Dodaj do ulubionych

Ortopeda prywatnie Wrocław

24.06.21, 14:46
Cześć. Dwa lata temu złamałem dość poważnie prawą nogę z przemieszczeniem podczas sparingu MMA. Niestety, zdecydowałem się na załatwienie tego przez NFZ. Pech chciał, że większość terminów, które miałem umówione zostały przesunięte przez pandemię. Oczywiście wszystko było załatwiane po znajomości, bo umówienie się publicznie na konsultacje ortopedyczne graniczy z cudem. Końcowo wyszło tak, że wszystko się źle zagoiło i bujam się od lekarza do lekarza. Znajomy z klubu polecił mi, żeby w końcu się zebrać i iść prywatnie do ortopedy z prawdziwego zdarzenia. Szukam opinii na temat placówki medycznej Sports Medic, a konkretnie doktora Piotra Baryły-Urbana. Czy ktoś korzystał z ich usług i może się wypowiedzieć na temat przebiegu leczenia?

Tekst linku
Obserwuj wątek
    • norbet0 Re: Ortopeda prywatnie Wrocław 24.06.21, 15:21
      Ja leczyłem u nich zwichnięcie barku, tylko u doktora Pytela i udało mu się poskładać mnie do całości. Trafiłem tam przypadkiem, bo akurat na znanym lekarzu był termin. Ogólnie to poszedłem byleby odbębnić, niestety nie miałem za dobrych doświadczeń z ortopedami we Wrocławiu. Pierwsza wizyta była trochę długawa, bo byłem dokładnie wypytywany o kontuzję. Jednak było warto ze względu na trafnie postawioną diagnozę. Potem już tylko regularne wizyty kontrolne i cały czas stosowania się do zaleceń. Ogólnie to odnoszę wrażenie, że do kogo byś nie poszedł to i tak będziesz zadowolony. Widać, że zależy im na opinii pacjentów.
      • daguskaprop Re: Ortopeda prywatnie Wrocław 24.06.21, 17:02
        Ciesz się, że lekarz dokładnie wypytuje :P Mi nie raz się zdarzyło, że szedłem i poświęcali mi max 5 minut, bo kolejka czeka. Obecnie realia we Wrocławiu są takie, że na NFZ to możesz sobie zadzwonić po L4 najwyżej, a nie ortopedę czy jakiegokolwiek specjalistę.
        • norbet0 Re: Ortopeda prywatnie Wrocław 24.06.21, 18:36
          Właśnie żałuję, że wcześniej do nich nie trafiłem, bo naprawdę sporo czasu i zdrowia bym zaoszczędził. Prawda jest taka, że czasem nawet po L4 się nie dodzwonisz i tak musisz kombinować prywatnie.
    • mariobanana777 Re: Ortopeda prywatnie Wrocław 25.06.21, 13:58
      Byłem u kilku specjalistów w Sports Medic w tym u doktora Baryły-Urbana i muszę powiedzieć, że naprawdę zna się na rzeczy. Wywiad szczegółowy pomimo tego, że była to standardowa wizyta kontrolna. Poszedłem, bo martwiłem się strzelającymi stawami przy wykonywaniu ćwiczeń. Okazało się, że to lekkie zapalenie, które udało się zaleczyć w kilka tygodni i od tamtej pory wszystko jest ok. Miejsce zdecydowanie na plus. Placówka nowocześnie urządzona, do tego nie ma problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego.
      • torroborro Re: Ortopeda prywatnie Wrocław 30.06.21, 17:37
        mariobanana777 napisał(a):

> Byłem u kilku specjalistów w Sports Medic w tym u doktora Baryły-Urbana i muszę
        > powiedzieć, że naprawdę zna się na rzeczy. Wywiad szczegółowy pomimo tego, że
        > była to standardowa wizyta kontrolna. Poszedłem, bo martwiłem się strzelającymi
        > stawami przy wykonywaniu ćwiczeń. Okazało się, że to lekkie zapalenie, które u
        > dało się zaleczyć w kilka tygodni i od tamtej pory wszystko jest ok. Miejsce zd
        > ecydowanie na plus. Placówka nowocześnie urządzona, do tego nie ma problemu ze
        > znalezieniem miejsca parkingowego.

Jestem po pierwszej wizycie i muszę Ci powiedzieć, że pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Zdecydowanie ortopeda, który ma dużą wiedzę. Na początku szczegółowy wywiad, a potem zlecenie wymaganych badań. Badania sobie od razu zrobiłem na miejscu i jak będą wyniki to odezwą się do mnie, żeby umówić kolejną wizytę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka