IP: *.consilium.eu.int 08.09.05, 18:14
Aniu- czy ty ty wlasnie zabierasz mi mojego nicka?? a moze sie umowimy ktora
z nas tak bedize sie podpisywac i w ten sposob unikniemy zamieszania. :-)
pozdrawiam ania
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka