funny5 28.11.09, 09:57 Czym zajmuja sie ksieza? Wszystkim poza religia Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zero-cin Re: Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo 28.11.09, 10:59 W XXI wieku religia stanowi i stanowić będzie największe zagrożenie dla przetrwania ludzkości. Odpowiedz Link Zgłoś
kain_brat_abla Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n... 28.11.09, 11:32 Opium dla ludu. Odpowiedz Link Zgłoś
kutnowianka Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n... 28.11.09, 11:39 Mnie tylko zastanawia jedno. Wciąż dziwi. Jak ludzie duchowni mogą zajmować się jakąkolwiek bronią, a do tego domagać się jej produkcji. Przecież w każdej religii jest nie zabijaj. I wogóle to jak można mieszać Boga do produkcji broni. To dowód na to, że religia stała się, a może zawsze była narzędziem władzy. Odpowiedz Link Zgłoś
sxati Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n... 28.11.09, 11:56 Duchowni różnej maści tak mają - nawróćcie się na naszą jedyną prawdziwą wiarę, a jak nie, to was zniszczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
kpix bezczelny rezim... 28.11.09, 15:43 teraz to niedostarczanie uranu przez swiat jest nagle nielegalne, a legalne bylo ukrywanie przez kilka lat budowanego osrodka nuklearnego w glebi gor? Z planow poszerzenia glowicy rakiety balistycznej Szahab-3, tak by miescila glowice jadrowa, sie ten rezim wytlumaczyl? Proponowala Europa juz kilka razy dostarczac paliwo wzamian za pelna przezroczystosc programu? Proponowala. Odpowiedz Link Zgłoś
l.o.r.t.e.a Irańska bomba=pokój dla Bliskiego Wschodu. 28.11.09, 17:29 Tylko atmowa równowaga gwarantowała, że kacapo-komuno-bolszewia, nie zaatakuja NATO i odwrotnie. Identycznie jest dziś z Izraelem i Iranem. Tylko irańska bomba atomowa może zablokować szaleńcze plany Izraela. Odpowiedz Link Zgłoś
mirawayne Re: Irańska bomba=pokój dla Bliskiego Wschodu. 29.11.09, 02:48 l.o.r.t.e.a napisał: > Tylko atmowa równowaga gwarantowała, że kacapo-komuno-bolszewia, nie > zaatakuja NATO i odwrotnie. Identycznie jest dziś z Izraelem i > Iranem. Tylko irańska bomba atomowa może zablokować szaleńcze plany > Izraela. ======================================================================= śniło ci się coś?? Chyba po kacu miałeś/las jakies straszne majaki?? Pełne słowa nienawiści zupełnie tak samo jak twój krewniak Ahmadinoidiot hehehe Jakie plany szaleńcze?? chyba twoje :))) Odpowiedz Link Zgłoś
muledet.3 Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n... 28.11.09, 17:50 Karzelek stawia warunki i grozi olbrzymom. Odciac ich od paliwa i tak zakonczy sie sen o B.A. Przycisnac sankcjami, to sami przypelzaja proszac o pomoc. Marchewka nie pomogla, to batem!. Odpowiedz Link Zgłoś
komarowo Haaaaljooooo 28.11.09, 17:50 Gdzie się podziała web brygada i V kolumna KGB po zmianie linii Łubianki? Aktualnie putler tańczy jak zagra mu USA, więc kacap brygada natychmiast przestała bronić druzjej iz Islamskoj Rjespubliki Iranu :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ja_z_chelma Komu dostanie się irańską bombą? 29.11.09, 02:50 Iranowi chodzi o dominacje globalną. Brzmi to śmiesznie ale my mamy do czynienia z uduchowionymi lunatykami. Nie zamierzają oni zamienić w pustynie Izraela bo to by również zakończyło marzenie o arabskim zasiedlenia tego małego kraju. Te bomby są przeznaczone na siedlisko niewiernych, tzn. Watykan. Pamiętajcie, mówimy to o teologicznej patologii. Jaka jest pozycja Moskwy? Jeśli USA upatrzyło sobie wroga w Rosji, to Rosja pozwoli amerykanom skupić uwagę na Iranie. Odpowiedz Link Zgłoś
spluwa-orginal Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n... 28.11.09, 20:49 Iranscy duchowni maja z polskimi cos wspolnego.Za duzo do gadania. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: abhaod 29.11.09, 00:39 abhaod napisał: > 7,35 mln. Izraelczyków zagraża 1 mld. Arabów :)))) lecz się koleś, > irańska bomba przyniesie wojnę, mocarstwowe ambicje irańskiego reżimu > skłócą go na dobre z sąsiadami Zagrazaja, zagrazaja. Przyjrzyj sie dokladnie co Zydzi wyprawiaja na Bliskim Wschodzie - w Palestynie, Libanie, nie mowiac juz o Iraku oraz innych krajach. Odpowiedz Link Zgłoś
mirawayne Re: abhaod 29.11.09, 03:07 wet3 napisał: > abhaod napisał: > > > 7,35 mln. Izraelczyków zagraża 1 mld. Arabów :)))) lecz się koleś, > > irańska bomba przyniesie wojnę, mocarstwowe ambicje irańskiego > reżimu > > skłócą go na dobre z sąsiadami > > Zagrazaja, zagrazaja. Przyjrzyj sie dokladnie co Zydzi wyprawiaja na > Bliskim Wschodzie - w Palestynie, Libanie, nie mowiac juz o Iraku > oraz innych krajach. ===================================================================== patrzcie patrzcie araby piszą po polsku? ktoś ci pomógł czy to jest z twojej głupiej pustej głowy, pleciesz trzy po trzy mieszając Izrael w sprawy które ciebie dotyczą.Jak wiesz jak otworzyć komputer to może i się nauczysz co ma Izrael do Iraku??? i do Libanu? Jeśli Liban podtrzymuje organizacje terrorystyczna Hezbollah która jest uznana przez wiekszasc krajów świata ze to są terroryści to nie ma prawa narzekać jeśli terroryści terroryzują inne kraje z terenów Libanu i nie tylko Izrael, rozumiesz arabska kapuscanna głowo!A Palestyńczycy tez by mieli lepiej jak by przestali myśleć jak zniszczyć Izrael bo im się nie podoba ze Izraelska demokracja i inna niż muzułmańska religia tam jest, nie martw się oni by w Polsce tez bardzo chętnie zaprowadzili Islam i wtedy będzie albo jesteś muslim albo śmierć! ot islamska religia rządzi w Libanie, Iraku, Iranie,"Palestynie" itd Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: mirawayne 29.11.09, 03:43 No tak. Jak nie ma sie nic konkretnego do powiedzenia to trzeba obowiazkowo uciec sie do waszej starej metody - inwektyw oraz obrzucania lajnem i blotem! Przeciez to wasz "specyjal"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: mirawayne 29.11.09, 15:48 na widok twojego pomieszania z poplątaniem każdy by się zdenerwował, a coś konkretnego ? Odpowiedz Link Zgłoś
metenburg Re: abhaod 29.11.09, 15:50 poprawil ci sie jezyk polski. Pomyslimy o awansie, -Hasbara. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: abhaod 29.11.09, 16:01 tobie się za to pogorszył, kacapy dobrze płacą ? Odpowiedz Link Zgłoś
kangur_01 Duchowny grozi ?? Iran ma pelne prawo do produkcji 29.11.09, 00:46 paliwa nuklearnego!!! Odpowiedz Link Zgłoś