Dodaj do ulubionych

Van Koppen & Van Eijk - praca

15.05.07, 11:55
Szukam opinii na temat tej agencji z Wrocławia. czy są uczciwi? Moze ktos wie
cokolwiek na ich temat?
Obserwuj wątek
    • horticulture Re: Van Koppen & Van Eijk - praca 15.05.07, 19:38
      Pracowałem przez tą firme w miejscowości aalsmeer. praca polegała na pracy
      szklarni w orchideach ( praca miodzio, nikt nie goni tylko monotonnie ciagle to
      samo). Polecam van koppena, generalnie firm zxałatwiajacych prace w holandii tzn
      posrednictwa pracy jest w polsce okolo 150 wszystkie maja podobne stawki. Z
      doswiadczenia wiem ze najlepiej wybierac te ktore sa zrzeszone w ABU lub SKIA
      wtedy jest 100% pewność ze sa to biura jak najbardziej godne zaufania wykaz
      takich firm znajdziesz www.skia-eu.com/ lub na www.abu.nl wybierz
      register i masz tam cały spis konkretnych firm jest tez tam van koppen ale sa i
      lepsze
        • sympatico1 Re: Van Koppen & Van Eijk - praca 29.05.07, 18:07
          Witam, też szukałem opinii o tym pośredniku i są zbieżne. Z tego co udało mi się
          ustalić sprawa wygląda następująco:
          1.Jeżeli nie znasz języka , masz słabe kwalifikacje i brakuje ci szczęścia albo
          po prostu nie masz znajomego w tym biurze to masz małe szanse aby się tam
          załapać do jakieś pracy
          2.Znam osoby które wracały po miesiącu do polski a wyjechały z tego biura.

A Ty tingavinga kiedy chciałabyś się wybrać do Holandii?
          sam nie wiem co o tym myśleć.....pozdrowionka
    • mpmad Re: Van Koppen & Van Eijk - praca 29.05.07, 19:26
      tak sa uczciwi....pracowalam przy pomidorkach ...i naprawde bylo wszystko
      ok...ja nie narzekam ..mozesz smialo jechac .chyba ze teraz sie warunki
      pogorszyly bo juz w holandii jest tyle polakow ze nie maja niektore firmy
      noclegow .
      pozdrawiam malgosia
        • tingavinga Re: Van Koppen & Van Eijk - praca 30.05.07, 08:35
          Ja chciałam jechać w okresie wakacji, na 6-8 tygodni, ale oni chyba nie biora
          na tak krótki okres. Szukałam opini w necie i tu piszą na temat tej i innych
          firm, zajrzyjcie:
          www.niedziela.nl/forum/viewforum.php?f=1
          Teraz, po otwarciu rynku pracy w Holandii może naprawde być kiepsko ze
          znalezieniem dobrej pracy,co do noclegów to powinni zapewnic nie miejsca w
          oborze, jak w niektorych wypadkach słyszałam, które przystosowali na lokum dla
          pracowników. Masakra.
        • mpmad Re: Van Koppen & Van Eijk - praca 30.05.07, 13:25
          chcialam wyjechac ,ale widze ze juz nic z tego nie wyjdzie ...moj maz tam
          jest :) te firmy opolskie tylko mi nerwy psuja .ile ja mam e-mail z adresami to
          glowa boli....mam w nosie juz holandie:)
          teraz znalazlam fajny kontakt do niemiec,malo zarobie nie tyle co w
          holandii,ale jest inna praca...pojade i spruboje....
          pozdrawiam "sympatico"!. i innych ..malgosia
    • vanaarle Re: Van Koppen & Van Eijk - praca 30.05.07, 13:47
      no ja już też czekam dość długo. Chyba rzeczywiście prawda z tym, ze jeśli się
      nie ma szczęścia albo znajomości to szanse marne...Dzwoniłam tam już kilka
      razy, ale cały czas ta sama śpiewka: Proszę czekać itd.
    • peterveg Re: Van Koppen & Van Eijk - praca 19.06.07, 13:15
      Dziękuję wszystkim za opinie. Właśnie wczoraj zadzwonili do mnie z tej agencji
      i powiedzieli, ze wysylają moje cv do pracodawcy i jesli ten mnie zaakceptuje,
      to się ze mną ponownie skontaktują. Jest więc jakiś postęp. Ja jednak wciąż mam
      w głowie mętlik, tym bardziej, ze opinie na temat tej agencji są skrajnie
      różne...Nie wiem, może powinnam jednak zaryzykowac, ale nie ukrywam, że się
      boję...
    • wiszja Re: Van Koppen & Van Eijk - praca 27.05.14, 13:08
      Tak jak piosałem w innym wątku...
      Pracowałem dwa miesiące na magazynie. Wypłata była regularnie (co tydzien, raz się zdarzyło opóźnienie), zgadzały się stawki i tak dalej. Hotel w którym mieszkałem na pewno nie był pałacem ale warunki były całkiem niezłe. Ogólnie nie na rzekam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka