Dodaj do ulubionych

Szukam pracy w DANII

IP: 80.51.168.* 23.03.07, 12:09
Witam,
poszukuje pracy w Danii,najlepiej fabryka lub magazyn.Posiadam doświadczenie
w pracy w magazynach i fabryce w Angli.Dobry angielski.Za wszelkie informacje
z góry dziękuje: damian082@yahoo.co.uk
Obserwuj wątek
    • Gość: Jak na zawolanie Re: Szukam pracy w DANII IP: *.ias.bredband.telia.com 23.03.07, 13:11
      Dania mówi: przyjeżdżajcie, praca czeka
      • Gość: emigranto Re: Szukam pracy w DANII IP: 80.51.168.* 26.03.07, 21:07
        jesteś przykładem typowego "polaczka".Pozostawie to bez obszernego komentarza
        • Gość: aaa Re: Szukam pracy w DANII IP: *.comel-it.com 20.04.07, 20:55
          mniew danii potraktowano tak, pracowałam w kuchni szef kuchni jak się dowiedział ze polką jestem to stwierdził polish baster czyli polski drań i mnie wy..rdolił z roboty a teraz mam nieciekawie
      • Gość: lisek2206 Re: Szukam pracy w DANII IP: 82.139.15.* 06.04.07, 21:31
        To prawda ze osoba "jak na zawolanie" to nie ciekawy typ. Ale moze sie opamieta
        jak sam bedzie potrzebowal pomocy.Dajmy mu jeszcze jedna szanse.A co do
        Danii.Jak znasz angielski to masz szanse sie tam zakotwiczyc.Wejdz na strone
        www.ec.europa.eu.A tak poza marginesem.Nie bazuj tylko na Danii.
        • pia.ed Re: Szukam pracy w DANII 21.04.07, 12:38
          W Danii caly czas przyjmuja Polakow do pracy i nie maja nic przeciwko nim.

Jesli wylecialas z pracy to nie za pochodzenie, tylko pewnie za obijanie sie
          przy zmywaniu garnkow, lub za ciagle "wychodzenie na papieroska".

Jesli szef Cie niesprawiedliwie potraktowal, to masz prawo zwrocic sie
          do zwiazkow i dostaniesz duze odszkodowanie!!!

................................................................................
          Gość: aaa 20.04.07,
          mnie w danii potraktowano tak, pracowałam w kuchni szef kuchni jak się
          dowiedział ze polką jestem to stwierdził polish
          baster czyli polski drań i mnie wy..rdolił z roboty a teraz mam nieciekawie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka