Dodaj do ulubionych

kłamać to potrafimy -na KONERNCJII

06.06.22, 16:54
Donald Tusk o sztandarowym projekcie PiS. "Grupa darmozjadów zarządza łąką"
Zapowiedziany przez PiS Centralny Port Komunikacyjny nadal nie może doczekać się fazy budowy. Na początku stycznia NIK alarmowała, że przy obecnym tempie prac zakończenie inwestycji do 2027 r. jest zagrożone. W poniedziałek tempo to skomentował lider PO Donald Tusk. - Tak wygląda to, co prezes Kaczyński nazwał dumą czy godnością narodową, w wydaniu PiS. Godność narodowa oznacza spółkę, gdzie grupa darmozjadów zarabia gigantyczne pieniądze i zarządza cały czas łąką - stwierdził Tusk.

Donald Tusk odwiedził gospodarstwo rolne w Biestrzykowie, gdzie podczas briefingu prasowego był pytany przez dziennikarzy o wielkie inwestycje zapowiadane przez PiS: m.in. o budowę nowych dróg i autostrad, a także plany budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, czyli megalotniska w centralnej części Polski.

Lider PO powiedział, że w kwestii budowy dróg, autostrad, mostów, szpitali czy stadionów PiS często tylko kończyło inwestycje podjęte przez PO. - Myśmy budowali, a oni potrafią to, co myśmy zbudowali, jeszcze trzy razy otwierać i nadawać uroczyście imiona swoich bohaterów tym inwestycjom - stwierdził Donald Tusk.

Pieniądze za zarządzanie trawą
Dodał, że mamy też do czynienia z "dowcipem o CPK".
- Tak wygląda to, co prezes Kaczyński nazwał dumą czy godnością narodową, w wydaniu PiS. Godność narodowa oznacza spółkę, gdzie grupa darmozjadów zarabia gigantyczne pieniądze i zarządza cały czas łąką. Przecież wiecie, ile lat to już trwa - opowiadanie o CPK. Trawa jak rosła, tak rośnie, szefowie tych niezliczonych spółek na niezliczonych stanowiskach koszą nie trawę, ale gigantyczne wynagrodzenia. I to według pana prezesa Kaczyńskiego jest nasza godność narodowa - komentował lider PO, nawiązując do słów prezesa PiS z ostatniego, sobotniego kongresu Prawa i Sprawiedliwości.
Obserwuj wątek
  • marii51 Re: kłamać to potrafimy -na KONERNCJII 06.06.22, 17:23
   Bez czerwonego dywanu dla Ziobry i BielanaJAKBY NIE ISTNIELI,,JAKBY ICH WCLE NIE BYŁO !!
   Na sali, która mogła pomieścić ponad tysiąc osób, nie zabrakło nikogo ze ścisłego kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości.
   Co ciekawe zaproszenia na konwencję PiS nie otrzymali dwaj główni koalicjanci: Solidarna Polska i Republikanie. Zabrakło na sali nie tylko liderów tych formacji – Zbigniewa Ziobro i Adama Bielana, ale także posłów tych ugrupowań. Powód? Jak słyszymy nieoficjalnie od organizatorów, "nikt czerwonego dywanu dla Ziobry, czy Bielana nie rozwijał". — Wiedzieli, że jest nasza konwencja, a że nie przyszli, to ich sprawa — słyszymy.
   PS
   TRZEBA BYŁO TAK LICZNIE ZEBRAC SIĘ,ŻEBY OGŁOSIĆ ..RUSZAMY W Polskę..musimy zwycieżyc haslo
   JEDNA JEST Polska !![ CZEKA NAS DWULETNI JAZGOT?
   POWIEM WAM TP CHOWANIE SIE ZA WYBORAMI... OZNACZA CHOWANIE SIE.. PO BŁĘDACH DOTYCHCZASOWYCH GDY ziobro nabrał sily pokonania i JK I MateuszaM premiera

   Obecni byli, oprócz samego prezesa Kaczyńskiego, m.in. premier Mateusz Morawiecki, marszałek Sejmu Elżbieta Witek, czy szef MON Mariusz Błaszczak. Gromkie brawa z sali otrzymała była premier Beata Szydło, której zasługi dla partii kilkakrotnie były podkreślane podczas przemówienia.

   Wśród zebranych nie zabrakło także Antoniego Macierewicza, Mariusza Kamińskiego, Ryszarda Terleckiego, Przemysława Czarnka i innych wpływowych polityków obecnego establishmentu.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka