w złotowskiej redakcji "AL"):

M.L. stoi, obok niego Karol. Po chwili M.L. wchodzi do swojego gabinetu i mówi do A.L: A.L., Karol mnie przerasta... Na to A.L.: No to trzeba go wypierdol... Jak pomysleli tak zrobili...

Kolejny odcinek, wkrótce...
Obserwuj wątek
    • andzia31 Re: Latino Serialo 25.07.03, 08:36
      hahaha, ten scenariusz pasuje tylko do serialu brazylijskiego:-)
      Niestety ML nie posiada tej wielkosci by komukolwiek przyznac sie, iz czemus
      lub komus nie dorasta.
      A juz nie powie tego wlasnej zonie!
      W serialu jednak moze zdarzyc sie wszystko.
      Najczesciej prawde bierze sie za fikcje.
      Prosimy o fikcje:-)
      • fraanc Re: Latino Serialo 25.07.03, 09:04
        Moje obserwacje sa inne.
        Ktos kto chce "utrzymac sie na wodzie" jest gotowy na wszystko.
        Szczegolnie jesli inni pracuja na jego konto.

        Sielanka konczy sie natychmiast gdy ten ktos czytaj podwladny zaczyna podnosic
        glowe.
        Wtedy dla pracodawcy nie ma kompromisow!
        • maja0007 Re: Latino Serialo 25.07.03, 15:50
          Durny jest ten duet AM jak nie wiem.
          Najpierw nazadzieraja z ludzmi a potem sie dziwia, ze im ludzie sie oddaja z
          nawiazka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka