smagliczka
16.07.07, 13:23
Czesc,
Jestem absolwentka prawa na UMCS w Lublinie, jak rowniez wydzialu prawa
europejskiego na ULB w Brukseli. Wladam biegle francuskim i niezle angielskim.
Swoja "europejska kariere" zaczelam od stazu w Parlamencie Europejskim, potem
wyspecjalizowalam sie w zakresie prawa europejskiego, pracujac jednoczesnie
jako reprezentantka Naczelnej Rady Adwokackiej.
Mialam nadzieje dostac sie na staz do KOmisji, jednak tym razem szczescie mi
nie dopisalo. Jesli znacie kogos, kto poszukuje pracownika o wyzej opisanym
profilu, jestm do dyspozycji:)
Joanka.