Dodaj do ulubionych

Oddam odzież kobiecą Xs/S/M

16.12.11, 12:31
jak w temacie...Swiąteczne porządki i uzbierało się jakieś 10-15 kg...Odzież w sumie trochę letnia i jesienno-wiosenna(t-shirty,na ramiączkach, z krótkim rękawem), spodnie na kant, chyba ze dwie pary, kurtka czarna raczej jesienna bądź wiosenna, swetry,jakieś dzinsy na mniej wiecej 160cm wzrostu, bluzy z kapurem, cieńsze bluzki wiytowe z długim rękawem, mnóstwo koszul z rękawem 3/4. Większość w kolorystyce czarnej, różowej,białej, błękitnej,pastelowej.
Niestety kosztów przesyłki nie pokryję i rzeczy oddam tylko komuś potrzebującemu (nie chciałabym zobaczyć rzeczy na Allegro, bo wtedy to oznacza że nie ma potrzebujących a jedynie hieny szukające darmowych rzeczy za free)
Nie bede pisac jakich firm jest odziez bo osoba potrzebująca będzie chodzic zarówno w Adidasie jak i w czymś bez metki jeśli naprawdę potrzebuje.
Proszę pisać tutaj bądź na maila
Obserwuj wątek
    • bria-nek Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M 16.12.11, 12:39
      a.no i są jeszcze jakieś spódniczki, topy itp
    • mar_tas Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M 16.12.11, 12:40
      witam chetnie przyjme ciuszki jestem w stanie pokryc koszty wysylki :)

prosze tylko powiedziec ile :P
    • mamamelci Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M 16.12.11, 15:42
      Witam. Napisałam do Pani wiadomosc. Pozdrawiam Ilona
    • Gość: bria-nek Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M IP: *.cdma.centertel.pl 16.12.11, 18:23
      Tych ciuszków to będzie więcej...ok.25-30 kg, z męzem właśnnie je wpakowaliśmy do worka 80 litrowego...Patrzyliśmy na ceny PP ale to ok. 46 zł...:( Jeżeli ktoś jest zdecydowany i ma "swojego taniego kuriera" to może on przyjechać choćby jutro. Proszę ewentualnbie o maila, niestety przesyłka musi być za pobraniem, gdyż komornik bezprawnie zajął mi konto i póki co nie mogę z niego korzystać :( A tak przynajmniej cokolwiek dostane za koszt wysyłki..
      Nie mam czasu niestety robić zdjęć, okres przedswiateczny i mnostwo pracy w domu, ale gwarantuje ze odziez nie ma plam ani dziur, jedyna informacja dla alergigow-palimy i mamy w domu psa i 2 koty
      • Gość: agla12345 Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M IP: *.kwnet.azartsat.pl 04.01.12, 15:46
        witam,ogloszenie juz oewnie nieaktualne?:-(
    • asiek_00 Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M 16.12.11, 20:52

Odezwij się do mnie ,jestem z forum Częstochowa .Pilne !!!!
      asiaczest@vp.pl
      • mar_tas Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M 18.12.11, 14:23
        jestem w stanie pokryc takie koszty wysylki :) prosze sie odezwac na maila :)
    • Gość: ja Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M IP: *.dynamic.chello.pl 18.12.11, 19:40
      chętnie rozmiar M bym wzieła
    • zawsze_james846 Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M 19.12.11, 22:56
      Witam.Moja zona jest zainteresowana tymi ciuszkami.Jesteśmy z Częstochowy.Prosze o kontakt na maila gazetowego badz james846@o2.pl
      • bria-nek Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M 20.12.11, 08:44
        Ogłoszenie już nieaktualne, wczoraj oddałam ciuszki, w najbliższym czasie, czyli jak się dzisiaj zbiorę, co do konca nie jest pewne, przejrze szafe starszego syna (rozmiarówka mniej wiecej od 120-134-140)
        • zawsze_james846 Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M 20.12.11, 11:06
          to bylibyśmy zainteresowani tymi ciuszkami.Cierpliwie poczekamy.
    • Gość: Kamila Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 18:08
      czy to ogłoszenie jest aktualne?
    • Gość: Małgorzata Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M IP: *.181.229.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.02.12, 17:55
      Dzień dobry jestem zainteresowana ubraniami nie ważne jakiej są marki przyjmę każde w rozmiarze S proszę o odpowiedz dziekuję
      • bria-nek Re: Oddam odzież kobiecą Xs/S/M 04.02.12, 18:46
        Przepraszam,nie napisałam,odzież już dawno wydana...Wkrótce jednak kolejne porządki:) Jak coś,dam znac:)
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka