Dodaj do ulubionych

Plastikowe zakrętki

27.06.13, 11:35
Czy w Swarzędzu jest jakieś miejsce, do którego można oddawać plastikowe nakrętki- aby pomóc niepełnosprawnym dzieciom? Wiele lat zbieraliśmy dla Fundacji Zakretki.info, a w tym roku klops- nie ma w Poznaniu punktu zbiórki. A ja zostałam z kilkoma workami nakrętek w aucie- nie mam gdzie ich trzymać, brak garażu i piwnicy Nie chcę ich wyrzucać- może komuś się przydadzą???
Obserwuj wątek
    • anne-tka Re: Plastikowe zakrętki 28.06.13, 22:24
      Nakrętki można zostawić w Agrobexie przy Granicznej . Między boxem zoologicznym a obuwniczym stoi karton gdzie można zostawiać nakrętki dla Ziomka - Poziomka
      www.ziomek-poziomek.com.pl/nakr%C4%99cona-akcja/
      Pewnie można skorzystać z adresów podanych na stronie, ale tam wiem na pewno .
    • rehabilitacja2005 Re: Plastikowe zakrętki 09.10.13, 20:50
      DOBRY WIECZÓR!
      JAK MAJĄ PAŃSTWO WIĘKSZĄ ILOŚĆ NAKRĘTEK TO BARDZO CHĘTNIE PRZYJMĘ.JA ZBIERAM DLA SYNA.MIESZKAM POD OPALENICĄ ,DLATEGO PYTAM O WIĘKSZĄ ILOŚĆ NP.4-5 WORKÓW LUB WIĘCEJ.BĘDE BARDZO WDZIĘCZNA ZA ZBIERANIE!

POZDRAWIAM: GRAŻYNA
      e-meil:grazynasz72@interia.eu
    • ag.gt Re: Plastikowe zakrętki 05.06.14, 09:57
      Zakrętki zbierają strażacy z Kobylnicy - dla chorej Nikoli Kubiak ze Swarzędza (cierpi na neuroblastomę i obecnie otrzymuje chemioterapię). Na FB pełno informacji - akcja jest aktualna i na dobry cel. Dodatkowo - komu daleko do Kobylnicy - może zostawiać nakrętki w redakcji lokalnej gazety - Tygodnika Swarzędzkiego (ul. Wrzesińska 41 przy wielkim krześle - budynek centrum meblowego na piętrze).
      Akcja trwa - cel szczytny i co najważniejsze liczy się szybkość bo choroba nie śpi.
      pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka