Dodaj do ulubionych

2 pytania ...

07.12.07, 23:16
1.Czy komornik mógł zająć 50 % moich oszcędności z konta nie
powiadamiając mnie o tym ?
2.kupiłam mieszkanie,mam akt,meldunek,zapłacone 50 % wartości tegoż
mieszkania ...moja sytuacja uległa zmianie i nie zdołałam zapłacić
sprzedającemu reszty , może wnieść sprawę do komornika ,wiem,jednak
jestem na rencie ,co może komornik?czy zajmnie mi część renty ?
ile ? czy zajmnie nieruchomość ? co może w pierwszej
kolejności ?.Bardzo dziękuję za odpowiedz.
Obserwuj wątek
    • izba.notarialna Re: 2 pytania ... 07.12.07, 23:54
      Komornik może sprzedać mieszkanie, z ceny pobrac koszty egzekucji,
      oddać sprzedającemu jego wierzytelnośc, a to co zostanie zwróci pani

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka