Dodaj do ulubionych

Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw...

    • cygan37 Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:02
      Czy Pan Premier musial odwolac Kaminskiego?
      Mysle ze nie koniecznie; przeciez wystarczyloby gdyby kancelaria Rady
      Ministrow wydala mu zolte papiery. Sa takie procedury jesli sie nie chce za
      bardzo zaogniac z opozycja.
    • zero100 Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:09
      Każdy pracownik w każdej firmie by wyleciał na zbity pysk za :
      1.stwierdzenie na konferencji prasowej ze jego szef klamie
      2.za przecieki z firmy do prasy

      I slusznie Donek zrobił że go wywala na zbity pysk . Co to za tajna służba z
      ktorej informacje wyciekają .
    • stachu_wilk Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:19
      A jak twoje panstwo no to musialo sie tak skonczyc.A ja mysle,ze to
      NASZE PANSTWO.Po dziurach przed CBA nie chce mi sie chowac.
    • zdr1 Kamiński odchodzi - złodzieje pozostają. n/t 07.10.09, 17:24
    • nieliniowy nu... trzeba to odpukac :))))) 07.10.09, 17:25
      Yeah!
    • danka2007 CBA robi to , co trzeba robić na tym stanowisku 07.10.09, 17:25
      Pan Kamiński powiniem dostać Oskara , jako zdecydowany urzędnik ,
      robiący to, co do niego należy.
      Niesiołowski jak zwykle bufon i zakompleksiony Owad.
      • 77qwerty Re: CBA robi to , co trzeba robić na tym stanowi 07.10.09, 17:41
        Kamiński na prezydenta
    • oldboy42wawa po odejściu z CBA 07.10.09, 17:30
      Kamiński wraz z Kaczyńskim utworzą bojówkę " Najwyższa Prawda"
    • amg53 Służba dla Państwa Polskiego? a nie dla Jarosława? 07.10.09, 17:32
      czy ten marny naśladowca Dzierżyńskiego nie widzi że służy obłąkanemu ?
    • kruk51 Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:34
      Nie dalej jak wczoraj, zauważyłem w w swym poście, że Pan Mariusz
      Kamiński może się przeliczyć w swych dywagacjach. I stało się ! Dowodem
      na głupotę Pana Mariusza Kamińskiego jest to, że nie rozumie, że jak
      urzędnik traci zaufanie Premiera to niestety z urzędu odchodzi ! Jakie
      kolwiek zabezpieczenia w przepisach i kontrakcie nie mają tu znaczenia.
      Pan Prezydent Kaczyński też w tym wypadku nie wiele może. Premier, to
      jest Premier ! A co do sprawiedliwości, to ona już nie jest w mocy Pana
      Mariusza Kamińskiego. Pan Mariusz Kamiński już wpływu na sprawiedli
      wość nie ma !
      • 77qwerty Re: Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda 07.10.09, 17:44
        kruk51 napisał:

        > Nie dalej jak wczoraj, zauważyłem w w swym poście, że Pan Mariusz
        > Kamiński może się przeliczyć w swych dywagacjach. I stało się ! Dowodem
        > na głupotę Pana Mariusza Kamińskiego jest to, że nie rozumie, że jak
        > urzędnik traci zaufanie Premiera to niestety z urzędu odchodzi ! Jakie
        > kolwiek zabezpieczenia w przepisach i kontrakcie nie mają tu znaczenia.
        > Pan Prezydent Kaczyński też w tym wypadku nie wiele może. Premier, to
        > jest Premier ! A co do sprawiedliwości, to ona już nie jest w mocy Pana
        > Mariusza Kamińskiego. Pan Mariusz Kamiński już wpływu na sprawiedli
        > wość nie ma !
        czy to znaczy ze powinien godzic sie na krecenie lodów
        zeby zostac na stanowisku i....
        "miec wpływ na sprawiedliwosc" - jak piszesz ???
        • kruk51 Re: Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda 07.10.09, 18:08
          77qwerty napisał:

          > kruk51 napisał:
          >
          > > Nie dalej jak wczoraj, zauważyłem w w swym poście, że Pan Mariusz
          > > Kamiński może się przeliczyć w swych dywagacjach. I stało się ! Dowodem
          > > na głupotę Pana Mariusza Kamińskiego jest to, że nie rozumie, że jak
          > > urzędnik traci zaufanie Premiera to niestety z urzędu odchodzi ! Jakie
          > > kolwiek zabezpieczenia w przepisach i kontrakcie nie mają tu znaczenia.
          > > Pan Prezydent Kaczyński też w tym wypadku nie wiele może. Premier, to
          > > jest Premier ! A co do sprawiedliwości, to ona już nie jest w mocy Pana
          > > Mariusza Kamińskiego. Pan Mariusz Kamiński już wpływu na sprawiedli
          > > wość nie ma !
          > czy to znaczy ze powinien godzic sie na krecenie lodów
          > zeby zostac na stanowisku i....
          > "miec wpływ na sprawiedliwosc" - jak piszesz ???
          Nie właściwie mnie zrozumiałeś ! Nikt z nas nie powinien czuć się
          być przyklejonym do stołka. Karierę, albo się robi albo nie ! Pan Ka
          miński był powołany do czynienia sprawiedliwości. No i przesolił !
          Teraz oczekuje na sprawiedliwość !
    • yanfhowah Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:39
      cytodwołanie szefa CBA musi być zaopiniowany przez prezydenta RP,

      bedza same superlatywy i wnosek za odwage na medal,no i oczywiscie
      meldunek ze,,,,zadanie zostalo wykonane,,,,
    • kongreszydowski Prawda i blaga 07.10.09, 17:39
      kazik-chan.wrzuta.pl/audio/2UldVB62UQB/prawda_i_blaga_wg_wlodzimierza_wysock
      iego
    • yanfhowah Re: Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda 07.10.09, 17:40
      anwad napisała:

      > Niech żyje Mariusz Kamiński!

      okrzyki zrodem zebran kc pzpr,,,,widze zostalo ci to we
      krwi,hahahahahahha
    • birdy-niam-niam no to teraz tusk zapamięta, że... 07.10.09, 17:42
      należy dotrzymywać obietnic wyborczych.
      jak się opowiadało, że rozwiąże się CBA, to trzeba było rozwiązać, a nie
      zostawiać V kolumnę na zapleczu.
      przypomina mi to trochę anegdotę o orle i wężu:
      wąż prosi orła-pomóż mi przedostać się na druga stronę rzeki.
      -ale gdy będę cie trzymał w szponach, ty mnie ukąsisz i umrę-odparł orzeł.
      -ależ skąd, przecież wtedy ja też zginę - mówi wąż.
      -orzeł się zgodził, wziął węża delikatnie w szpony i wystartował. gdy byli nad
      rzeką, wąż niespodziewanie ukąsił orła, wstrzykując mu śmiertelna truciznę.
      -coś ty zrobił, przecież obiecałeś, że mnie nie ukąsisz !!! - orzeł
      na to wąż: wiem, ale zrozum, taka mam naturę, nic na to nie poradzę.
      • adam_l27 to ja ci teraz opowiem bajkę o kręceniu lodów 07.10.09, 17:53
        na końcu pewien Zbysio mówi,

        zrozum inaczej nie mogę, to ode mnie silniejsze
    • strikemaster Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:45
      Szef CBA uważa, że decyzja premiera o rozpoczęciu procedury jego odwołania ma podłoże polityczne

      Dziwne, nigdy pisiaków nie popierałem a w tym przypadku się z Kamińskim zgadzam. :D
    • diver77 Kamiński powinien już dawno wylecieć ! 07.10.09, 17:45
      Ten człowieczek powinien już dawno wylecieć a szczytem wszystkiego było
      zwołanie konferencji prasowej i pokazanie znaku zwycięstwa tak jakby prowadził
      otwartą wojnę z rządem! Zaden szef tajnych służb nigdy nie pozwolił sobie
      zwoływać dziennikarzy żeby krytykować swojego szefa i pracodawcę !

      W każdym cywilizowanym kraju służby tego typu są totalnie apolityczne i
      totalnie podporządkowane rządowi jaki by nie był jego kolor !
      Tylko w Afryce i oczywiście w PRL-u i w byłych demoludach służby miały
      bezpośredni wpływ na rząd i różne decyzje !

      Ten człowieczek powinien pracować w klopach miejskich do emerytury !
      • adam_l27 podporządkowane rządowi - co to znaczy ? 07.10.09, 17:55
        jak ministrowie tego rządu podejmują dziwne działania a premier niedostatecznie
        z tym walczy to mają go osłaniać ?
        • patthecat To znaczy że agencja państwowa, finansowana... 07.10.09, 18:15
          ...z moich podatków nie powinna być dziwką jednej partii i
          finansować żigolakom tomusiom Porsche. Jak do ciebie nie dociera, w
          dniu wyborów idź na urlop zdrowotny i pobaw się w morsa...
          Wynurzenie z przerębla nieobowiązkowe :)
    • wolny_najmita Nawet podobna menda do Heidricha 07.10.09, 17:48
      Jeszcze trochę KL by zbudował dla przeciwników politycznych
    • jr68 CBA dla fachowca nie dla polityka 07.10.09, 17:53
      Pod rządami Kamińskiego CBA zrobiło dużo dobrego ale działało na granicy prawa
      lub nawet prawdopodobnie pozaprawnie (jak twierdzi prokuratura)polując zgodnie
      z wolą prezesa, słowa o podporządkowaniu Premierowi niech pan K włoży między
      bajki, jarosław K. ujawnił dziś "- bieg tego śledztwa był nam znany" hehehe i
      jakie przecieki
    • qc Zaklad 07.10.09, 18:09
      ze bezkompromisowy i niezalezny Mariusz K. zostanie azylantem w
      Palacu na posadzie jako specjalista-doradzca-konsultant-narodowy od
      cos-tam-cos-tam czy innego?
    • tw_wielgus Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 18:10
      Jeżeli zamienimy słowo: Polska słowem PiS to oświadczenie
      Kamińskiego nabierze właściwego wymiaru.
    • syndyk.iv.rp Po co te rozczapierzone palce? 07.10.09, 18:13
      Znak zwycięstwa nad faszyzmem?
      • cyklista Może grzybica? 07.10.09, 18:43
        Tak czy inaczej, my panu K. pokazujemy palec środkowy
    • keramd W Polsce tylko CBA wykrywa przestępstwa 07.10.09, 18:17
      gospodarcze , reszta bierze tylko kasę panie premierze coś jest na
      rzeczy - sympatyk PO
      • cyklista W Polsce przestępstwa gospodarcze wykrywa CBŚ 07.10.09, 18:47
        policja skarbowa i celna i prokuratura. CBA to margines, tyle że piany biją
        najwięcej.
      • 2lkad1 Re: W Rosiji Sowietow tolko CzKa protiw spiekulac 08.10.09, 09:07
        Przeciez to nieznacznie zmodyfikowany cytat z W.I. Lenina: "Tol'ko
        CzeKa probliemmu spiekulacji rieszajet...". Tak, CzeKa to byla
        formacja stworzona do walki z PODZIEMIEM GOSPODARCZYM, afery miala
        wypalac goracym zelazem. Policja polityczna? A skadze...
        Tow. Jaroslaw Moguczyj nie umie brac przykladow od nikogo innego,
        jak od bolszewikow. Porzadne, rodzinne wychowanie...
        keramd napisał:

        > gospodarcze , reszta bierze tylko kasę panie premierze coś jest na
        > rzeczy - sympatyk PO
    • krakus24a Brawo PiS, odsuńcie PO od władzy!!! 07.10.09, 18:19
      chce powrotu do normalności, wzrostu gospodarczego 7% i obniżania
      podatków, dość 'cudu' Tuska!
    • drabinahaha1 Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! 07.10.09, 18:19
      Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
      Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
      Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
      Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
      Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
      Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
      • 77qwerty Re: Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! 07.10.09, 18:39
        drabinahaha1 napisał:

        > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
        > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
        > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
        > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
        > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!
        > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje!

        o przepraszam
        LODZIARZE LODZIARZE LODZIARZE LODZIARZE LODZIARZE LODZIARZE
    • kastor102 Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 18:29
      Wywieść na taczkach tę bandę lodziarzy na gnojowisko razem z rudym szmaciarzem.
    • bronimir Nie pultaj się Kamiński, miejsce w BBN czeka 07.10.09, 18:34
      To fajne miejsce na "odpadki".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka