Dodaj do ulubionych

koncert w BXL

08.09.05, 10:00
doszly mnie sluchy ze 17-ego w sobote wieczorem w BXL ma byc koncert polskich
zespolow ( Maanam, Perfect, Myslovitz),czy ktos cos wie??? chetnie bym sie
tam wybrala :)))
Obserwuj wątek
    • mary_an Re: koncert w BXL 08.09.05, 10:07
      no ja tez slyszalam, moja kolezanka zna szczegoly ide sie jej zapytam i ci
      potem napisze wieczorem dokladnie :) no chyba ze ktos inny wie
      • Gość: daisy78 Re: koncert w BXL IP: *.cec.eu.int 08.09.05, 10:08
        OK, dzieki! :)
    • Gość: deep Re: koncert w BXL IP: *.europarl.eu.int 08.09.05, 10:12
      Zajrzyj tutaj:

      www.solidarity.be/koncert.htm
      Koncert bedzie 17.09 o 19.30 na rondzie Schumana.
    • asiunia.lux Re: koncert w BXL 08.09.05, 10:12
      www.solidarity.be/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka