adam02138
12.09.09, 17:17
Chwali sie ze przeprosil. Miejmy nadzieje, ze takie rzeczy nie beda
sie powtarzac, i uszanuje sie prawo jednostki do swojej
seksualnosci.
Turing byl jednym z najwybitniejszych wspolczesnych matematykow, i
zal bierze kiedy sie mysli co jeszcze by wymyslil gdyby zostawiono
go w spokoju.
Turing to tylko jedna osoba, wybitna, ale trzeba rowniez pamietac o
wszystkich co byli tak przesladowani.