rysiek_1
10.10.11, 01:44
Wystepuja tacy w telewizji jako panowie profesorowie i sypia swoimi madrosciami, a ludowi sie wydaje, ze oni uprawiaja nauke na swiatowym poziomie, no bo to przeciez _profesor_... Ale czasami okazuje sie, ze lepiej siedziec cicho:
www.youtube.com/watch?v=yyJo1cSCv3E