Gość: aisa IP: *.zce.szczecin.pl 26.04.07, 12:01 czy jezyk główny w epso profoile dla tłumaczy to jezyk ojczysty? Pytam sie bo nie wiem jak wejsc w swoje profile zeby to sprawdzic...a juz wyslalam je Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj