Dodaj do ulubionych

szukam PRACY/STAZU

16.07.07, 13:23
Czesc,

Jestem absolwentka prawa na UMCS w Lublinie, jak rowniez wydzialu prawa
europejskiego na ULB w Brukseli. Wladam biegle francuskim i niezle angielskim.
Swoja "europejska kariere" zaczelam od stazu w Parlamencie Europejskim, potem
wyspecjalizowalam sie w zakresie prawa europejskiego, pracujac jednoczesnie
jako reprezentantka Naczelnej Rady Adwokackiej.

Mialam nadzieje dostac sie na staz do KOmisji, jednak tym razem szczescie mi
nie dopisalo. Jesli znacie kogos, kto poszukuje pracownika o wyzej opisanym
profilu, jestm do dyspozycji:)

Joanka.
Obserwuj wątek
    • Gość: oj Re: szukam PRACY/STAZU IP: *.141-65-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be 16.07.07, 13:31
      jesli bylasz juz na stazu w EP to jakim cudem chcesz dostac sie na staz w
      komisji? Przeciez praca/staz dluzsza/y niz 2 tygodnie w jakiejkolwiek
      instytucji ue wyklucza mozliwosc aplikowania na normalny staz (bluebook) w EC...
      • Gość: Canard75 Re: szukam PRACY/STAZU IP: *.customer.be.colt.net 16.07.07, 15:11
        Niekoniecznie, niektore staze sie nie wykluczaja, np.: staz u eurodeputowanego
        nie wyklucza stazu w Komisji. Inny przyklad: Trybunal przyjmie Cie na staz
        nawet jesli masz za soba staz w Komisji.

        • Gość: oj Re: szukam PRACY/STAZU IP: *.141-65-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be 16.07.07, 15:13
          to chyba sie zapisze do ECJ... ;-)

          dzieki za info
          • Gość: olo skoro juz tu pisze, to podesle linka :D IP: 80.246.106.* 16.07.07, 15:38
            curia.europa.eu/pl/instit/presentationfr/index_emplois_stag.htm
            cobys nie szukala za dlugo :D
        • Gość: kontraktowiec Re: szukam PRACY/STAZU IP: *.cec.eu.int 16.07.07, 15:34
          wlasnie podobno staz u posla wyklucza jednak KE :(
        • Gość: olo Re: szukam PRACY/STAZU IP: 80.246.106.* 16.07.07, 15:36
          > nie wyklucza stazu w Komisji. Inny przyklad: Trybunal przyjmie Cie na staz
          > nawet jesli masz za soba staz w Komisji.

          trybunal przyjmie rowniez, nawet jak sie pracowalo wczesniej na kontrakcie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka