cygan37 Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:02 Czy Pan Premier musial odwolac Kaminskiego? Mysle ze nie koniecznie; przeciez wystarczyloby gdyby kancelaria Rady Ministrow wydala mu zolte papiery. Sa takie procedury jesli sie nie chce za bardzo zaogniac z opozycja. Odpowiedz Link Zgłoś
zero100 Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:09 Każdy pracownik w każdej firmie by wyleciał na zbity pysk za : 1.stwierdzenie na konferencji prasowej ze jego szef klamie 2.za przecieki z firmy do prasy I slusznie Donek zrobił że go wywala na zbity pysk . Co to za tajna służba z ktorej informacje wyciekają . Odpowiedz Link Zgłoś
stachu_wilk Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:19 A jak twoje panstwo no to musialo sie tak skonczyc.A ja mysle,ze to NASZE PANSTWO.Po dziurach przed CBA nie chce mi sie chowac. Odpowiedz Link Zgłoś
danka2007 CBA robi to , co trzeba robić na tym stanowisku 07.10.09, 17:25 Pan Kamiński powiniem dostać Oskara , jako zdecydowany urzędnik , robiący to, co do niego należy. Niesiołowski jak zwykle bufon i zakompleksiony Owad. Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: CBA robi to , co trzeba robić na tym stanowi 07.10.09, 17:41 Kamiński na prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
oldboy42wawa po odejściu z CBA 07.10.09, 17:30 Kamiński wraz z Kaczyńskim utworzą bojówkę " Najwyższa Prawda" Odpowiedz Link Zgłoś
amg53 Służba dla Państwa Polskiego? a nie dla Jarosława? 07.10.09, 17:32 czy ten marny naśladowca Dzierżyńskiego nie widzi że służy obłąkanemu ? Odpowiedz Link Zgłoś
kruk51 Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:34 Nie dalej jak wczoraj, zauważyłem w w swym poście, że Pan Mariusz Kamiński może się przeliczyć w swych dywagacjach. I stało się ! Dowodem na głupotę Pana Mariusza Kamińskiego jest to, że nie rozumie, że jak urzędnik traci zaufanie Premiera to niestety z urzędu odchodzi ! Jakie kolwiek zabezpieczenia w przepisach i kontrakcie nie mają tu znaczenia. Pan Prezydent Kaczyński też w tym wypadku nie wiele może. Premier, to jest Premier ! A co do sprawiedliwości, to ona już nie jest w mocy Pana Mariusza Kamińskiego. Pan Mariusz Kamiński już wpływu na sprawiedli wość nie ma ! Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda 07.10.09, 17:44 kruk51 napisał: > Nie dalej jak wczoraj, zauważyłem w w swym poście, że Pan Mariusz > Kamiński może się przeliczyć w swych dywagacjach. I stało się ! Dowodem > na głupotę Pana Mariusza Kamińskiego jest to, że nie rozumie, że jak > urzędnik traci zaufanie Premiera to niestety z urzędu odchodzi ! Jakie > kolwiek zabezpieczenia w przepisach i kontrakcie nie mają tu znaczenia. > Pan Prezydent Kaczyński też w tym wypadku nie wiele może. Premier, to > jest Premier ! A co do sprawiedliwości, to ona już nie jest w mocy Pana > Mariusza Kamińskiego. Pan Mariusz Kamiński już wpływu na sprawiedli > wość nie ma ! czy to znaczy ze powinien godzic sie na krecenie lodów zeby zostac na stanowisku i.... "miec wpływ na sprawiedliwosc" - jak piszesz ??? Odpowiedz Link Zgłoś
kruk51 Re: Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda 07.10.09, 18:08 77qwerty napisał: > kruk51 napisał: > > > Nie dalej jak wczoraj, zauważyłem w w swym poście, że Pan Mariusz > > Kamiński może się przeliczyć w swych dywagacjach. I stało się ! Dowodem > > na głupotę Pana Mariusza Kamińskiego jest to, że nie rozumie, że jak > > urzędnik traci zaufanie Premiera to niestety z urzędu odchodzi ! Jakie > > kolwiek zabezpieczenia w przepisach i kontrakcie nie mają tu znaczenia. > > Pan Prezydent Kaczyński też w tym wypadku nie wiele może. Premier, to > > jest Premier ! A co do sprawiedliwości, to ona już nie jest w mocy Pana > > Mariusza Kamińskiego. Pan Mariusz Kamiński już wpływu na sprawiedli > > wość nie ma ! > czy to znaczy ze powinien godzic sie na krecenie lodów > zeby zostac na stanowisku i.... > "miec wpływ na sprawiedliwosc" - jak piszesz ??? Nie właściwie mnie zrozumiałeś ! Nikt z nas nie powinien czuć się być przyklejonym do stołka. Karierę, albo się robi albo nie ! Pan Ka miński był powołany do czynienia sprawiedliwości. No i przesolił ! Teraz oczekuje na sprawiedliwość ! Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:39 cytodwołanie szefa CBA musi być zaopiniowany przez prezydenta RP, bedza same superlatywy i wnosek za odwage na medal,no i oczywiscie meldunek ze,,,,zadanie zostalo wykonane,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
kongreszydowski Prawda i blaga 07.10.09, 17:39 kazik-chan.wrzuta.pl/audio/2UldVB62UQB/prawda_i_blaga_wg_wlodzimierza_wysock iego Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda 07.10.09, 17:40 anwad napisała: > Niech żyje Mariusz Kamiński! okrzyki zrodem zebran kc pzpr,,,,widze zostalo ci to we krwi,hahahahahahha Odpowiedz Link Zgłoś
birdy-niam-niam no to teraz tusk zapamięta, że... 07.10.09, 17:42 należy dotrzymywać obietnic wyborczych. jak się opowiadało, że rozwiąże się CBA, to trzeba było rozwiązać, a nie zostawiać V kolumnę na zapleczu. przypomina mi to trochę anegdotę o orle i wężu: wąż prosi orła-pomóż mi przedostać się na druga stronę rzeki. -ale gdy będę cie trzymał w szponach, ty mnie ukąsisz i umrę-odparł orzeł. -ależ skąd, przecież wtedy ja też zginę - mówi wąż. -orzeł się zgodził, wziął węża delikatnie w szpony i wystartował. gdy byli nad rzeką, wąż niespodziewanie ukąsił orła, wstrzykując mu śmiertelna truciznę. -coś ty zrobił, przecież obiecałeś, że mnie nie ukąsisz !!! - orzeł na to wąż: wiem, ale zrozum, taka mam naturę, nic na to nie poradzę. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 to ja ci teraz opowiem bajkę o kręceniu lodów 07.10.09, 17:53 na końcu pewien Zbysio mówi, zrozum inaczej nie mogę, to ode mnie silniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 17:45 Szef CBA uważa, że decyzja premiera o rozpoczęciu procedury jego odwołania ma podłoże polityczne Dziwne, nigdy pisiaków nie popierałem a w tym przypadku się z Kamińskim zgadzam. :D Odpowiedz Link Zgłoś
diver77 Kamiński powinien już dawno wylecieć ! 07.10.09, 17:45 Ten człowieczek powinien już dawno wylecieć a szczytem wszystkiego było zwołanie konferencji prasowej i pokazanie znaku zwycięstwa tak jakby prowadził otwartą wojnę z rządem! Zaden szef tajnych służb nigdy nie pozwolił sobie zwoływać dziennikarzy żeby krytykować swojego szefa i pracodawcę ! W każdym cywilizowanym kraju służby tego typu są totalnie apolityczne i totalnie podporządkowane rządowi jaki by nie był jego kolor ! Tylko w Afryce i oczywiście w PRL-u i w byłych demoludach służby miały bezpośredni wpływ na rząd i różne decyzje ! Ten człowieczek powinien pracować w klopach miejskich do emerytury ! Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 podporządkowane rządowi - co to znaczy ? 07.10.09, 17:55 jak ministrowie tego rządu podejmują dziwne działania a premier niedostatecznie z tym walczy to mają go osłaniać ? Odpowiedz Link Zgłoś
patthecat To znaczy że agencja państwowa, finansowana... 07.10.09, 18:15 ...z moich podatków nie powinna być dziwką jednej partii i finansować żigolakom tomusiom Porsche. Jak do ciebie nie dociera, w dniu wyborów idź na urlop zdrowotny i pobaw się w morsa... Wynurzenie z przerębla nieobowiązkowe :) Odpowiedz Link Zgłoś
wolny_najmita Nawet podobna menda do Heidricha 07.10.09, 17:48 Jeszcze trochę KL by zbudował dla przeciwników politycznych Odpowiedz Link Zgłoś
jr68 CBA dla fachowca nie dla polityka 07.10.09, 17:53 Pod rządami Kamińskiego CBA zrobiło dużo dobrego ale działało na granicy prawa lub nawet prawdopodobnie pozaprawnie (jak twierdzi prokuratura)polując zgodnie z wolą prezesa, słowa o podporządkowaniu Premierowi niech pan K włoży między bajki, jarosław K. ujawnił dziś "- bieg tego śledztwa był nam znany" hehehe i jakie przecieki Odpowiedz Link Zgłoś
qc Zaklad 07.10.09, 18:09 ze bezkompromisowy i niezalezny Mariusz K. zostanie azylantem w Palacu na posadzie jako specjalista-doradzca-konsultant-narodowy od cos-tam-cos-tam czy innego? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 18:10 Jeżeli zamienimy słowo: Polska słowem PiS to oświadczenie Kamińskiego nabierze właściwego wymiaru. Odpowiedz Link Zgłoś
syndyk.iv.rp Po co te rozczapierzone palce? 07.10.09, 18:13 Znak zwycięstwa nad faszyzmem? Odpowiedz Link Zgłoś
cyklista Może grzybica? 07.10.09, 18:43 Tak czy inaczej, my panu K. pokazujemy palec środkowy Odpowiedz Link Zgłoś
keramd W Polsce tylko CBA wykrywa przestępstwa 07.10.09, 18:17 gospodarcze , reszta bierze tylko kasę panie premierze coś jest na rzeczy - sympatyk PO Odpowiedz Link Zgłoś
cyklista W Polsce przestępstwa gospodarcze wykrywa CBŚ 07.10.09, 18:47 policja skarbowa i celna i prokuratura. CBA to margines, tyle że piany biją najwięcej. Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: W Rosiji Sowietow tolko CzKa protiw spiekulac 08.10.09, 09:07 Przeciez to nieznacznie zmodyfikowany cytat z W.I. Lenina: "Tol'ko CzeKa probliemmu spiekulacji rieszajet...". Tak, CzeKa to byla formacja stworzona do walki z PODZIEMIEM GOSPODARCZYM, afery miala wypalac goracym zelazem. Policja polityczna? A skadze... Tow. Jaroslaw Moguczyj nie umie brac przykladow od nikogo innego, jak od bolszewikow. Porzadne, rodzinne wychowanie... keramd napisał: > gospodarcze , reszta bierze tylko kasę panie premierze coś jest na > rzeczy - sympatyk PO Odpowiedz Link Zgłoś
krakus24a Brawo PiS, odsuńcie PO od władzy!!! 07.10.09, 18:19 chce powrotu do normalności, wzrostu gospodarczego 7% i obniżania podatków, dość 'cudu' Tuska! Odpowiedz Link Zgłoś
drabinahaha1 Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! 07.10.09, 18:19 Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! 07.10.09, 18:39 drabinahaha1 napisał: > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! > Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! Złodzieje! o przepraszam LODZIARZE LODZIARZE LODZIARZE LODZIARZE LODZIARZE LODZIARZE Odpowiedz Link Zgłoś
kastor102 Oświadczenie szefa CBA: Mimo wszystko Prawda zw... 07.10.09, 18:29 Wywieść na taczkach tę bandę lodziarzy na gnojowisko razem z rudym szmaciarzem. Odpowiedz Link Zgłoś
bronimir Nie pultaj się Kamiński, miejsce w BBN czeka 07.10.09, 18:34 To fajne miejsce na "odpadki". Odpowiedz Link Zgłoś