Gość: norbi
IP: 5.5R* / *.wlfdle.rnc.net.cable.rogers.com
02.12.04, 23:45
witam pozdrawiam, rzucam temat na ten wielki ocean jakze optymistycznych
sposobow i pomyslow zarobku i pracy...
mam pytanie za 100 punktow do pracodawcow, ktorzy zapewne bedac Polakami
zrozumieja je doglebnie:
Czy jest tu ktos z branzy lotniczej? mam do zaoferowania dwoch pilotow
cywilnych, poszukujacych pracy. optymistycznie powiem ze kraj pracy niewazny,
byle latac mozna bylo. ze swej strony oferujemy waska strefe mozliwosci w
postaci U.S.A, CANADA, EUROPA i reszta swiata... pozdrawiam pracodawcow