daisy78 08.09.05, 10:00 doszly mnie sluchy ze 17-ego w sobote wieczorem w BXL ma byc koncert polskich zespolow ( Maanam, Perfect, Myslovitz),czy ktos cos wie??? chetnie bym sie tam wybrala :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mary_an Re: koncert w BXL 08.09.05, 10:07 no ja tez slyszalam, moja kolezanka zna szczegoly ide sie jej zapytam i ci potem napisze wieczorem dokladnie :) no chyba ze ktos inny wie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deep Re: koncert w BXL IP: *.europarl.eu.int 08.09.05, 10:12 Zajrzyj tutaj: www.solidarity.be/koncert.htm Koncert bedzie 17.09 o 19.30 na rondzie Schumana. Odpowiedz Link Zgłoś