Dodaj do ulubionych

Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok

    • kiks4 Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 23:14
      musi być zachowana kolejność. Najpierw Pan Prezydent zapłaci orzeczoną trzy
      lata temu grzywnę 10 tysięcy złotych, potem Pan Ziobro zapłaci swoja karę.
      Dobrze wychowany nie wysuwa się przed Głowę Państwa.
    • malgoska_k --kiedy zbrodniarz Stefan Michnik przeprosi ?----- 04.01.10, 23:25
      kiedy ten morderca sadowy choc przeprosi za swoje zbrodnie - za
      wyroki smierci na zolnierzach Armii Krajowej i innych z podziemia ???

      moze o tym Wybiórcza napisze jakis artykulik ?
      • szczamnapis kiedy Stefan Michnik obraził Garlickiego? 04.01.10, 23:34
        jaki zapadł wyrok? Czy Stefan Michnik to pseudonim artystyczny ziobry?
        • malgoska_k ----ten zbrodniarz ma na rekach krew patriotow---- 04.01.10, 23:42
          to morderca sadowy - brat nadrekatora GW - ktora zanim zacxznie sie
          domagac przeprosin od Ziobry niech wystapi o przeprosiny do
          braciszka swojego nadredaktorka

          Oskarżany o zbrodnie stalinowskie oficer Ludowego Wojska Polskiego,
          sędzia w Wojskowym Sądzie Rejonowym w Warszawie w latach 1951–1953,
          gdzie był przewodniczącym składów sędziowskich orzekających często
          karę śmierci na żołnierzach podziemia antykomunistycznego,
          wywodzących się z dawnych oddziałów AK, BCh i NSZ.

          Był sędzią między innymi w procesach:

          majora Zefiryna Machalli (wyrok śmierci, pośmiertnie rehabilitowany,
          skład sędziowski podjął wspólną decyzje o niedopuszczeniu obrońcy do
          procesu, o wykonaniu wyroku nie poinformowano rodziny),
          pułkownika Maksymiliana Chojeckiego (niewykonany wyrok śmierci),
          por. Andrzeja Czaykowskiego, w którego egzekucji uczestniczył[2],
          majora Jerzego Lewandowskiego (niewykonany wyrok śmierci),
          pułkownika Stanisława Weckiego wykładowcy Akademii Sztabu
          Generalnego (13 lat więzienia, zmarł torturowany, pośmiertnie
          zrehabilitowany),
          majora Zenona Tarasiewicza,
          pułkownika Romualda Sidorskiego redaktora naczelnego Przeglądu
          Kwatermistrzowskiego (12 lat więzienia, zmarł wskutek złego stanu
          zdrowia, pośmiertnie zrehabilitowany),
          podpułkownika Aleksandra Kowalskiego,
          majora Karola Sęka, artylerzysty spod Radomia, przedwojennego
          oficera, potem oficera Narodowych Sił Zbrojnych (wyrok śmierci,
          stracony w 1952).
          Był również sędzią w tzw. "sprawach odpryskowych" od procesu
          generałów (sprawy Tatara).

          zrodlo www.wikipedia.pl
          • unhappy Re: ----ten zbrodniarz ma na rekach krew patrioto 04.01.10, 23:48
            malgoska_k napisała:

            Napisz artykuł. Wstaw se do sygnaturki. Bo tutaj smędzisz nie na temat. Niestety :D
          • szczamnapis a co to ma wspólnego z kłamcą ZEREM 05.01.10, 00:01
            bo nie widzę związku?
          • katypol Re: ----ten zbrodniarz ma na rekach krew patrioto 05.01.10, 00:21
            malgoska_k napisała:

            > to morderca sadowy - brat nadrekatora GW - ktora zanim zacxznie sie
            > domagac przeprosin od Ziobry niech wystapi o przeprosiny do
            > braciszka swojego nadredaktorka

            a kogo to qrwa obchodzi ty durna k.....
            jest strona procesowa? nie! to sp...j pipo ze swoimi tekstami na jakis sajt dla
            oszołomow jak ty.
      • cudaktusk Re: --kiedy zbrodniarz Stefan Michnik przeprosi ? 04.01.10, 23:36
        na pewno nie napisze, GW zajęta jest graniem na rudego oszusta z PO

        malgoska_k napisała:

        > kiedy ten morderca sadowy choc przeprosi za swoje zbrodnie - za
        > wyroki smierci na zolnierzach Armii Krajowej i innych z podziemia ???
        >
        > moze o tym Wybiórcza napisze jakis artykulik ?
      • unhappy Re: --kiedy zbrodniarz Stefan Michnik przeprosi ? 04.01.10, 23:40
        malgoska_k napisała:

        > kiedy ten morderca sadowy choc przeprosi za swoje zbrodnie - za
        > wyroki smierci na zolnierzach Armii Krajowej i innych z podziemia ???
        >
        > moze o tym Wybiórcza napisze jakis artykulik ?

        Oj, anonim poczuł się redaktorem gazety :)

        Napisz artykuł, linka wstaw do sygnaturki i już. Ktoś ci broni? Zrób to
        oczywiście anonimowo, bo nikt nie oczekuje od ludzi twojego pokroju
        odpowiedzialności za słowo.
      • katypol Re: --kiedy zbrodniarz Stefan Michnik przeprosi ? 05.01.10, 00:24
        malgoska_k napisała:

        > kiedy ten morderca sadowy choc przeprosi za swoje zbrodnie - za
        > wyroki smierci na zolnierzach Armii Krajowej i innych z podziemia ???
        >
        > moze o tym Wybiórcza napisze jakis artykulik ?

        nie moze ...ma alzheimera...jak mu zrobisz laske to moze sobie przypomni
        qrwiszonku....
    • cudaktusk TVN odkrywa holokaust na polskich bezdomnych 04.01.10, 23:30
      Tfu Platformo, jak nie hazard to afera stryczkowa albo doświadczenia na bezdomnych
      • marekmarek44 Re: TVN odkrywa holokaust na polskich bezdomnych 04.01.10, 23:39
        PO=kłamstwo,kłamstwo,kłamstwo+głupota.
        • unhappy Re: TVN odkrywa holokaust na polskich bezdomnych 04.01.10, 23:50
          marekmarek44 napisał:

          > PO=kłamstwo,kłamstwo,kłamstwo+głupota.

          A kogo to obchodzi w TYM WĄTKU. Mam takiego kolesia jak ty w rodzinie. Żal
          słuchać i patrzeć. Wspólny obiad - ten nadaje o światowym spisku żydów.
          Wieczerza wigilijna - ten nadaje o światowym spisku żydów. Podwożę go na parking
          (tam stacjonuje jego czysty rasowo i wyznaniowo TIR) - przez całą drogę słucham
          o światowym spisku żydów. Takie ma męczące hobby. Ty w wątku o Zbigniewie
          oszczercy Ziobrze nadajesz o tym co sobie myślisz o PO. Pozostaje mieć nadzieję,
          że rodziny już tak nie męczysz tylko nas na forum.
        • katypol Re: TVN odkrywa holokaust na polskich bezdomnych 05.01.10, 00:27
          marekmarek44 napisał:

          > PO=kłamstwo,kłamstwo,kłamstwo+głupota.

          menelu..idz sie leczyc jak masz za co , ale zacznij od nog bo na głowe za
          pozno..., czy ty qrwo pisowska znasz znaczenie słowa Holocaust sqrwialy smieciu
          do zajebania???? z rozkosza bym cie zatlukl jak pie...ne jebane szczurze
          scierwo.... szmato!!!!
      • szczamnapis to PO rządziło w 2006? 04.01.10, 23:40
        no proszę, jak ten czas leci.
    • wicker_man.73 Doktor G.- hmmm...To ten łapówkarz? 04.01.10, 23:39
      • unhappy Re: Doktor G.- hmmm...To ten łapówkarz? 04.01.10, 23:51
        No ale dowiedli mu to łapówkarstwo to jak Ziobrze to, że jest oszczercą?
    • kap0 Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 04.01.10, 23:43
      mowi sie pana posla Ziobro zdziry jedne razem z wami nie szczal pod
      morem
      • marekmarek44 Precz z "POrządkiem" 04.01.10, 23:50
        w którym minister sprawiedliwości musi przepraszać łapówkarza,łajdaka i
        kryminalistę!!!
        • unhappy Re: Precz z "POrządkiem" 04.01.10, 23:58
          marekmarek44 napisał:

          > w którym minister sprawiedliwości musi przepraszać łapówkarza,łajdaka i
          > kryminalistę!!!

          Widzisz - i na tym przykładzie widać różnicę między doktorem G. a Zbigniewem
          oszczercą Ziobrą. Czy na owe pomówienia których się dopuściłeś (a odwazyłeś się
          na to tylko dzięki anonimowości) są "kwity" tak mocne jak na to, że Zbigniew
          oszczerca Ziobro to oszczerca?

          Czy pozostaje wam, pompatycznym obrońcom Zbigniewa oszczercy Ziobro tylko
          właśnie owo anonimowe plucie zza węgła?
      • katypol Re: Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 05.01.10, 00:31
        kap0 napisał:

        > mowi sie pana posla Ziobro zdziry jedne razem z wami nie szczal pod
        > morem

        sam szczał sqrwiel jebany jak se na pati poruchał???lol
    • cudaktusk Co z wigilijną aferą stryczkową w gabinecie Tuska? 04.01.10, 23:58

      • unhappy Re: Co z wigilijną aferą stryczkową w gabinecie T 05.01.10, 00:03
        A co ze stolcem Prezesa? A co z samochodem Janiny Kowalskiej (miała problem z
        hamulcami onegdaj)? A co z kibicem Wacławem Rosińskim który rozerwał sobie
        spodnie podczas meczu GKS Ruch Węgorzewo z RKS Pogoń Słubowice?

        Tyle spraw, tyle wątpliwości i JEDEN wątek. I kurde jak na złość o Zbigniewie
        oszczercy Ziobrze :D
    • simonh Każdemy chamowi słowo przepraszam nie bardzo może 05.01.10, 00:01
      przejśc przez gardło, a to Zero to nawet supercham.
      • unhappy Re: Każdemy chamowi słowo przepraszam nie bardzo 05.01.10, 00:12
        simonh napisał:

        > przejśc przez gardło, a to Zero to nawet supercham.

        Tu nawet nie o to chodzi. Prawomocny wyrok przeciwko Zbigniewowi oszczercy
        Ziobrze pokazało, że w okresie swojej radosnej twórczości Ziobro zachowywał się
        jak wzorowy dyletant. Jak słoń w składzie porcelany, który z radosnym przytupem
        oczyszczał Polskę ze zła. Tylko, że zamiast porcelanowych figurek w tym składzie
        były kruche życia osób czekających na przeszczep.

        Szczerze? Ja jestem niesamowicie zdziwiony jakim typem człowieka musi być
        Ziobro, że mając świadomość tego co zrobił i jakie skutki miała jego dyletancka,
        nieprofesjonalna działalność może po prostu dalej żyć.

        Sprowadzanie tego na płaszczyznę ściśle polityczną jest głupotą. Taki słoń w
        składzie porcelany może zdarzyć się zawsze i wszędzie. Pół biedy jeśli na skutek
        dyletanctwa tracimy pieniądze. Tutaj stawką były ludzkie życia.
    • brzezie76 A kiedy Agora przeprosi Antoniego Maciarewicza. 05.01.10, 00:06
      Właśnie przegrała proces przed sądem najwyższym.
      • unhappy Re: A kiedy Agora przeprosi Antoniego Maciarewicz 05.01.10, 00:13
        brzezie76 napisał:

        > Właśnie przegrała proces przed sądem najwyższym.

        Właśnie czyli kiedy? Już wiadomo, że mając prawomocny wyrok Agora olewa go? I co
        to zmienia w sytuacji Zbigniewa oszczercy Ziobry?
    • wybitniemadry partyjny psychopata 05.01.10, 00:22
      chroniony imunitetami kryminalista
    • j-50 Może pan G jest sqs - ale to nie upoważnia pana Z. 05.01.10, 00:48
      Ja sobie nie życzę pana Z. jako brylującego prawniczo. Powinien być
      zupełnie schepany jako prok. Generalnie o prawiczkach mam takie
      zdanie, że to są największe sqsyny. Niekumate zupełnie w prawie, ale
      to oni rządzą w sądach. Bywałem na rozprawach sądowych i mogę
      powiedzieć, że takich niekumaczy nigdzie nie widziałem! To jest
      komedia w stylu Jasia Fasoli!
    • bob_arctor Bo on chce prawa i sprawiedliwości 05.01.10, 00:56
      Więc co się będzie jakimiś tam wyrokami sądu przejmował.
    • john_lennon Ziobro to morderca ! 05.01.10, 02:13
      a zamordowanie Barbary Blidy? ten bandyta nie odpowiedział za
      sprawstwo kierownicze.. jeszcze nie odpowiedział
    • ya-nek Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 05.01.10, 04:47
      A czego sie mozna spodziewac po takim jak Ziobro, zasrancu?
    • aaronxx Bandzior może pocałować w d... Zoibrę 05.01.10, 09:26
      To dzięki PO z łobuza, bandziora, czy przekręciarza robi się "bohatera narodowego"
      • szczamnapis wspomniany pan ZERO może i lubi pocałunki 05.01.10, 20:02
        w tylną część ciała, ale to akurat nie było przedmiotem sprawy sądowej.
    • aaronxx Najpierw niech przeprosi dr bandyta 05.01.10, 09:29
      ...rodziny tych , którym "pomógł" się przenieść na tamten świat
      • szczamnapis ponawiam apel - przedstaw się. 05.01.10, 20:09
        Możesz przed sądem spróbować udowodnić swoje "prawdy"
    • por1 Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 05.01.10, 13:08
      Miał 14 dni , minął rok i co? taki Ziobro może olać wyrok, a
      Kowalski juz dawno by siedział?
      • szczamnapis Dała mu przykład głowa państwa jak wykonywać 05.01.10, 20:12
        wyroki sądowe.
      • spokojny.zenek Re: Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 06.01.10, 09:07
        por1 napisał:

        > Miał 14 dni , minął rok i co? taki Ziobro może olać wyrok, a
        > Kowalski juz dawno by siedział?

        Nie, to sprawa cywilna
        Zresztą olewanie wyroków sądowych stało się znakiem firmowym tego środowiska,
        które obłudnie wzięło sobie słowo "prawo" do swej nazwy.

    • wet3 re: szczamnapis 05.01.10, 14:13
      Rozrabiasz jak pijany zajac piszac coraz wieksze glupoty. Musze cie
      zapewnic, ze na pewno obudzisz sie z lapa w nocniku.
      • szczamnapis nie mam takich wilgotnych skłonności jak ty. 05.01.10, 20:01
        Czy wiesz gdzie mam twoje pisowskie zapewnienia?
        Tak jest! Zgadłeś :-)
        • wet3 Re: szczamnapis 06.01.10, 02:43
          szczamnapis napisał:

          > Czy wiesz gdzie mam twoje pisowskie zapewnienia?
          > Tak jest! Zgadłeś :-)

          Za to masz sklonnosci do myslenia w tym miejscu gdzie normalna
          logika sie konczy!!!
          • szczamnapis mistrzu ciętej riposty, cała wasza młodzieżówka 07.01.10, 23:03
            nad tym myślała?
    • wuem43 Ziobro przeprosi Garlickiego? Zwleka już rok 05.01.10, 15:48
      Bo jest cham, zarozumiały kaczy cham!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka