faciolibre kiedy offiary rzadza 20.02.10, 01:43 polecam dla wszystkich (niestety po angielsku) When Victims Rule www.jewishtribalreview.org/open.htm Odpowiedz Link Zgłoś
faciolibre Chanuka 20.02.10, 01:47 To nie jest zadne swieto swiatla, ani swieto radosci, tylko swieto oporu assimilacji.. kaczynski tu nam pokazuje ze jest zydem i sie nie z asymilowal.. jak chcemy miec demokracje to czas otworzyc oczy.. www.youtube.com/watch?v=O9wC1AIdY2g Odpowiedz Link Zgłoś
faciolibre Brawo Giertych! 20.02.10, 01:55 Widze ze gramy o mniejsze zlo.. Kaczynskiego (zyda) nalezy odsunac od wladzy.. ale niestety Sikorski ma zonke zydowke.. i jemu rowniesz nie mozna ufac.. Kaczynskiego i Sikorskiego nalezy zdyskredytowac.. Poronaj te pieczenc na dollarowce do logo PiS occultview.com/wp-content/uploads/2009/07/dollars-national-seal.jpg www.shadowresistance.com/ist2_589717-great-seal-of-the-united-states-on-one-dollar-bill.jpg upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/6c/PiS_logo.svg/304px-PiS_logo.svg.png dokladnie.. miedzynarodowka zydowska Odpowiedz Link Zgłoś
faciolibre O co chodzi? 20.02.10, 02:00 Chodzi o pieniadze.. www.youtube.com/watch?v=1xHtlJb8nd8 to znaczy ty masz tyrac na zydow.. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Giertych pozwał Kaczyńskiego. "Naruszenie dóbr ... 20.02.10, 02:10 Giertych skundlil sie do reszty!!! PS - Bardzo watpie w jego wygrana. Odpowiedz Link Zgłoś
faciolibre Brawo Giertych 20.02.10, 02:18 Walka trwa www.rebelnews.org/opinion/americas/188200-trick-questions Odpowiedz Link Zgłoś
faciolibre kliknij tutaj 20.02.10, 02:22 dobra stronna (prawdziwsze interpetacje wydarzen niz gdziekolwieg) Serdecznie polecam (niestety tylko po angielsku) www.rebelnews.org/ Odpowiedz Link Zgłoś
faciolibre Re: Czy konie moga wnosic sprawy sadowe? 20.02.10, 05:20 spadaj zydowski kacapie.. najlepiej na JEWpiter.. wasza ziemia obiecana jest wlasnie tam Odpowiedz Link Zgłoś
faciolibre Giertych wali Kaczyńskiego na plecy 20.02.10, 05:25 Kto szabelka walczy od szbelki ginie.. Wspanialy rewanz Giertycha. Nic dodac nic ujac.. Wielkie brawa! Odpowiedz Link Zgłoś
awatar_sm Grdych, donieś, że kurdupel ma ch.uje dwa 20.02.10, 10:03 zostaniesz nagrodzony przez Dyrdymała Wielkiego Odpowiedz Link Zgłoś
kaczynska.ja Giertych pozwał Kaczyńskiego. "Naruszenie dóbr ... 20.02.10, 11:32 Co Giertcyh chce zrobić? Przecież w poityce jest skończony.... Pozdr-marko Q U I Z Odpowiedz Link Zgłoś
trumpka Giertych pozwał Kaczyńskiego. "Naruszenie dóbr ... 20.02.10, 17:48 biedny prezes PIS-u mimo pokażnego konta u mamusi,tylkomu współczuć,ciekawe czy mu pozwolą wziąc kota do celi Odpowiedz Link Zgłoś