Dodaj do ulubionych

kolejne interview - te same dokumenty?

31.08.05, 11:40
no wlasnie - znowu chca odemnie te same dokumenty ktore juz kiedys zanioslem
do DG ADMIN. jakie sa wasze spostrzezenia? mam te wszystkie papiery znow
przynosic?
Obserwuj wątek
    • sil.bi Re: kolejne interview - te same dokumenty? 31.08.05, 11:44
      To pewnie kolejny dowod na balagan w Adminie. Ale jesli nie stanowi to dla
      Ciebie specjalnej trudnosci, lepiej przynies je jeszcze raz. Dzieki temu na
      pewno szybciej przebrniesz przez formalnosci.
    • tomi_22 Lepiej wez... 31.08.05, 11:54
      Tak jak Sil ci napisala. A wogole to najlepiej przyjac zasade ze ADMIN jest
      bezmyslny. Powaznie, inaczej utkniesz w procedurze, a tak... bedzie szybciej -
      mimo, ze powinno byc na odwrot...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka