Gość: gugu IP: *.euv / 193.174.122.* 05.11.04, 15:54 Hej, czy ktos jeszcze z ekonomistow dostal zaproszenie do DG Ecfin? (oprocz G. :)) A moze ktos juz mial tam rozmowe? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: G. Re: Czy ktos jeszcze ma interview w DG Ecfin? IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.04, 14:20 Wlasnie, moze ktos w 2 pol. listopada??? Nie sadze, ze jestesmy tylko dwie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m8 Re: Czy ktos jeszcze ma interview w DG Ecfin? IP: *.aster.pl 06.11.04, 21:37 Dostalam o tym informacje, ale jeszcze nie przyszlo oficjane zaproszenie!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: G. Re: Czy ktos jeszcze ma interview w DG Ecfin? IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.04, 09:26 ale tez ok. 17-19 listopada masz rozmowe w Brukseli, czy generalnie wyrazili zainteresowanie zatrudnieniem ciebie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gugu do m8 IP: *.euv / 193.174.122.* 09.11.04, 12:03 Hej m8! Tzn. dostalas informacje od ADMIN-u, ze Ecfin chcialby z Toba porozmawiac i poprosili Cie, abys potwierdzila, ze mozesz zjawic sie okreslonego dnia na badania i rozmowe, wtedy wysla Ci oficjalne zaproszenie? Ktorego dnia wyznaczyli Ci ewentualne spotkanie? Ja mam 18.11. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m8 Re: do m8 IP: *.man.polbox.pl 09.11.04, 12:58 dzis dostalam oficjalne zapr., ale i tak jakos czarno to widze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gugu Re: do m8 IP: *.euv / 193.174.122.* 09.11.04, 13:07 A kiedy masz swoja rozmowe? G. ma 17.11, a ja 18.11. Czy zdawalas konkurs po niemiecku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m8 Re: do m8 IP: *.man.polbox.pl 09.11.04, 13:11 18.11 - Niemiecki, rozumiem, ze u Ciebie podobnie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gugu Re: do m8 IP: *.euv / 193.174.122.* 09.11.04, 13:20 Ano tak :) To jest nas juz co najmniej trzy. Ja mam na 17:30. Szczerze mowiac, mogliby nam juz dac spokoj z tym wiecznym konkurowaniem, nie mam na to wcale ochoty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m8 Re: do m8 IP: *.man.polbox.pl 09.11.04, 13:30 W pelni popieram. Jestem juz tym troszke (bardzo) zmeczona. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gugu Re: do m8 - spotkanie w Brukseli 18.11? IP: *.euv / 193.174.122.* 15.11.04, 19:21 Hej m8, nie wiem, czy jeszcze zdazysz przeczytac ten post, ale chcialam Cie serdecznie zaprosic na spotkanie ze mna i z G. po naszych rozmowach w DG Ecfin 18.11. ok. godz. 20:00. Zamierzamy sie spotkac w knajpce przy stacji metra Bourse. Jesli masz ochote sie do nas przylaczyc i wymienic wrazeniami, to napisz do mnie prosze: gusia56@yahoo.com i podaj swoj numer komorki, wtedy bede mogla powiadomic Cie sms-em, o ktorej dokladnie i gdzie sie spotkamy. Pozdrowienia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m8 Re: do m8 - spotkanie w Brukseli 18.11? IP: *.man.polbox.pl 16.11.04, 10:04 juz odpisalam!!! Zycze wszystkim POWODZENIA! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gugu Re: do m8 - spotkanie w Brukseli 18.11? IP: *.euv / 193.174.122.* 16.11.04, 10:28 Ciesze sie, odebralam :) I rowniez zycze wszystkim powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: G. do gugu i m8 IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 09:27 mam nadzieje, ze dolecialyscie calo do domu?! czekam na wiesci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gugu Re: do gugu i m8 IP: *.euv / 193.174.122.* 21.11.04, 19:40 A wiesci czekaja juz na Ciebie na Twojej skrzynce :) Odpowiedz Link Zgłoś