Dodaj do ulubionych

SPRZEDAM WÓZEK DZIECIĘCY-WROCŁAW

15.06.05, 12:50
sprzedam używany wózek dziecięcy Piccolo (gondola+spacerówka) firmy Polak w
bardzo dobrym stanie; bardzo ładny (kolorystyka granatowo-beżowa), solidny,
skladany, sprężynowa amortyzacja kół-niezbędne przy kolkach :),duże pompowane
koła, duży koszyk na zakupy, pokrowiec p/deszczowy; w razie konieczności
prześlę zdjęcia na maila. polecam dla dzieci z kolkami!!! nowy kosztuje ok.
900 zł.-ja chcę sprzedać dużo taniej!!!

Obserwuj wątek
    • 30j09 Re: SPRZEDAM WÓZEK DZIECIĘCY-WROCŁAW 10.10.05, 18:09
      witam
      jestem zainteresowana kupnem tego wózka i bardzo proszę o przesłanie zdjecia
      oraz podanie kwoty.
      bardzo prosze o szybką odpowiedz

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka