Dodaj do ulubionych

Giertych pozwał Kaczyńskiego. "Naruszenie dóbr ...

    • faciolibre kiedy offiary rzadza 20.02.10, 01:43
      polecam dla wszystkich (niestety po angielsku)

      When Victims Rule
      www.jewishtribalreview.org/open.htm

    • faciolibre Chanuka 20.02.10, 01:47
      To nie jest zadne swieto swiatla, ani swieto radosci, tylko swieto

      oporu assimilacji..

      kaczynski tu nam pokazuje ze jest zydem i sie nie z asymilowal..

      jak chcemy miec demokracje to czas otworzyc oczy..


      www.youtube.com/watch?v=O9wC1AIdY2g
    • faciolibre Brawo Giertych! 20.02.10, 01:55
      Widze ze gramy o mniejsze zlo.. Kaczynskiego (zyda) nalezy odsunac od wladzy..
      ale niestety Sikorski ma zonke zydowke.. i jemu rowniesz nie mozna ufac..

      Kaczynskiego i Sikorskiego nalezy zdyskredytowac..


      Poronaj te pieczenc na dollarowce do logo PiS

      occultview.com/wp-content/uploads/2009/07/dollars-national-seal.jpg

      www.shadowresistance.com/ist2_589717-great-seal-of-the-united-states-on-one-dollar-bill.jpg

      upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/6c/PiS_logo.svg/304px-PiS_logo.svg.png

      dokladnie..

      miedzynarodowka zydowska
    • faciolibre O co chodzi? 20.02.10, 02:00
      Chodzi o pieniadze..

      www.youtube.com/watch?v=1xHtlJb8nd8
      to znaczy ty masz tyrac na zydow..
    • wet3 Giertych pozwał Kaczyńskiego. "Naruszenie dóbr ... 20.02.10, 02:10
      Giertych skundlil sie do reszty!!!
      PS - Bardzo watpie w jego wygrana.
    • faciolibre Brawo Giertych 20.02.10, 02:18
      Walka trwa

      www.rebelnews.org/opinion/americas/188200-trick-questions
    • faciolibre kliknij tutaj 20.02.10, 02:22
      dobra stronna
      (prawdziwsze interpetacje wydarzen niz gdziekolwieg)

      Serdecznie polecam (niestety tylko po angielsku)

      www.rebelnews.org/
    • szechteroff Czy konie moga wnosic sprawy sadowe? 20.02.10, 04:28
      • faciolibre Re: Czy konie moga wnosic sprawy sadowe? 20.02.10, 05:20
        spadaj zydowski kacapie..

        najlepiej na JEWpiter.. wasza ziemia obiecana jest wlasnie tam

    • faciolibre Giertych wali Kaczyńskiego na plecy 20.02.10, 05:25
      Kto szabelka walczy od szbelki ginie..

      Wspanialy rewanz Giertycha. Nic dodac nic ujac..
      Wielkie brawa!
    • awatar_sm Grdych, donieś, że kurdupel ma ch.uje dwa 20.02.10, 10:03
      zostaniesz nagrodzony przez Dyrdymała Wielkiego
    • kaczynska.ja Giertych pozwał Kaczyńskiego. "Naruszenie dóbr ... 20.02.10, 11:32
      Co Giertcyh chce zrobić? Przecież w poityce jest skończony....
      Pozdr-marko

      Q U I Z
    • trumpka Giertych pozwał Kaczyńskiego. "Naruszenie dóbr ... 20.02.10, 17:48
      biedny prezes PIS-u mimo pokażnego konta u mamusi,tylkomu współczuć,ciekawe
      czy mu pozwolą wziąc kota do celi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka