Gość: misia
IP: *.devs.futuro.pl
10.02.05, 14:23
Napiszcie czy ktoś z Was miał okazję załatwiać pracę przez tę firmę.Czy jest
ona wogóle wiarygodna?Jeśli ktoś był na rozmowach organizowanych przez nich
niech napisze do mnie.Ja napisałam do nich w grudniu.Zaprosili mnie na
rozmowę do Krakowa, ale nie mogłam wtedy pojechać.Poza tym przysłano mi kupę
różnych papierów do wypełnienia+tłumaczenia przysięgłe typu - zaświadczenia o
niekaralności,szczepienia,referencje,metryki itp.itd. snefru@poczta.of.pl