Dodaj do ulubionych

moze pilotow?

IP: 5.5R* / *.wlfdle.rnc.net.cable.rogers.com 02.12.04, 23:45
witam pozdrawiam, rzucam temat na ten wielki ocean jakze optymistycznych
sposobow i pomyslow zarobku i pracy...
mam pytanie za 100 punktow do pracodawcow, ktorzy zapewne bedac Polakami
zrozumieja je doglebnie:
Czy jest tu ktos z branzy lotniczej? mam do zaoferowania dwoch pilotow
cywilnych, poszukujacych pracy. optymistycznie powiem ze kraj pracy niewazny,
byle latac mozna bylo. ze swej strony oferujemy waska strefe mozliwosci w
postaci U.S.A, CANADA, EUROPA i reszta swiata... pozdrawiam pracodawcow
Obserwuj wątek
    • Gość: Ralph Re: moze pilotow? IP: *.aster.pl 03.12.04, 14:57
      Niestety nie mam żadnych informacji dla Was, ale jak coś znajdziecie, to
      napiszcie na tym forum parę porad dla naśladowców. Dzięki temu może następnym
      będzie łatwiej.
      • Gość: norbi Re: moze pilotow? IP: 5.5R* / *.wlfdle.rnc.net.cable.rogers.com 03.12.04, 19:47
        jestem pewny ze niczego nie znajdziemy ani na tym forum ani w kontakcie
        z "plskimi " pieknymi i szczerymi pracodawcami oferujacymi zatrudnienie za
        granica naszego kraju. Prawda jest taka ze wciaz Polak jest i bedzie
        wykorzystywany za granica na wszelkiego rodzaju budowach, pracach budowlanych
        zwiazanych nie z budowaniem a raczej burzeniem i tzw" przynies wynies
        pozamiataj"... jedynym odstepstwem pd tego beda ludzie i wiem ze sa, ktorzy
        maja glowe na karku i sami wiedza co zrobic gdzie i poradza sobie na obczyznie.
        pchanie sie w jakiekolwiek posrednictwa jest dowodem na glupote i jakakolwiek
        kontra w tym momencie w mysl zasady " nie prawda bo dobrze mi sie pracuje a
        zaplacilem tyle i tyle posrednikowi" nasuwa jedno pytanie: " czy robisz to co
        chcialbys robic i czy warte jest to twojego zdrowia?..."
        Pozdrawiam wszystkich tu obecnych i tych ktorzy zaraz sie obudza i zechca
        wyruszyc w swiat w zdobywaniu przyszlosci i majatku...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka