Dodaj do ulubionych

SLD: chcemy wziąć miasta

17.11.09, 18:30
Chcemy wziac,a wezmiemy robi duza róznice.Ja tez chce wygrac kumulacje w
totolotka,a jak do tej pory nawet trójki nie wygralem.Partia prawie podprogowa
ma takie wygórowane marzenia,no cóz do marzen ma prawo.
Obserwuj wątek
    • miliarder na śmietnik historii! 17.11.09, 18:32
      na śmietnik historii!

      czy ktos juz zapomniał Afery A'la Rywin za czasów komuchów z SLD?
      • taziuta Re: na śmietnik historii! 17.11.09, 18:47
        miliarder napisał:

        > na śmietnik historii!
        >
        > czy ktos juz zapomniał Afery A'la Rywin za czasów komuchów z SLD?

        A co to jest afera a'la Rywin?

        • heniek1985 Sosnowiec ma więcej mieszkańców niż Kielce 17.11.09, 22:21
          Panie Redaktorze, więc pierwszy akapit jest "z dupy".
    • extrafresh SLD + PiS = PZPR BIS 17.11.09, 18:59

      Pan Napieralski się wypiął, Jarek go wydupcył.

      SLD skończyło jako przystawka do pisuaru.

      • kink4 Re: SLD + PiS = PZPR bis 17.11.09, 22:43
        Napieralskiego dopadła świńska grypa, mocno gorączkuje, powinien zostać
        natychmiast odizolowany. Gdzie ma odbywać kwarantannę i na jak długo, proszę
        głosować w TVP Idio.
    • przygoda SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 19:07
      Mam nadzieje ze mimo dosc duzej ilosci starszych ludzi w Lodzi nigdy nie
      powroci sojusz lewych dyplomow!
      To bylaby porazka wszystkiego co dotychczas dalo sie zrobic po zniszczeniach
      m.in. rzadow te parti!
    • ichem SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 19:40
      PiS i PO gryzą się jak wściekłe psy. Dlaczego SLD nie może zająć ich
      miejsca? Przecież oszołomy same się podkładają!
      • phoven Re: SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 19:49
        Sam sobie odpowiedziałeś dlaczego SLD nie może wygrać. Oszołomy same się podkładają. ;)
    • boryska1 SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 19:52
      dlatego że SLD połączyło się z Pis i klepie to co oni
    • brat_biskupa A ja chcę wygrać w Totolotka! 17.11.09, 19:55
    • ce13cy13lia SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 19:57
      Zanim SLD "zechce" coś "wziąć, niechże będzie ŁASKAWE dla Łodzian i
      posprząta ŚMIETNIK po wyborach do parlamentu UE (z 7 czerwca) po
      swojej kandydatce Jolancie Szymanek-Deresz!!!!
      Resztki z jej wyborczego hasła widać jeszcze na bilbordzie przy
      Rokicińskiej; na szczęście wiatr zerwał już podarte zdjęcie tej
      posłanki (prawnika z wykształcenia!!!)...
      Od 11.10.09 piszę sobie do Pani posłanki; proszę, błagam wręcz, aby
      zechciała usunąć swój "wizerunek";aby zaczęła przestrzegać
      prawo,które stanowi; aby zakończyła LEKCEWAŻENIE Łodzian...
      Tak się bawi to SLD za nasze pieniądze....
      I nawet posprzątać po sobie nie potrafi...
      A plany ma takie piękne:wziąć duże miasta..
      Nie życzę sobie żadnego plakatu wyborczego z tej partii w moim
      mieście!
      Ordynacja wyborcza stanowi: plakaty winny być usunięte w ciągu 30
      dni od daty wyborów....
      Śmietnik może sobie robić ta partyjka w swoich domach, na swoich
      podwórkach.
      WARA OD ŁODZI!
    • yankes1968 Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej radykalni 17.11.09, 19:58
      i przeciwstawią się zamordyzmowi kleru. Jak pójdą na wojnę z czarną zarazą to
      poparcie mają. Nie jestem dojną krową i mam dość dymania przez kler i sięgania
      do mojej ateistycznej kieszeni. Ale muszą jaja mieć, a nie być oślizłymi
      dulicowymi i dyspozycyjnymi gogusiami.
      • mkaniew Re: Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej rady 17.11.09, 20:15
        A konkretnie gdzie poprzez władze miasta kościół sięga do twojej kieszeni. Bo
        mowa o wyborach municypalnych.

        Swoją drogą nienawiść nieźle zaślepia - wybiorę najgorszą zarazę, ludzi którzy
        nie znają się na gospodarce, którzy mieli niezłych aferałów na pokładzie, przy
        których per saldo stracę przez wolniejszy rozwój gospodarczy byle dowalić tym,
        których nie lubię. Normalnie czarna Afryka bez urazy dla Afryki...
        • semeon Re: Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej rady 17.11.09, 20:30
          ..a gdzie konkretnie? Chociażby w tym ,że budynek Wydziału Budownictwa Akademii
          Techniczno - Rolniczej w Bydgoszczy /w centrum miasta/ prezydent przekazał
          nieodpłatnie na seminarium duchowne.
          • tymon99 Re: Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej rady 17.11.09, 21:08
            a ten budynek to za twoje zbudowany?
            • guru133 Z podatków moich rodziców i stanowił mienie 17.11.09, 23:59
              komunalne, czyli moje a teraz stanowi własność Watykanu.
              • rk111 Re: Z podatków moich rodziców i stanowił mienie 18.11.09, 06:26
                A przypadkiem nie był to zwrot zagarnientego przez komuchów majątku
                kościelnego? Wydaje mi się że tak.
        • stolat3 Re: Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej rady 17.11.09, 22:59
          mkaniew napisał:

          > A konkretnie gdzie poprzez władze miasta kościół sięga do twojej
          kieszeni. Bo
          > mowa o wyborach municypalnych.
          >
          > Swoją drogą nienawiść nieźle zaślepia - wybiorę najgorszą zarazę,
          ludzi którzy
          > nie znają się na gospodarce, którzy mieli niezłych aferałów na
          pokładzie, przy
          > których per saldo stracę przez wolniejszy rozwój gospodarczy byle
          dowalić tym,
          > których nie lubię.

          Widać że masz amnezję jak te prokuratory ziobry. Lewica zawsze
          naprawiała w gospodarce to co popsuły solidaruchy.
          Zamrożona gospodarka i 80 mld Bauca - taki spadek po solidaruchach
          odziedziczył Miler z Kołodko.
          • rk111 Re: Ja na nich zagłosuje jesli będą bardziej rady 18.11.09, 06:30
            Raczej do dzisiaj nie można posprzątać po rządach lewicy a ta dziura
            Bauca, o której piszesz też była dzięki lewicy, bo to oni namnożyli
            ulg i przywileje to oni nie chcą prywatyzacji to oni razem z PiSem
            kochają to, na czym można nakręcić lody.
        • guru133 Oj sięga, sięga poprzez t.zw. Komisję Majątkową, 17.11.09, 23:58
          wyłudzanie mienia komunalnego za przysłowiową złotówkę, wyciąganie z kasy miast
          pieniędzy na t.zw. działalność charytatywną z których, w odróżnieniu od
          organizacji pozarządowych, później się nie rozliczają. Powiedz więc za co można
          lubić watykańskich okupantów?
          • rk111 Re: Oj sięga, sięga poprzez t.zw. Komisję Majątko 18.11.09, 06:32
            Ty to jesteś debil jak ci co bez matury ............ za PRLu.
    • mkaniew Re: SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 20:12
      Chcieć to sobie mogą. Pokazują tylko swój brak rozeznania. Ja np, podpisałem
      wniosek za referendum przeciw kropie, będę głosował przeciwko Kropie, ale NIGDY
      za SLD. Wiele jest takich osób.

      Pozdrawiam, M.
    • slaw-102 W SLD jest wreszcie przywódca 17.11.09, 20:19
      Napieralski jasno stawia cele o które walczy SLD.To odróżnia go od
      poprzedników.Teraz trochę samozaparcia,niezważanie na przeciwników rzucających
      kłody pod nogi i wiara w Polaków,którzy dostrzegą partię z ideałami
      socjaldemokratycznymi tak bliskimi dla większości Polaków
      • eli.wurman Re: W SLD jest wreszcie przywódca 17.11.09, 22:51
        Chyba nie lałeś. SLD z Napieralskim powinno się zakopać. To już nie jest lewica.
        To jest jakaś zbieranina cholera wie kogo. Niech spadają i zrobią miejsce dla
        prawdziwej lewicy.

        Grzesiu - wypie...j,
        Elektorat.
        • slaw-102 Re: eli 18.11.09, 05:59
          Inwektywy nie zaszkodzą prawdzie.Po lewej stronie znaczącą partią jest tylko
          SLD.I trzeba trzymać kciuki za ich działanie i powodzenie
          • rk111 Re: eli 18.11.09, 06:34
            Zapomniałeś waszym o koalicjancie z PiSu , to też lewica a raczej
            komucho lewica.
    • aktyntasza SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 20:21
      -
      KOMUNO WRÓĆ
      -
    • semeon SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 20:22
      Nie wiem jak w innych miastach, ale w Bydgoszczy kandydat SLD ma znikome
      szanse. Jest mało popularny i niewyrazisty. Ma jednak niewielką szansę, tą
      szansą jest doprowadzenie do referendum lokalnego w sprawie "dwu-miasta" z
      Toruniem, którego, oprócz lokalnych polityków, prawie nikt /moim zdaniem ponad
      90 mieszkańców/ sobie nie życzy i jest temu pomysłowi zdecydowanie przeciwny.
      Na tej fali może przepłynąć.
      • nieudonek Weźcie większe areszty, PO wam odstąpi 17.11.09, 20:26
        semeon napisał:

        > Nie wiem jak w innych miastach, ale w Bydgoszczy kandydat SLD ma znikome
        > szanse. Jest mało popularny i niewyrazisty. Ma jednak niewielką szansę, tą
        > szansą jest doprowadzenie do referendum lokalnego w sprawie "dwu-miasta" z
        > Toruniem, którego, oprócz lokalnych polityków, prawie nikt /moim zdaniem ponad
        > 90 mieszkańców/ sobie nie życzy i jest temu pomysłowi zdecydowanie przeciwny.
        > Na tej fali może przepłynąć.
        • yanfhowah Re: Weźcie większe areszty, PO wam odstąpi 17.11.09, 23:07
          udonek liczy ze jak wygraja w aresztach to go uwolnia??/
    • papa_s Hasło: "chcemy wziąć miasta" 17.11.09, 20:44
      to wypowiedź Sojuza czy kolejna manipulacja Koszernej. Stawiam na to drugie.
    • jaromirka.4 O Łodzi możecie zapomnieć towarzyszu Makowski! 17.11.09, 22:18
      Tutaj nikt was nie chce. Ani ciebie - sługusie Millera ani
      karierowicza Jońskiego.
    • w.i.l SLD razem z PO preparuje właśnie ustawę pozwala- 17.11.09, 22:19
      jącą wsadzać rodziców do więzienia za każdy klaps dany własnemu
      dziecku.
      Ta sama ustawa ma pozwolić na odbieranie dzieci rodzicom i wsadzanie
      do domu dziecka na podstawie decyzji pracownika socjalnego, bez
      decyzji sądu.
      Obie bandy zwyrodnialców PO i SLD powinny być wyeliminowane przez
      wyborców.
      • guru133 Nieźle ci kaczki do spólki z toruńskim Belzebubem 18.11.09, 00:04
        nasrały do twojej biednej głowiny no i teraz takie bzdury piszesz. Nie znęcaj
        się nad swoimi dziećmi, to nikt nie będzie do ciebie miał pretensji. dzięki
        takim jak ty baranom zwyrodnialcy przez lata mogą molestować swoje dzieci a
        często jurni plebani dzielnie im w tym pomagają.
    • truten.zenobi moga sobie chcieć... 17.11.09, 22:22
      ciężko pracowali przez ostatnie lata by na chcicy się skończyło..
    • nektarist SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 22:33
      Oby tylko nie wygrali w Łodzi. Tu jest jeszcze tyle do zrobienia, a jak
      wiadomo lewica tylko gada i nic poza tym.
    • bogdan331 SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 22:36
      Блаженны те, кто верит!
    • henyk SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 22:41
      Każdy chce.
    • ulanzalasem SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 22:44
      Na widok PO i PiSu robi mi się niedobrze. W najbliższych wyborach
      prezydenckich/samorządowych/parlamentarnych na 100% NIE zagłosuję ani na
      Platformersów, ani na PiSowców.
    • yanfhowah SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 23:05
      zacznijcie od,,MOSKWY POZNIEJ N,YORK moze PARYZ,,,czemu nie
      probujcie,po co w Polsce sie osmieszac
      • enerdowiec Re: SLD: chcemy wziąć miasta 17.11.09, 23:17
        Tak oczywiście, a szczecinianie wybiorą Arłukowicza - zeby po
        piechotowym upadku stoczni ukradł jeszcze wszystko czego poprzednio
        sie nie udalo.
    • adiustator1 spadajcie 17.11.09, 23:14
      spadajcie
    • opinia-pollpressagency Wstyd mowic o podkomunistach-kapusniakach 17.11.09, 23:43
      Tego by nam brakowalo aby podkomunisci podnosili ryje. Pamietam to
      haslo Solidarnosci o serwilistach moskiewskich komunistach: nie w
      twarz, nie w gebe, nie w morde ale po prostu w ryj. Praktycznie to
      robactwo chwila dziejowa zostalo wtloczone w niebyt i pod ziemie ale
      sa slabe znaki, ze znowu chca wyjsc jak glizdy na powierzchnie.
      Mysle, ze te urbany, jaruzelskie, Krowie Mordy Gomulki nie znajda
      miejsca dla siebie nawet w miejscu ustronnym. BONAWENTURA.
    • rocco_invades_poland jako czlowiek o swiatopogladzie lewicowym... 17.11.09, 23:47
      ...boli mnie brak jakiejkolwiek lewicowej formacji, z ktora bym sie utozsamial.
      sld i napieralski to smiech na sali. grzesiu - lewicowiec, ktory ostatnio
      stwierdzil ze ma mieszane uczucia co do malzenstw homoseksualnych bo jest
      katolikiem. puknij sie w leb, napieral i koncz, wstydu oszczedz.
      a skompromitowany makowski wciaz rozdaje tam karty?? zalosne.
      szkoda, ze tacy ludzie jak jonski z lodzi, czy majchrowski z krakowa wciaz
      firmuja swoimi twarzami trupa.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka