kiks4 Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 23:14 musi być zachowana kolejność. Najpierw Pan Prezydent zapłaci orzeczoną trzy lata temu grzywnę 10 tysięcy złotych, potem Pan Ziobro zapłaci swoja karę. Dobrze wychowany nie wysuwa się przed Głowę Państwa. Odpowiedz Link Zgłoś
malgoska_k --kiedy zbrodniarz Stefan Michnik przeprosi ?----- 04.01.10, 23:25 kiedy ten morderca sadowy choc przeprosi za swoje zbrodnie - za wyroki smierci na zolnierzach Armii Krajowej i innych z podziemia ??? moze o tym Wybiórcza napisze jakis artykulik ? Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis kiedy Stefan Michnik obraził Garlickiego? 04.01.10, 23:34 jaki zapadł wyrok? Czy Stefan Michnik to pseudonim artystyczny ziobry? Odpowiedz Link Zgłoś
malgoska_k ----ten zbrodniarz ma na rekach krew patriotow---- 04.01.10, 23:42 to morderca sadowy - brat nadrekatora GW - ktora zanim zacxznie sie domagac przeprosin od Ziobry niech wystapi o przeprosiny do braciszka swojego nadredaktorka Oskarżany o zbrodnie stalinowskie oficer Ludowego Wojska Polskiego, sędzia w Wojskowym Sądzie Rejonowym w Warszawie w latach 1951–1953, gdzie był przewodniczącym składów sędziowskich orzekających często karę śmierci na żołnierzach podziemia antykomunistycznego, wywodzących się z dawnych oddziałów AK, BCh i NSZ. Był sędzią między innymi w procesach: majora Zefiryna Machalli (wyrok śmierci, pośmiertnie rehabilitowany, skład sędziowski podjął wspólną decyzje o niedopuszczeniu obrońcy do procesu, o wykonaniu wyroku nie poinformowano rodziny), pułkownika Maksymiliana Chojeckiego (niewykonany wyrok śmierci), por. Andrzeja Czaykowskiego, w którego egzekucji uczestniczył[2], majora Jerzego Lewandowskiego (niewykonany wyrok śmierci), pułkownika Stanisława Weckiego wykładowcy Akademii Sztabu Generalnego (13 lat więzienia, zmarł torturowany, pośmiertnie zrehabilitowany), majora Zenona Tarasiewicza, pułkownika Romualda Sidorskiego redaktora naczelnego Przeglądu Kwatermistrzowskiego (12 lat więzienia, zmarł wskutek złego stanu zdrowia, pośmiertnie zrehabilitowany), podpułkownika Aleksandra Kowalskiego, majora Karola Sęka, artylerzysty spod Radomia, przedwojennego oficera, potem oficera Narodowych Sił Zbrojnych (wyrok śmierci, stracony w 1952). Był również sędzią w tzw. "sprawach odpryskowych" od procesu generałów (sprawy Tatara). zrodlo www.wikipedia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: ----ten zbrodniarz ma na rekach krew patrioto 04.01.10, 23:48 malgoska_k napisała: Napisz artykuł. Wstaw se do sygnaturki. Bo tutaj smędzisz nie na temat. Niestety :D Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis a co to ma wspólnego z kłamcą ZEREM 05.01.10, 00:01 bo nie widzę związku? Odpowiedz Link Zgłoś
katypol Re: ----ten zbrodniarz ma na rekach krew patrioto 05.01.10, 00:21 malgoska_k napisała: > to morderca sadowy - brat nadrekatora GW - ktora zanim zacxznie sie > domagac przeprosin od Ziobry niech wystapi o przeprosiny do > braciszka swojego nadredaktorka a kogo to qrwa obchodzi ty durna k..... jest strona procesowa? nie! to sp...j pipo ze swoimi tekstami na jakis sajt dla oszołomow jak ty. Odpowiedz Link Zgłoś
cudaktusk Re: --kiedy zbrodniarz Stefan Michnik przeprosi ? 04.01.10, 23:36 na pewno nie napisze, GW zajęta jest graniem na rudego oszusta z PO malgoska_k napisała: > kiedy ten morderca sadowy choc przeprosi za swoje zbrodnie - za > wyroki smierci na zolnierzach Armii Krajowej i innych z podziemia ??? > > moze o tym Wybiórcza napisze jakis artykulik ? Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: --kiedy zbrodniarz Stefan Michnik przeprosi ? 04.01.10, 23:40 malgoska_k napisała: > kiedy ten morderca sadowy choc przeprosi za swoje zbrodnie - za > wyroki smierci na zolnierzach Armii Krajowej i innych z podziemia ??? > > moze o tym Wybiórcza napisze jakis artykulik ? Oj, anonim poczuł się redaktorem gazety :) Napisz artykuł, linka wstaw do sygnaturki i już. Ktoś ci broni? Zrób to oczywiście anonimowo, bo nikt nie oczekuje od ludzi twojego pokroju odpowiedzialności za słowo. Odpowiedz Link Zgłoś
katypol Re: --kiedy zbrodniarz Stefan Michnik przeprosi ? 05.01.10, 00:24 malgoska_k napisała: > kiedy ten morderca sadowy choc przeprosi za swoje zbrodnie - za > wyroki smierci na zolnierzach Armii Krajowej i innych z podziemia ??? > > moze o tym Wybiórcza napisze jakis artykulik ? nie moze ...ma alzheimera...jak mu zrobisz laske to moze sobie przypomni qrwiszonku.... Odpowiedz Link Zgłoś
cudaktusk TVN odkrywa holokaust na polskich bezdomnych 04.01.10, 23:30 Tfu Platformo, jak nie hazard to afera stryczkowa albo doświadczenia na bezdomnych Odpowiedz Link Zgłoś
marekmarek44 Re: TVN odkrywa holokaust na polskich bezdomnych 04.01.10, 23:39 PO=kłamstwo,kłamstwo,kłamstwo+głupota. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: TVN odkrywa holokaust na polskich bezdomnych 04.01.10, 23:50 marekmarek44 napisał: > PO=kłamstwo,kłamstwo,kłamstwo+głupota. A kogo to obchodzi w TYM WĄTKU. Mam takiego kolesia jak ty w rodzinie. Żal słuchać i patrzeć. Wspólny obiad - ten nadaje o światowym spisku żydów. Wieczerza wigilijna - ten nadaje o światowym spisku żydów. Podwożę go na parking (tam stacjonuje jego czysty rasowo i wyznaniowo TIR) - przez całą drogę słucham o światowym spisku żydów. Takie ma męczące hobby. Ty w wątku o Zbigniewie oszczercy Ziobrze nadajesz o tym co sobie myślisz o PO. Pozostaje mieć nadzieję, że rodziny już tak nie męczysz tylko nas na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
katypol Re: TVN odkrywa holokaust na polskich bezdomnych 05.01.10, 00:27 marekmarek44 napisał: > PO=kłamstwo,kłamstwo,kłamstwo+głupota. menelu..idz sie leczyc jak masz za co , ale zacznij od nog bo na głowe za pozno..., czy ty qrwo pisowska znasz znaczenie słowa Holocaust sqrwialy smieciu do zajebania???? z rozkosza bym cie zatlukl jak pie...ne jebane szczurze scierwo.... szmato!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis to PO rządziło w 2006? 04.01.10, 23:40 no proszę, jak ten czas leci. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Doktor G.- hmmm...To ten łapówkarz? 04.01.10, 23:51 No ale dowiedli mu to łapówkarstwo to jak Ziobrze to, że jest oszczercą? Odpowiedz Link Zgłoś
kap0 Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 23:43 mowi sie pana posla Ziobro zdziry jedne razem z wami nie szczal pod morem Odpowiedz Link Zgłoś
marekmarek44 Precz z "POrządkiem" 04.01.10, 23:50 w którym minister sprawiedliwości musi przepraszać łapówkarza,łajdaka i kryminalistę!!! Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Precz z "POrządkiem" 04.01.10, 23:58 marekmarek44 napisał: > w którym minister sprawiedliwości musi przepraszać łapówkarza,łajdaka i > kryminalistę!!! Widzisz - i na tym przykładzie widać różnicę między doktorem G. a Zbigniewem oszczercą Ziobrą. Czy na owe pomówienia których się dopuściłeś (a odwazyłeś się na to tylko dzięki anonimowości) są "kwity" tak mocne jak na to, że Zbigniew oszczerca Ziobro to oszczerca? Czy pozostaje wam, pompatycznym obrońcom Zbigniewa oszczercy Ziobro tylko właśnie owo anonimowe plucie zza węgła? Odpowiedz Link Zgłoś
katypol Re: Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 05.01.10, 00:31 kap0 napisał: > mowi sie pana posla Ziobro zdziry jedne razem z wami nie szczal pod > morem sam szczał sqrwiel jebany jak se na pati poruchał???lol Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Co z wigilijną aferą stryczkową w gabinecie T 05.01.10, 00:03 A co ze stolcem Prezesa? A co z samochodem Janiny Kowalskiej (miała problem z hamulcami onegdaj)? A co z kibicem Wacławem Rosińskim który rozerwał sobie spodnie podczas meczu GKS Ruch Węgorzewo z RKS Pogoń Słubowice? Tyle spraw, tyle wątpliwości i JEDEN wątek. I kurde jak na złość o Zbigniewie oszczercy Ziobrze :D Odpowiedz Link Zgłoś
simonh Każdemy chamowi słowo przepraszam nie bardzo może 05.01.10, 00:01 przejśc przez gardło, a to Zero to nawet supercham. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Każdemy chamowi słowo przepraszam nie bardzo 05.01.10, 00:12 simonh napisał: > przejśc przez gardło, a to Zero to nawet supercham. Tu nawet nie o to chodzi. Prawomocny wyrok przeciwko Zbigniewowi oszczercy Ziobrze pokazało, że w okresie swojej radosnej twórczości Ziobro zachowywał się jak wzorowy dyletant. Jak słoń w składzie porcelany, który z radosnym przytupem oczyszczał Polskę ze zła. Tylko, że zamiast porcelanowych figurek w tym składzie były kruche życia osób czekających na przeszczep. Szczerze? Ja jestem niesamowicie zdziwiony jakim typem człowieka musi być Ziobro, że mając świadomość tego co zrobił i jakie skutki miała jego dyletancka, nieprofesjonalna działalność może po prostu dalej żyć. Sprowadzanie tego na płaszczyznę ściśle polityczną jest głupotą. Taki słoń w składzie porcelany może zdarzyć się zawsze i wszędzie. Pół biedy jeśli na skutek dyletanctwa tracimy pieniądze. Tutaj stawką były ludzkie życia. Odpowiedz Link Zgłoś
brzezie76 A kiedy Agora przeprosi Antoniego Maciarewicza. 05.01.10, 00:06 Właśnie przegrała proces przed sądem najwyższym. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: A kiedy Agora przeprosi Antoniego Maciarewicz 05.01.10, 00:13 brzezie76 napisał: > Właśnie przegrała proces przed sądem najwyższym. Właśnie czyli kiedy? Już wiadomo, że mając prawomocny wyrok Agora olewa go? I co to zmienia w sytuacji Zbigniewa oszczercy Ziobry? Odpowiedz Link Zgłoś
wybitniemadry partyjny psychopata 05.01.10, 00:22 chroniony imunitetami kryminalista Odpowiedz Link Zgłoś
j-50 Może pan G jest sqs - ale to nie upoważnia pana Z. 05.01.10, 00:48 Ja sobie nie życzę pana Z. jako brylującego prawniczo. Powinien być zupełnie schepany jako prok. Generalnie o prawiczkach mam takie zdanie, że to są największe sqsyny. Niekumate zupełnie w prawie, ale to oni rządzą w sądach. Bywałem na rozprawach sądowych i mogę powiedzieć, że takich niekumaczy nigdzie nie widziałem! To jest komedia w stylu Jasia Fasoli! Odpowiedz Link Zgłoś
bob_arctor Bo on chce prawa i sprawiedliwości 05.01.10, 00:56 Więc co się będzie jakimiś tam wyrokami sądu przejmował. Odpowiedz Link Zgłoś
john_lennon Ziobro to morderca ! 05.01.10, 02:13 a zamordowanie Barbary Blidy? ten bandyta nie odpowiedział za sprawstwo kierownicze.. jeszcze nie odpowiedział Odpowiedz Link Zgłoś
ya-nek Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 05.01.10, 04:47 A czego sie mozna spodziewac po takim jak Ziobro, zasrancu? Odpowiedz Link Zgłoś
aaronxx Bandzior może pocałować w d... Zoibrę 05.01.10, 09:26 To dzięki PO z łobuza, bandziora, czy przekręciarza robi się "bohatera narodowego" Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis wspomniany pan ZERO może i lubi pocałunki 05.01.10, 20:02 w tylną część ciała, ale to akurat nie było przedmiotem sprawy sądowej. Odpowiedz Link Zgłoś
aaronxx Najpierw niech przeprosi dr bandyta 05.01.10, 09:29 ...rodziny tych , którym "pomógł" się przenieść na tamten świat Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis ponawiam apel - przedstaw się. 05.01.10, 20:09 Możesz przed sądem spróbować udowodnić swoje "prawdy" Odpowiedz Link Zgłoś
por1 Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 05.01.10, 13:08 Miał 14 dni , minął rok i co? taki Ziobro może olać wyrok, a Kowalski juz dawno by siedział? Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis Dała mu przykład głowa państwa jak wykonywać 05.01.10, 20:12 wyroki sądowe. Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 06.01.10, 09:07 por1 napisał: > Miał 14 dni , minął rok i co? taki Ziobro może olać wyrok, a > Kowalski juz dawno by siedział? Nie, to sprawa cywilna Zresztą olewanie wyroków sądowych stało się znakiem firmowym tego środowiska, które obłudnie wzięło sobie słowo "prawo" do swej nazwy. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 re: szczamnapis 05.01.10, 14:13 Rozrabiasz jak pijany zajac piszac coraz wieksze glupoty. Musze cie zapewnic, ze na pewno obudzisz sie z lapa w nocniku. Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis nie mam takich wilgotnych skłonności jak ty. 05.01.10, 20:01 Czy wiesz gdzie mam twoje pisowskie zapewnienia? Tak jest! Zgadłeś :-) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: szczamnapis 06.01.10, 02:43 szczamnapis napisał: > Czy wiesz gdzie mam twoje pisowskie zapewnienia? > Tak jest! Zgadłeś :-) Za to masz sklonnosci do myslenia w tym miejscu gdzie normalna logika sie konczy!!! Odpowiedz Link Zgłoś
szczamnapis mistrzu ciętej riposty, cała wasza młodzieżówka 07.01.10, 23:03 nad tym myślała? Odpowiedz Link Zgłoś
wuem43 Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 05.01.10, 15:48 Bo jest cham, zarozumiały kaczy cham! Odpowiedz Link Zgłoś