12.12a1 17.11.09, 18:30 Chcemy wziac,a wezmiemy robi duza róznice.Ja tez chce wygrac kumulacje w totolotka,a jak do tej pory nawet trójki nie wygralem.Partia prawie podprogowa ma takie wygórowane marzenia,no cóz do marzen ma prawo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miliarder na śmietnik historii! 17.11.09, 18:32 na śmietnik historii! czy ktos juz zapomniał Afery A'la Rywin za czasów komuchów z SLD? Odpowiedz Link Zgłoś
taziuta Re: na śmietnik historii! 17.11.09, 18:47 miliarder napisał: > na śmietnik historii! > > czy ktos juz zapomniał Afery A'la Rywin za czasów komuchów z SLD? A co to jest afera a'la Rywin? Odpowiedz Link Zgłoś
heniek1985 Sosnowiec ma więcej mieszkańców niż Kielce 17.11.09, 22:21 Panie Redaktorze, więc pierwszy akapit jest "z dupy". Odpowiedz Link Zgłoś
extrafresh SLD + PiS = PZPR BIS 17.11.09, 18:59 Pan Napieralski się wypiął, Jarek go wydupcył. SLD skończyło jako przystawka do pisuaru. Odpowiedz Link Zgłoś
kink4 Re: SLD + PiS = PZPR bis 17.11.09, 22:43 Napieralskiego dopadła świńska grypa, mocno gorączkuje, powinien zostać natychmiast odizolowany. Gdzie ma odbywać kwarantannę i na jak długo, proszę głosować w TVP Idio. Odpowiedz Link Zgłoś
przygoda SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 19:07 Mam nadzieje ze mimo dosc duzej ilosci starszych ludzi w Lodzi nigdy nie powroci sojusz lewych dyplomow! To bylaby porazka wszystkiego co dotychczas dalo sie zrobic po zniszczeniach m.in. rzadow te parti! Odpowiedz Link Zgłoś
ichem SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 19:40 PiS i PO gryzą się jak wściekłe psy. Dlaczego SLD nie może zająć ich miejsca? Przecież oszołomy same się podkładają! Odpowiedz Link Zgłoś
phoven Re: SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 19:49 Sam sobie odpowiedziałeś dlaczego SLD nie może wygrać. Oszołomy same się podkładają. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
boryska1 SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 19:52 dlatego że SLD połączyło się z Pis i klepie to co oni Odpowiedz Link Zgłoś
ce13cy13lia SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 19:57 Zanim SLD "zechce" coś "wziąć, niechże będzie ŁASKAWE dla Łodzian i posprząta ŚMIETNIK po wyborach do parlamentu UE (z 7 czerwca) po swojej kandydatce Jolancie Szymanek-Deresz!!!! Resztki z jej wyborczego hasła widać jeszcze na bilbordzie przy Rokicińskiej; na szczęście wiatr zerwał już podarte zdjęcie tej posłanki (prawnika z wykształcenia!!!)... Od 11.10.09 piszę sobie do Pani posłanki; proszę, błagam wręcz, aby zechciała usunąć swój "wizerunek";aby zaczęła przestrzegać prawo,które stanowi; aby zakończyła LEKCEWAŻENIE Łodzian... Tak się bawi to SLD za nasze pieniądze.... I nawet posprzątać po sobie nie potrafi... A plany ma takie piękne:wziąć duże miasta.. Nie życzę sobie żadnego plakatu wyborczego z tej partii w moim mieście! Ordynacja wyborcza stanowi: plakaty winny być usunięte w ciągu 30 dni od daty wyborów.... Śmietnik może sobie robić ta partyjka w swoich domach, na swoich podwórkach. WARA OD ŁODZI! Odpowiedz Link Zgłoś
yankes1968 Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej radykalni 17.11.09, 19:58 i przeciwstawią się zamordyzmowi kleru. Jak pójdą na wojnę z czarną zarazą to poparcie mają. Nie jestem dojną krową i mam dość dymania przez kler i sięgania do mojej ateistycznej kieszeni. Ale muszą jaja mieć, a nie być oślizłymi dulicowymi i dyspozycyjnymi gogusiami. Odpowiedz Link Zgłoś
mkaniew Re: Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej rady 17.11.09, 20:15 A konkretnie gdzie poprzez władze miasta kościół sięga do twojej kieszeni. Bo mowa o wyborach municypalnych. Swoją drogą nienawiść nieźle zaślepia - wybiorę najgorszą zarazę, ludzi którzy nie znają się na gospodarce, którzy mieli niezłych aferałów na pokładzie, przy których per saldo stracę przez wolniejszy rozwój gospodarczy byle dowalić tym, których nie lubię. Normalnie czarna Afryka bez urazy dla Afryki... Odpowiedz Link Zgłoś
semeon Re: Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej rady 17.11.09, 20:30 ..a gdzie konkretnie? Chociażby w tym ,że budynek Wydziału Budownictwa Akademii Techniczno - Rolniczej w Bydgoszczy /w centrum miasta/ prezydent przekazał nieodpłatnie na seminarium duchowne. Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej rady 17.11.09, 21:08 a ten budynek to za twoje zbudowany? Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Z podatków moich rodziców i stanowił mienie 17.11.09, 23:59 komunalne, czyli moje a teraz stanowi własność Watykanu. Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: Z podatków moich rodziców i stanowił mienie 18.11.09, 06:26 A przypadkiem nie był to zwrot zagarnientego przez komuchów majątku kościelnego? Wydaje mi się że tak. Odpowiedz Link Zgłoś
stolat3 Re: Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej rady 17.11.09, 22:59 mkaniew napisał: > A konkretnie gdzie poprzez władze miasta kościół sięga do twojej kieszeni. Bo > mowa o wyborach municypalnych. > > Swoją drogą nienawiść nieźle zaślepia - wybiorę najgorszą zarazę, ludzi którzy > nie znają się na gospodarce, którzy mieli niezłych aferałów na pokładzie, przy > których per saldo stracę przez wolniejszy rozwój gospodarczy byle dowalić tym, > których nie lubię. Widać że masz amnezję jak te prokuratory ziobry. Lewica zawsze naprawiała w gospodarce to co popsuły solidaruchy. Zamrożona gospodarka i 80 mld Bauca - taki spadek po solidaruchach odziedziczył Miler z Kołodko. Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej rady 18.11.09, 06:30 Raczej do dzisiaj nie można posprzątać po rządach lewicy a ta dziura Bauca, o której piszesz też była dzięki lewicy, bo to oni namnożyli ulg i przywileje to oni nie chcą prywatyzacji to oni razem z PiSem kochają to, na czym można nakręcić lody. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Oj sięga, sięga poprzez t.zw. Komisję Majątkową, 17.11.09, 23:58 wyłudzanie mienia komunalnego za przysłowiową złotówkę, wyciąganie z kasy miast pieniędzy na t.zw. działalność charytatywną z których, w odróżnieniu od organizacji pozarządowych, później się nie rozliczają. Powiedz więc za co można lubić watykańskich okupantów? Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: Oj sięga, sięga poprzez t.zw. Komisję Majątko 18.11.09, 06:32 Ty to jesteś debil jak ci co bez matury ............ za PRLu. Odpowiedz Link Zgłoś
mkaniew Re: SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 20:12 Chcieć to sobie mogą. Pokazują tylko swój brak rozeznania. Ja np, podpisałem wniosek za referendum przeciw kropie, będę głosował przeciwko Kropie, ale NIGDY za SLD. Wiele jest takich osób. Pozdrawiam, M. Odpowiedz Link Zgłoś
slaw-102 W SLD jest wreszcie przywódca 17.11.09, 20:19 Napieralski jasno stawia cele o które walczy SLD.To odróżnia go od poprzedników.Teraz trochę samozaparcia,niezważanie na przeciwników rzucających kłody pod nogi i wiara w Polaków,którzy dostrzegą partię z ideałami socjaldemokratycznymi tak bliskimi dla większości Polaków Odpowiedz Link Zgłoś
eli.wurman Re: W SLD jest wreszcie przywódca 17.11.09, 22:51 Chyba nie lałeś. SLD z Napieralskim powinno się zakopać. To już nie jest lewica. To jest jakaś zbieranina cholera wie kogo. Niech spadają i zrobią miejsce dla prawdziwej lewicy. Grzesiu - wypie...j, Elektorat. Odpowiedz Link Zgłoś
slaw-102 Re: eli 18.11.09, 05:59 Inwektywy nie zaszkodzą prawdzie.Po lewej stronie znaczącą partią jest tylko SLD.I trzeba trzymać kciuki za ich działanie i powodzenie Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: eli 18.11.09, 06:34 Zapomniałeś waszym o koalicjancie z PiSu , to też lewica a raczej komucho lewica. Odpowiedz Link Zgłoś
semeon SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 20:22 Nie wiem jak w innych miastach, ale w Bydgoszczy kandydat SLD ma znikome szanse. Jest mało popularny i niewyrazisty. Ma jednak niewielką szansę, tą szansą jest doprowadzenie do referendum lokalnego w sprawie "dwu-miasta" z Toruniem, którego, oprócz lokalnych polityków, prawie nikt /moim zdaniem ponad 90 mieszkańców/ sobie nie życzy i jest temu pomysłowi zdecydowanie przeciwny. Na tej fali może przepłynąć. Odpowiedz Link Zgłoś
nieudonek Weźcie większe areszty, PO wam odstąpi 17.11.09, 20:26 semeon napisał: > Nie wiem jak w innych miastach, ale w Bydgoszczy kandydat SLD ma znikome > szanse. Jest mało popularny i niewyrazisty. Ma jednak niewielką szansę, tą > szansą jest doprowadzenie do referendum lokalnego w sprawie "dwu-miasta" z > Toruniem, którego, oprócz lokalnych polityków, prawie nikt /moim zdaniem ponad > 90 mieszkańców/ sobie nie życzy i jest temu pomysłowi zdecydowanie przeciwny. > Na tej fali może przepłynąć. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Weźcie większe areszty, PO wam odstąpi 17.11.09, 23:07 udonek liczy ze jak wygraja w aresztach to go uwolnia??/ Odpowiedz Link Zgłoś
papa_s Hasło: "chcemy wziąć miasta" 17.11.09, 20:44 to wypowiedź Sojuza czy kolejna manipulacja Koszernej. Stawiam na to drugie. Odpowiedz Link Zgłoś
jaromirka.4 O Łodzi możecie zapomnieć towarzyszu Makowski! 17.11.09, 22:18 Tutaj nikt was nie chce. Ani ciebie - sługusie Millera ani karierowicza Jońskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
w.i.l SLD razem z PO preparuje właśnie ustawę pozwala- 17.11.09, 22:19 jącą wsadzać rodziców do więzienia za każdy klaps dany własnemu dziecku. Ta sama ustawa ma pozwolić na odbieranie dzieci rodzicom i wsadzanie do domu dziecka na podstawie decyzji pracownika socjalnego, bez decyzji sądu. Obie bandy zwyrodnialców PO i SLD powinny być wyeliminowane przez wyborców. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Nieźle ci kaczki do spólki z toruńskim Belzebubem 18.11.09, 00:04 nasrały do twojej biednej głowiny no i teraz takie bzdury piszesz. Nie znęcaj się nad swoimi dziećmi, to nikt nie będzie do ciebie miał pretensji. dzięki takim jak ty baranom zwyrodnialcy przez lata mogą molestować swoje dzieci a często jurni plebani dzielnie im w tym pomagają. Odpowiedz Link Zgłoś
truten.zenobi moga sobie chcieć... 17.11.09, 22:22 ciężko pracowali przez ostatnie lata by na chcicy się skończyło.. Odpowiedz Link Zgłoś
nektarist SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 22:33 Oby tylko nie wygrali w Łodzi. Tu jest jeszcze tyle do zrobienia, a jak wiadomo lewica tylko gada i nic poza tym. Odpowiedz Link Zgłoś
ulanzalasem SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 22:44 Na widok PO i PiSu robi mi się niedobrze. W najbliższych wyborach prezydenckich/samorządowych/parlamentarnych na 100% NIE zagłosuję ani na Platformersów, ani na PiSowców. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 23:05 zacznijcie od,,MOSKWY POZNIEJ N,YORK moze PARYZ,,,czemu nie probujcie,po co w Polsce sie osmieszac Odpowiedz Link Zgłoś
enerdowiec Re: SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 23:17 Tak oczywiście, a szczecinianie wybiorą Arłukowicza - zeby po piechotowym upadku stoczni ukradł jeszcze wszystko czego poprzednio sie nie udalo. Odpowiedz Link Zgłoś
opinia-pollpressagency Wstyd mowic o podkomunistach-kapusniakach 17.11.09, 23:43 Tego by nam brakowalo aby podkomunisci podnosili ryje. Pamietam to haslo Solidarnosci o serwilistach moskiewskich komunistach: nie w twarz, nie w gebe, nie w morde ale po prostu w ryj. Praktycznie to robactwo chwila dziejowa zostalo wtloczone w niebyt i pod ziemie ale sa slabe znaki, ze znowu chca wyjsc jak glizdy na powierzchnie. Mysle, ze te urbany, jaruzelskie, Krowie Mordy Gomulki nie znajda miejsca dla siebie nawet w miejscu ustronnym. BONAWENTURA. Odpowiedz Link Zgłoś
rocco_invades_poland jako czlowiek o swiatopogladzie lewicowym... 17.11.09, 23:47 ...boli mnie brak jakiejkolwiek lewicowej formacji, z ktora bym sie utozsamial. sld i napieralski to smiech na sali. grzesiu - lewicowiec, ktory ostatnio stwierdzil ze ma mieszane uczucia co do malzenstw homoseksualnych bo jest katolikiem. puknij sie w leb, napieral i koncz, wstydu oszczedz. a skompromitowany makowski wciaz rozdaje tam karty?? zalosne. szkoda, ze tacy ludzie jak jonski z lodzi, czy majchrowski z krakowa wciaz firmuja swoimi twarzami trupa. Odpowiedz Link Zgłoś