Dodaj do ulubionych

Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n...

28.11.09, 09:57
Czym zajmuja sie ksieza? Wszystkim poza religia
Obserwuj wątek
    • zero-cin Re: Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo 28.11.09, 10:59
      W XXI wieku religia stanowi i stanowić będzie największe zagrożenie dla
      przetrwania ludzkości.
    • kain_brat_abla Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n... 28.11.09, 11:32
      Opium dla ludu.
    • kutnowianka Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n... 28.11.09, 11:39
      Mnie tylko zastanawia jedno. Wciąż dziwi. Jak ludzie duchowni mogą zajmować
      się jakąkolwiek bronią, a do tego domagać się jej produkcji. Przecież w każdej
      religii jest nie zabijaj. I wogóle to jak można mieszać Boga do produkcji broni.
      To dowód na to, że religia stała się, a może zawsze była narzędziem władzy.
    • sxati Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n... 28.11.09, 11:56
      Duchowni różnej maści tak mają - nawróćcie się na naszą jedyną prawdziwą
      wiarę, a jak nie, to was zniszczymy.
    • kpix bezczelny rezim... 28.11.09, 15:43
      teraz to niedostarczanie uranu przez swiat jest nagle nielegalne,
      a legalne bylo ukrywanie przez kilka lat budowanego osrodka
      nuklearnego w glebi gor? Z planow poszerzenia glowicy rakiety
      balistycznej Szahab-3, tak by miescila glowice jadrowa, sie ten
      rezim wytlumaczyl?

      Proponowala Europa juz kilka razy dostarczac paliwo wzamian za
      pelna przezroczystosc programu? Proponowala.
    • l.o.r.t.e.a Irańska bomba=pokój dla Bliskiego Wschodu. 28.11.09, 17:29
      Tylko atmowa równowaga gwarantowała, że kacapo-komuno-bolszewia, nie
      zaatakuja NATO i odwrotnie. Identycznie jest dziś z Izraelem i
      Iranem. Tylko irańska bomba atomowa może zablokować szaleńcze plany
      Izraela.
      • mirawayne Re: Irańska bomba=pokój dla Bliskiego Wschodu. 29.11.09, 02:48
        l.o.r.t.e.a napisał:

        > Tylko atmowa równowaga gwarantowała, że kacapo-komuno-bolszewia, nie
        > zaatakuja NATO i odwrotnie. Identycznie jest dziś z Izraelem i
        > Iranem. Tylko irańska bomba atomowa może zablokować szaleńcze plany
        > Izraela.
        =======================================================================
        śniło ci się coś?? Chyba po kacu miałeś/las jakies straszne majaki?? Pełne
        słowa nienawiści zupełnie tak samo jak twój krewniak Ahmadinoidiot hehehe Jakie
        plany szaleńcze?? chyba twoje :)))
    • muledet.3 Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n... 28.11.09, 17:50
      Karzelek stawia warunki i grozi olbrzymom.
      Odciac ich od paliwa i tak zakonczy sie sen o B.A.
      Przycisnac sankcjami, to sami przypelzaja proszac o pomoc.
      Marchewka nie pomogla, to batem!.
    • komarowo Haaaaljooooo 28.11.09, 17:50
      Gdzie się podziała web brygada i V kolumna KGB po zmianie linii Łubianki?

      Aktualnie putler tańczy jak zagra mu USA, więc kacap brygada natychmiast
      przestała bronić druzjej iz Islamskoj Rjespubliki Iranu :-)
      • ja_z_chelma Komu dostanie się irańską bombą? 29.11.09, 02:50
        Iranowi chodzi o dominacje globalną. Brzmi to śmiesznie ale my mamy
        do czynienia z uduchowionymi lunatykami. Nie zamierzają oni zamienić
        w pustynie Izraela bo to by również zakończyło marzenie o arabskim
        zasiedlenia tego małego kraju. Te bomby są przeznaczone na siedlisko
        niewiernych, tzn. Watykan. Pamiętajcie, mówimy to o teologicznej
        patologii.

        Jaka jest pozycja Moskwy? Jeśli USA upatrzyło sobie wroga w Rosji,
        to Rosja pozwoli amerykanom skupić uwagę na Iranie.
    • spluwa-orginal Duchowny grozi: Iran będzie produkować paliwo n... 28.11.09, 20:49
      Iranscy duchowni maja z polskimi cos wspolnego.Za duzo do gadania.
    • wet3 Re: abhaod 29.11.09, 00:39
      abhaod napisał:

      > 7,35 mln. Izraelczyków zagraża 1 mld. Arabów :)))) lecz się koleś,
      > irańska bomba przyniesie wojnę, mocarstwowe ambicje irańskiego
      reżimu
      > skłócą go na dobre z sąsiadami

      Zagrazaja, zagrazaja. Przyjrzyj sie dokladnie co Zydzi wyprawiaja na
      Bliskim Wschodzie - w Palestynie, Libanie, nie mowiac juz o Iraku
      oraz innych krajach.
      • mirawayne Re: abhaod 29.11.09, 03:07
        wet3 napisał:

        > abhaod napisał:
        >
        > > 7,35 mln. Izraelczyków zagraża 1 mld. Arabów :)))) lecz się koleś,
        > > irańska bomba przyniesie wojnę, mocarstwowe ambicje irańskiego
        > reżimu
        > > skłócą go na dobre z sąsiadami
        >
        > Zagrazaja, zagrazaja. Przyjrzyj sie dokladnie co Zydzi wyprawiaja na
        > Bliskim Wschodzie - w Palestynie, Libanie, nie mowiac juz o Iraku
        > oraz innych krajach.
        =====================================================================
        patrzcie patrzcie araby piszą po polsku? ktoś ci pomógł czy to jest z twojej
        głupiej pustej głowy, pleciesz trzy po trzy mieszając Izrael w sprawy które
        ciebie dotyczą.Jak wiesz jak otworzyć komputer to może i się nauczysz co ma
        Izrael do Iraku??? i do Libanu? Jeśli Liban podtrzymuje organizacje
        terrorystyczna Hezbollah która jest uznana przez wiekszasc krajów świata ze to
        są terroryści to nie ma prawa narzekać jeśli terroryści terroryzują inne kraje z
        terenów Libanu i nie tylko Izrael, rozumiesz arabska kapuscanna głowo!A
        Palestyńczycy tez by mieli lepiej jak by przestali myśleć jak zniszczyć Izrael
        bo im się nie podoba ze Izraelska demokracja i inna niż muzułmańska religia tam
        jest, nie martw się oni by w Polsce tez bardzo chętnie zaprowadzili Islam i
        wtedy będzie albo jesteś muslim albo śmierć! ot islamska religia rządzi w
        Libanie, Iraku, Iranie,"Palestynie" itd
        • wet3 Re: mirawayne 29.11.09, 03:43
          No tak. Jak nie ma sie nic konkretnego do powiedzenia to trzeba
          obowiazkowo uciec sie do waszej starej metody - inwektyw oraz
          obrzucania lajnem i blotem! Przeciez to wasz "specyjal"!!!
          • abhaod Re: mirawayne 29.11.09, 15:48
            na widok twojego pomieszania z poplątaniem każdy by się zdenerwował, a
            coś konkretnego ?
        • metenburg Re: abhaod 29.11.09, 15:50
          poprawil ci sie jezyk polski. Pomyslimy o awansie, -Hasbara.
          • abhaod Re: abhaod 29.11.09, 16:01
            tobie się za to pogorszył, kacapy dobrze płacą ?
    • kangur_01 Duchowny grozi ?? Iran ma pelne prawo do produkcji 29.11.09, 00:46
      paliwa nuklearnego!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka