Gość: ania IP: *.consilium.eu.int 08.09.05, 18:14 Aniu- czy ty ty wlasnie zabierasz mi mojego nicka?? a moze sie umowimy ktora z nas tak bedize sie podpisywac i w ten sposob unikniemy zamieszania. :-) pozdrawiam ania Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj