marekggg 31.08.05, 11:40 no wlasnie - znowu chca odemnie te same dokumenty ktore juz kiedys zanioslem do DG ADMIN. jakie sa wasze spostrzezenia? mam te wszystkie papiery znow przynosic? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sil.bi Re: kolejne interview - te same dokumenty? 31.08.05, 11:44 To pewnie kolejny dowod na balagan w Adminie. Ale jesli nie stanowi to dla Ciebie specjalnej trudnosci, lepiej przynies je jeszcze raz. Dzieki temu na pewno szybciej przebrniesz przez formalnosci. Odpowiedz Link Zgłoś
tomi_22 Lepiej wez... 31.08.05, 11:54 Tak jak Sil ci napisala. A wogole to najlepiej przyjac zasade ze ADMIN jest bezmyslny. Powaznie, inaczej utkniesz w procedurze, a tak... bedzie szybciej - mimo, ze powinno byc na odwrot... Odpowiedz Link Zgłoś