Dodaj do ulubionych

Czy ktos jeszcze ma interview w DG Ecfin?

IP: *.euv / 193.174.122.* 05.11.04, 15:54
Hej,

czy ktos jeszcze z ekonomistow dostal zaproszenie do DG Ecfin? (oprocz G. :))
A moze ktos juz mial tam rozmowe?
Obserwuj wątek
    • Gość: G. Re: Czy ktos jeszcze ma interview w DG Ecfin? IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 06.11.04, 14:20
      Wlasnie, moze ktos w 2 pol. listopada??? Nie sadze, ze jestesmy tylko dwie??
    • Gość: m8 Re: Czy ktos jeszcze ma interview w DG Ecfin? IP: *.aster.pl 06.11.04, 21:37
      Dostalam o tym informacje, ale jeszcze nie przyszlo oficjane zaproszenie!!
      • Gość: G. Re: Czy ktos jeszcze ma interview w DG Ecfin? IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 07.11.04, 09:26
        ale tez ok. 17-19 listopada masz rozmowe w Brukseli, czy generalnie wyrazili
        zainteresowanie zatrudnieniem ciebie?
      • Gość: gugu do m8 IP: *.euv / 193.174.122.* 09.11.04, 12:03
        Hej m8! Tzn. dostalas informacje od ADMIN-u, ze Ecfin chcialby z Toba
        porozmawiac i poprosili Cie, abys potwierdzila, ze mozesz zjawic sie
        okreslonego dnia na badania i rozmowe, wtedy wysla Ci oficjalne zaproszenie?
        Ktorego dnia wyznaczyli Ci ewentualne spotkanie? Ja mam 18.11.
        • Gość: m8 Re: do m8 IP: *.man.polbox.pl 09.11.04, 12:54
          ZGADZA SIĘ!!!
        • Gość: m8 Re: do m8 IP: *.man.polbox.pl 09.11.04, 12:58
          dzis dostalam oficjalne zapr., ale i tak jakos czarno to widze!
          • Gość: gugu Re: do m8 IP: *.euv / 193.174.122.* 09.11.04, 13:07
            A kiedy masz swoja rozmowe? G. ma 17.11, a ja 18.11. Czy zdawalas konkurs po
            niemiecku?
            • Gość: m8 Re: do m8 IP: *.man.polbox.pl 09.11.04, 13:11
              18.11 - Niemiecki,
              rozumiem, ze u Ciebie podobnie!
              • Gość: gugu Re: do m8 IP: *.euv / 193.174.122.* 09.11.04, 13:20
                Ano tak :) To jest nas juz co najmniej trzy. Ja mam na 17:30. Szczerze mowiac,
                mogliby nam juz dac spokoj z tym wiecznym konkurowaniem, nie mam na to wcale
                ochoty.
                • Gość: m8 Re: do m8 IP: *.man.polbox.pl 09.11.04, 13:30
                  W pelni popieram.
                  Jestem juz tym troszke (bardzo) zmeczona.
                  • Gość: gugu Re: do m8 - spotkanie w Brukseli 18.11? IP: *.euv / 193.174.122.* 15.11.04, 19:21
                    Hej m8, nie wiem, czy jeszcze zdazysz przeczytac ten post, ale chcialam Cie
                    serdecznie zaprosic na spotkanie ze mna i z G. po naszych rozmowach w DG Ecfin
                    18.11. ok. godz. 20:00. Zamierzamy sie spotkac w knajpce przy stacji metra
                    Bourse. Jesli masz ochote sie do nas przylaczyc i wymienic wrazeniami, to
                    napisz do mnie prosze: gusia56@yahoo.com i podaj swoj numer komorki, wtedy bede
                    mogla powiadomic Cie sms-em, o ktorej dokladnie i gdzie sie spotkamy.
                    Pozdrowienia!
                    • Gość: m8 Re: do m8 - spotkanie w Brukseli 18.11? IP: *.man.polbox.pl 16.11.04, 10:04
                      juz odpisalam!!!
                      Zycze wszystkim POWODZENIA!
                      • Gość: gugu Re: do m8 - spotkanie w Brukseli 18.11? IP: *.euv / 193.174.122.* 16.11.04, 10:28
                        Ciesze sie, odebralam :) I rowniez zycze wszystkim powodzenia.
                        • Gość: G. do gugu i m8 IP: *.internetdsl.tpnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.04, 09:27
                          mam nadzieje, ze dolecialyscie calo do domu?! czekam na wiesci.
                          • Gość: gugu Re: do gugu i m8 IP: *.euv / 193.174.122.* 21.11.04, 19:40
                            A wiesci czekaja juz na Ciebie na Twojej skrzynce :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka