01.11.05, 21:26
Chciałam się Was zapytać, czy nie znacie jakiejś sympatycznej sali, którą
możnaby wynająć w celu zorganizowania tam wesela? Problem w tym, że nie
chodzi mi o hotel, czy restaurację, tylko o samą salę z kuchnią. Kucharza i
kelnerów mam swoich. Interesują mnie zwłaszcza okolice Swarzędza. Będę
wdzięczna.
Obserwuj wątek
    • szymala2 Re: Wesele 04.11.05, 11:53
      Witam. W Gowarzewie jest taka sala. Dużo ludzi ze Swarzędza robi tam wesela.Ja
      byłam na dwóch i komunii, i wg. mnie jest ok.
      • sssiwa Re: Wesele 06.11.05, 20:44
        Ja też jestem za Gowarzewem,miałam tam wesele 4 lata temu za wynajem sali
        płaciłam 200 zł na dwa dni i osobno za pozbijane naczynia [ jakto na weselu]
        jest kucznia ,kibelek,pokuj do np przebrania sie po 12 i dwie sale mała i duża
        oddzielone drzwiami,gdy otworzy sie dzwi to jest jedna duża sale.ja miałam
        wesele na 98 os i spokojnie sie zmieściliśmy w jednej tej wikszej na sali jest
        scena dla orkiestry.OGULNIE sala jest super jak wjerzdżasz do gowarzewa to po
        lewej stronie przy ulic jest ta sala.POLECAM jak chcesz coś jeszcze wiedzieć to
        pisz na gazetowy.POZDRAWIAM
        • katrinaa Re: Wesele 08.11.05, 17:47
          Tą salę w Gowarzewie chyba znam, tzn. wiem o której mowa. Tylko to jest
          strażnica chyba, co mi się źle kojarzy. Poza tym wychodzi się prosto na ulicę,
          którą jeżdżą tiry, co też nie za bardzo mi odpowiada. Co myślicie?
          • sssiwa Re: Wesele 08.11.05, 18:03
            Tam jest naprawde bezpiecznie no i fajnie to była chyba strażnica,sala jest tak
            oblężana że terminy najbliższe są pozajmowane co sobote tam coś jest no i co
            roku super sylwester byłam dwa razy,jedz i zobacz,a TIRY tam
            niejerzdżą.Pozdrawiam pa
      • asienkak2 Re: Wesele 03.04.07, 09:34
        Rewelacyjna sala jest w Kórniku, przy remizie strażackiej. Duza wchodzi tam
        150 osób, super wyposażona kuchnia, bardzo ładne sanitariaty, a z tego co wiem
        to kuchnia i sanitariaty są w Gowarzewie niezbyt atrakcyjne, delikatnie mówiąc.
        Byłam tam w 2005 roku na weselu i nie sądze zeby sie cos zmieniło od tamtej
        pory. A jak masz wesele w miesiącach letnich to zroc uwage na ilośc lodówek.
        Przy duzym weselu i przy upałach jakie były w zeszłym roku jest to dość
        istotne. Ja bardzo polecam Kórnik.
    • wesele-slub Re: Wesele 28.12.16, 17:31
      poszukaj w katalogach firm weselnych, są opinie zdjęcia, to chyba najlepszy sposób, mogę zaproponować dobrze znaną stronę: www.wesele-slub.com/katalog-firm/
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka