Dodaj do ulubionych

Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego...

22.02.10, 18:48
A Magdę Jethon zwolnili, dlatego, bo nie było pewności, że poprze
KONIECZNE ZWOLNIENIA, i teraz zatrudnili te PiSowskie popłuczyny,
Panie widzisz, i nie grzmisz?

A czuję że to dopiero początek czystek robionych przez tych
bezmózgowców, Sosnowski to dopiero początek, i zatrudnią ciotki,
kuzynów, wujków, a oni wszyscy z PiSu, bodaj by ich szlag...
Obserwuj wątek
    • jot-44 Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego... 22.02.10, 19:09
      Mój Boże,a ja już miałem nadzieję,że jak nie włączę TVP, to nie będę oglądać
      tego nadętego bufona Wildsteina.
      Rozpacz.
      • miguell Re: Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskie 22.02.10, 19:41
        Mam nadzieję, że Sobala zarżnie 3kę jak wcześniej zrobił to z BISką

        Mało osób pamięta tamtą świetną rozgłośnię, która nie bała się
        puszczać niszowe polskie kapele aż zmieniły się w tej symbiozie w
        znane zespoły.

        Sobala "posprzątał" i zmienił repertuar w Gospel i Psalmy
        Nikt wtedy nie protestował

        Obecnie wielkie Halo bo trójka traci i tak wątpliwą bezstronność
    • peter_1000 Koniec Trójki 22.02.10, 19:11
      Żegnaj Trójko, znów dobili Cię barbarzyńcy.
      • dornjuan Czy teraz RPO i Rz będą bronić Sosnowskiego ? 22.02.10, 20:19
        Na pewno teraz takie tuzy dziennikarstwa jak Lichocka , Ziemkiewicz czy
        Wildstein będą bronić w imię niezależności dziennikarskiej red. Sosnowskiego. Ta
        taki kolejny test na ich "rzetelną obiektywność".
      • lala1949 Re: Koniec Trójki 22.02.10, 22:26
        Czy nikt się nie znajdzie żeby nad tym zapanować czy żaden z
        redaktorów prowadzących nie ma nic do powiedzenia wszyscy się
        schowali? nie ma nikogo kto będzie bronił p.Jerzego Sosnowskiego toż
        to jeden z najinteligetniejszych dziennikarzy Trójki kogo tu
        proponują p.Ziemkiewicza czy p.Sakiewicza czy W.Reszczyńskiego im we
        łbach poprzewracało słucham trójki od 40 lat ale czegoś podobnego
        już dawno nie było tą hołotę z pisu powinni wywalić na zbity pysk
      • immigrantsong Re: Koniec Trójki 23.02.10, 00:00
        To był ostatni program przez który płaciłem abonament.

        Teraz panie Sobala h_o_v_n_o dostaniecie nie kasę z abonamentu.
        A za jakiś czas zostaniesz wywalony na pysk, bo słuchalność Trójki znów
        będzie bliska zeru, jak tylko dotrze do pis-dzielców, że się tego nie da
        utrzymać z kasy partyjnej a tym bardziej jak partia nic na tym nie
        zarobi.
    • respiral Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego... 22.02.10, 19:13
      Tam, gdzie pojawia się u "steru" władzy PiS - zaczyna się
      obrzydliwe, polityczne bagno i zamordyzm. Tylko PiS ma monopol na
      mądrość, wie co ludziom jest potrzebne, co chcemy oglądać lub
      słuchać. Zabijają pluralizm, narzucają własne zdanie i poglądy.
      Dlatego coraz bardziej są podobni do totalitarnej siły politycznej,
      bezwzglednie eliminującej inne, niż ich poglądy. Dopóki nie
      dorżniemy tej faszystowskiej watachy przy urnach wyborczych - dopóty
      nie będzie normalności na miarę XXI wieku.
      • cze67 Re: Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskie 22.02.10, 19:49
        Pan Sobala lepiej wie, czego słuchaczom Trójki jest potrzeba: więcej prawicowych
        publicystów, mniej pluralizmu, mniej luzu, więcej serioznych przeglądów prasy
        pana Karnowskiego. Chce z niej chyba zrobić taki prawicowy TOK FM.
        Szkoda Trójki, wielka szkoda.
        • otis_tarda Re: Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskie 22.02.10, 19:54
          Bowiem, jak wiadomo, pluralizm polega na tym, ze prawica nie ma głosu.
          • ponte_aronte ależ skąd! polega na tym, że tylko prawica 22.02.10, 20:04
            ma głos ;)
            trójka nie jest radiem politycznym, nie potrafisz zrozumieć?
            • mada.kinhcim prawicowiec Passent, faszysta Jonas, straszne ;-) 22.02.10, 20:10
              • cleryka Re: prawicowiec Passent, faszysta Jonas, straszne 22.02.10, 20:32
                Czy Sakiewicz jest bratem - krewnym Kurtyki?No to ma przerąbane.Baj,baj
                3-ko!Wrócę, kiedy PiSowskie odpady znikna z anteny.
            • otis_tarda Re: ależ skąd! polega na tym, że tylko prawica 22.02.10, 21:12
              No i po co ten sarkazm? W odróżnieniu od ludzi wyznających pluralizm na modłę
              Salonu, uważam, że radio, w którym jest Passent - menda niepospolita, moim
              zdaniem - i Ziemkiewicz jest lepsze od radia z samym Passentem czy samym
              Ziemkiewiczem.

              Natomiast 90% wpisujących się tutaj chciałoby pluralizmu bez ich zdaniem
              bzidkich poglądów.
              • jj43 Re: ależ skąd! polega na tym, że tylko prawica 22.02.10, 22:23
                Passent jako dekoracja dla zrównoważenia: Wildsteina, Sakiewicza i Ziemkiewicza?
                chyba sam nie wierzysz w te pierdoły które wypisujesz. uczciwie trzeba
                powiedzieć że Passent jakiś poziom prezentuje w porównaniu z resztą panów.
                polityka trochę lepsza od gazety polskiej ;-)
                • mada.kinhcim moglbys uzasadnic te wyzszosc 22.02.10, 22:48
                  Dla rownowagi, bo jest wiecej prawicowcow wg. GW. Jakbys opanowal trudna sztuke
                  czytania, to doczytalbys, ze ma byc lewica i prawica na przemian, a to, ze
                  prawicowych dziennikarzy wg. GW jest wiecej nie znaczy, ze czesciej beda na
                  antenie. Zreszta to nawet bylo napisane w poprzednim artykule na ten temat.
                  Tyle, ze po tym jak napisano, ze beda od poniedzialku do czwartku na przemian,
                  lewica i prawica, a w piatek bedzie prowadzenie przez kogos z tzw. prawicy i
                  wymieniono 4 dziennikarzy. Do tego oczywiscie dorobiono lead w stylu desant
                  prawicy na pr3 i artykul gotowy. Niezmiernie bawi mnie tez to, ze to prawicowe
                  radio jako jedyne, poczawszy od czasow Skoronskiego regularnie zaprasza do
                  komentowania ludzi z Krytyki Politycznej, ktore inne rzekomo bardziej obiektywne
                  i bardziej lewicowe media nie czynia. Ale skoro ktos cala wiedze oswiecie
                  czerpie z GoWna to trudno sie dziwic, ze wypisuje rzeczy nie majace nic
                  wspolnego z rzczywistoscia jak Ty robaczku
                  • jj43 Re: moglbys uzasadnic te wyzszosc 23.02.10, 00:10
                    jakbyś opanował trudną sztukę czytania to komentowałbyś to co pisze a nie to co mi dopisujesz. Passenta poglądów mogę nie podzielać ale kłopotów z logiką jak pozostali trzej panowie nie ma. Zderzenia w radio 4rp i Passenta ew krytyki politycznej to rzeczywiście szczyt obiektywizmu.
                    no i jeszcze to "robaczku" :-) ładnie to tak zmieniać nicki? zaburzeń osobowości się dorobisz. Ale rozgrzeszam cię: jakbyś inaczej mógł sobie basować na forum jak to piszesz GoWna robaczku obły? parę nicków i nawet można dyskusję prawicowców zorganizować :-)))
                  • miguell Re: moglbys uzasadnic te wyzszosc 23.02.10, 07:51
                    Rzucanie gównem świadczy jedynie o Twojej kulturze.

                    Passent znalazł się tam ponieważ obowiązuje parytet SLD-PiS i jest
                    dla Sobali jedynie listkiem figowym.
              • zimorodek_znad_wisly Passent? A cóż to niby za lewica!!! To emeryt 22.02.10, 22:34
                niegroźny zupełnie, bo przedstawiciel nieistniejącej grupy lewicowych dziennikarzy-emerytow. Jest więc nieszkodliwy. Dlatego mozna go do tego sakiewiczo-ziemkiewiczo itp towarzystwo zapraszać. Co innego Sierakowski - młody, zdolny, niebezpieczny. Więc w nowej trójce go na pewno nie będzie
                • mada.kinhcim haha Krytyka Polityczna jest regularnie obecna w 3 22.02.10, 22:49
                  Wystarczy sluchac pasma politycznego po 8, lub miedzy 10, a 11 w sobote, wiec
                  kotku nie bredz. Natomiast w innych tzw. pluralistycznych mediach w stylu zetki,
                  ani widu Krytyki ani slychu
                • otis_tarda Re: Passent? A cóż to niby za lewica!!! To emeryt 22.02.10, 23:19
                  Ot, poziom salonowych dyskutantów. Wiedzę czerpią z GW, bo gdyby raczyli chociaż
                  przez tydzień posłuchać Trójki, której rzekomo "bronią", dowiedzieliby się, że
                  Sierakowski już w niej bywa.

                  Ale, po co myśleć samemu, skoro zrobi to za ciebie "knysz".
          • bromoslaw Re: Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskie 23.02.10, 12:33
            "dorżnąć watahę" tylko czemu trójkę?:((
        • mada.kinhcim A jak wiemy radio dla inteligentow nie porusza 22.02.10, 19:56
          trudnych politycznych tematow, boprawdziwego inteligenta to meczy. Prawdziwy
          inteligent to konsument komedii Machulskiego i wyrafinowanego intelektualizmu
          spod znaku Samcika i Wielgo ;-). Dla bardziej wyrafinowanych jest Jacek Żakoski,
          ktory jest lewicowcem o ile o prawa pracownicze nie upomina sie Solidarnosc, bo
          taki zwiazek, to wiadomo hołota. Umęczeni to są indianie i nieuczciwy to jest
          sposób organizacji handlu miedzynaodowego w relacjach z Afryką, ale w życiu nie
          relacje dystrybutorzy wytwórcy żywności w Polsce. Tu Ci drudzy to KRUSożyty
          ??????(taka odmiana pasożyta), a Ci pierwszi dobroczyncy Polski.
    • pistowrogkundliscierwizlodziei [...] 22.02.10, 19:16
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • ponte_aronte proszę nie wyrzucać! niech zostanie 22.02.10, 19:33
        na wieczną Pisu pamiątkę!

        • extrafresh pisuardesy = antymidasy 22.02.10, 19:38
          Czego nie dotkną to zamienia się w g#wno.
          • mada.kinhcim A prowadzcie sobie te glupia nagonke 22.02.10, 19:48
            Jesli wprowadzenie z jednej strony Passenta i Jonasa, a z drugiej Semki i
            Wildsteina to prawicowa rewolucja, to znaczy, ze Passent za chwile stanie na
            czele PiS-u, a Jonas na czele LPR-u. To jest niezly debilizm, to co serwuje nam GW.
            • szakez "GW" sugeruje zwłaszcza debilom 22.02.10, 19:53
              to jest tak naprawdę smutne
            • zimorodek_znad_wisly Pssent jest nieszkodliwy 22.02.10, 22:40
              Szodliwi sa mlodzi lewicowi dziennikarze, ale tych w "pluralistycznej" Trójce Sobali nie uświadczysz, bo by jego pisowi bracia stracili rezon. Kiedyż to się skończy...Pis w mediach - brr. Przez ostatnie 2 lata trojka była oazą normalności. Szkoda tylko Kwieka, Zaborskiego, Hankego i oczywiście Jerzego Sosnowskiego i wielu innych, którzy musza to znoswic i sie tym czystkom przyglądac. Straszne - mali destruktorzy znowu w akcji
              • mada.kinhcim lzesz jak pies, Krytyka jest w 3 obecna od czasow 22.02.10, 22:51
                Skowronskiego - zdaniem GoWna PiSoTaliba
    • fly79 Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego... 22.02.10, 19:42
      a to dla pana sobali - coś na jego poziomie:

      sobala sobala, niech stąd wy. pierd. ala
      czemprędzej

      bufon
      west ham
      prostak

      brak mi już sił.
      czy można przy dzisiejszych korytach władzy wszystko?

      można.

      można kazać ludziom jeść gó.... i będą żreć, a wiecie, czemu?

      bo MOŻNA!!!

      trójka kolejny raz straciła swoje inteligenckie dziewictwo
      brak tylko gości specjalnych - rydzyka, pospieszlaskiego, kaczyńskich, kretyna
      z kozią bródką i innych faszystowskich gó...arzy.

      bo przecież WARTO ROZMAWIAĆ, warto robić szambo

      po co budować dla gnoja w sweterku,
      faszysty, ciecia pisu to dzieło, które w które on może teraz bezkarnie S.RAĆ?
      polska w moich oczach od zawsze była i będzie prostytuować się w rękach takich
      właśnie kolesi (bo rżną i bawią się ile chcą i mają w d. kto po nich
      posprząta), w rękach tego bliźniaczego chłamu, który mami sztandarem z
      orzełkiem, a pracy i wysiłku naprawdę ponadprzeciętnych obywateli - wkładanych
      z takim uporem w te audycje, przez Pana Sosnowskiego i innych pracowników -
      nawet nie jest w stanie ogarnąć.
    • szakez "Upartyjnienie?" To tak, jak w "GW"? 22.02.10, 19:44
      bo wszystko się zgadza
      • czan-dra Re: "Upartyjnienie?" To tak, jak w "GW"? 22.02.10, 19:57
        Upośledzony podczłowieku, GW jest PRYWATNĄ GAZETĄ, i może mieć
        sympatie i antypatie jakie chce, może się "upartyjniać" ile razy jej
        przyjdzie na to ochota, czy to tak trudno zrozumieć, naprawdę masz
        tak mały móżdżek, że to przekracza zdolność percepcji, Twojego
        "organu"...
        • mada.kinhcim A ja myslalem, ze pewien szczegolny rodzaj 22.02.10, 20:03
          immunitetu, który połęczensto udzieliło dziennikarzom, zapewniając im takie
          prawo, jak prawo zachowania dla siebie danych informatora rodzi zoboiązanie,
          nakazujące im zachować rzetelność i dotyczy to tak mediów prywatnych jak
          publicznych. Czemu wiec, skoro wolnoc Tomku w swoim domku, te ciągle nagonki GW
          na Tatę Rydza i jego stację, wszak wolnoc Tomku.
          • maklik Re: A ja myslalem, ze pewien szczegolny rodzaj 22.02.10, 20:07
            "połęczenstwo" nie zawsze ma rację.
          • szakez wolnoć tylko dla narodu i gazety wybranej! 22.02.10, 20:08
            reszta von!
            • respiral Re: wolnoć tylko dla narodu i gazety wybranej! 22.02.10, 23:06
              szakez napisała:

              > reszta von!
              I po co te nerwy? Wystarczy, że PiS zafunduje sobie PRYWATNĄ
              rozgłośnię i może judzić od rana do wieczora. Póki co - Radio
              Publiczne jest PUBLICZNE a nie partyjne, więc partiom od niego wara.
          • kassabian Re: A ja myslalem, ze pewien szczegolny rodzaj 22.02.10, 20:45
            Patryjotyczny wysiłkowcu - popraw sobie znaki diakrytyczne albo spraw klawiaturę z polskimi znakami, bo pisujesz tak, że strach czytać.
            A o ile mnie pamięć nie myli, to Jonas to centrowiec jest, zaś na samego Passenta mamy teraz Wildsteina, Sakiewicza, Ziemkiewicza, Karnowskiego, i podobno Janeckiego [d. "Wprost"] - to jakie to niby jest proporcjonalne? Z matematyki miało się niedostateczny w szkole?
            Gdyby było Passent, Sakiewicz, Jonas - to rozumiem, po jednej politycznej głowie i starczy.
            Zawsze mnie zadziwiało w was, zwolennikach IV RyPy i PiSowskiego wzmożenia moralnego, że macie taką zaćmę jeśli idzie o liczby i ludzi.
            Ale teraz zrozumiałem - rewolucyjna czystość nie pozwala na niuanse, zaś równie rewolucyjna ochota woła "all hands on deck!".
            Zarżnijcie i 3ke, mnie to zwisa już kalafiorem, to rozdrapywanie publicznego - PiSowi obojętne z kim to robi, ważne że robi.
            • szakez Re: A ja myslalem, ze pewien szczegolny rodzaj 22.02.10, 20:49
              Patryjotyczny wysiłkowcu - popraw sobie znaki diakrytyczne albo spraw klawiaturę z polskimi znakami, bo pisujesz tak, że strach czytać.
              A o ile mnie pamięć nie myli, to Jonas to centrowiec jest, zaś na samego Passenta mamy teraz Wildsteina, Sakiewicza, Ziemkiewicza, Karnowskiego, i podobno Janeckiego [d. "Wprost"] - to jakie to niby jest proporcjonalne? Z matematyki miało się niedostateczny w szkole?
              Gdyby było Passent, Sakiewicz, Jonas - to rozumiem, po jednej politycznej głowie i starczy.
              Zawsze mnie zadziwiało w was, zwolennikach IV RyPy i PiSowskiego wzmożenia moralnego, że macie taką zaćmę jeśli idzie o liczby i ludzi. - fragment tak naprawdę o niczym

              Wróćmy do źródeł - Tusk nie mógł położyć łapy na mediach publicznych, więc POstanowił je rozłożyć. Czy to takie skomplikowane?
            • mada.kinhcim Sloneczko, jakbys uwaznie studiowal GW 22.02.10, 22:55
              to bys przeczytal, ze ma byc na zmiane, a lista ktora wymieniasz to kandydaci na
              piatek. Jonas - Centrum wychowane w telewizji drugiej polowy lat 80-tych???? Jak
              Jonas to centrum to Che Guevara to kawiorowa lewica, hahaha
        • szakez Re: "Upartyjnienie?" To tak, jak w "GW"? 22.02.10, 20:05
          Z góry ustawiasz siebie w szeregu niepełnosprawnych umysłowo tego forum - "upośledzony podczłowieku". "GW" owszem jest gazetą prywatną, której upartyjnienia nie można włączyć w żaden trend na świecie - Adaś wie, kogo poprzeć, a kogo zmieszać z błotem. Ale gdybyś Ty miał choć odrobinę większy móżdżek używając percepcji (dobre, buahahhahah!!) :) - mógłbyś zauważać prawdziwą, a nie "michnikowską" rzeczywistość.

          Spróbuj samodzielnego myślenia - może nie zaboli :)
          • czan-dra Re: "Upartyjnienie?" To tak, jak w "GW"? 22.02.10, 20:17
            A gdzie ja chłopie, napisałem coś o używaniu percepcji, jak zwykle
            poprzekręca, popieprzy i udaje "mondrego", nadal będę się upierał, że
            "Adaś" może popierać kogo chce, a Ty możesz tylko się popluć, co
            niniejszym czynisz.
            Reasumując, jesteś idiotą, który swoje niepowodzenia przypisuje
            innym, to ma swoją nazwę w psychiatrii...
            • szakez Re: "Upartyjnienie?" To tak, jak w "GW"? 22.02.10, 20:39
              "Upośledzony podczłowieku, GW jest PRYWATNĄ GAZETĄ, i może mieć
              sympatie i antypatie jakie chce, może się "upartyjniać" ile razy jej
              przyjdzie na to ochota, czy to tak trudno zrozumieć, naprawdę masz
              tak mały móżdżek, że to przekracza zdolność percepcji, Twojego
              "organu"..." - wytłuścić Ci to idioto?

              Ty to, jak zwykle poprzekręcasz, POpieprzysz i udajesz mądrego.
              A ja nadal będę się upierał, że Adaś nie robi nic innego niż plucie.

              A kto pisał o niepowodzeniu? Terminologia z psychiatrii - doświadczenia z panem/panią doktor?

              Nie pogrążaj się yntelygencie :)
              • ponte_aronte jaki Adaś? odbiło ci kompletnie? 22.02.10, 20:46
                co jakiś Adaś ma z trójką wspólnego?
        • piotrsawr Re: "Upartyjnienie?" To tak, jak w "GW"? 22.02.10, 21:25
          Ciekawe, jak też się GW sprywatyzowała. To pewnie Michnik wyłożył
          ciężko zarobione za PRL pieniądze. A swoja drogą nie wiem, czy
          redakcja GW byłaby zachwycona posądzeniem o jakieś sympatie czy
          antypatie polityczne. Polityczny arbiter elegantiarum miałby
          kierować sie jakimiś sympatiami a nie czystym obiektywizem? No jak
          możesz.
          • woltron Re: "Upartyjnienie?" To tak, jak w "GW"? 22.02.10, 22:16
            Nie sprywatyzowała się, bo była od początku prywatna. "Gazetę" u jej podstaw
            tworzyli głównie ludzie związani z "Tygodnikiem Mazowsze" i wydawnictwem Nowa, a
            także paru innych wydawnictw drugiego obiegu. To ich technologią wydawano
            pierwsze numery GW, co zresztą doskonale widać po "świetnej" jakości. Pierwsza
            redakcja GW mieściła się - o ile pamięć mnie nie zawodzi - w przedszkolu. Nie
            każdy jak Jarosław Kaczyński dostawał jedną z większych redakcji w Polsce z
            własną drukarnią...
            • mada.kinhcim A pieniadze na papier i drukarnie byly z 22.02.10, 23:02
              likwidacji ksiazeczki mieszkaniowej Adama. Przypomnij sobie naklad pierwszych GW
              i zastanow sie czy moglo to sie wydrukowac za pieniadza jaka miala prasa
              powielaczowa. Naiwny jak dziecko
    • leemc Re: Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskie 22.02.10, 19:45
      Szkoda Trójki. Od dwóch słuchalność stabilnie rosła, ale teraz będzie jak z
      BISką - zjazd na samo dno.
      • mada.kinhcim No wlasnie, czyli od czasow Skowronskiego 22.02.10, 19:50
        Przedstawianego przez GW jako PiSoTaliba
        • ponte_aronte nie, od czasow Laskowskiego 22.02.10, 20:02
          wyobraź sobie ;)
    • soldadura104 wszyscy maja doświadczenie w Radio Maryja 22.02.10, 19:46
      Jeżeli liczy się doświadczenie komunistyczne to nie mają doświadczenia a
      jezeli liczy się doświadczenie w zwiększaniu słuchalności to z powodzeniem
      robili to w Radio Maryja.
    • stele51 Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego... 22.02.10, 19:51
      Dyrektor Sobala stosuje metody rodem z Białorusi..
      Straszne! obawiam się,że zmiany,których dokona będą już nieodwracalne..

    • adiustator1 brawo Sobala ! 22.02.10, 19:55
      brawo Sobala ! A swoją drogą od kiedy to GW popiera związkowców? Jak
      tam związki zawodowe w agorze? :)
      • ponte_aronte a dlaczego brawo Sobala? 22.02.10, 20:00
        z czego się cieszysz?
        • maklik Re: a dlaczego brawo Sobala? 22.02.10, 20:08
          Dlaczego ? Dlatego, że TKM.
        • borys_j Sosnowski, a poszedł do Radia, tfu, Żet :)) 22.02.10, 20:16
          i nie zasmradzaj powietrza wolnych mediów.. ;)
    • rovverek Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego... 22.02.10, 19:57
      Spokojnie, to miejmy nadzieję chwilowa "noc trójki", fakt, że bardzo
      ciemna.
      Etos tego radia nie da się tak po prostu zniszczyć przez tych, po
      których - jak głosi stary rosyjski limeryk - "nie pozostanie nawet
      oczko w rosole".
      • mada.kinhcim Ci straszni szfowie z nadani PiS 22.02.10, 20:08
        www.redakcja.newsweek.pl/Tekst/Polityka-Polska/526930,Trojka-odzyskana.html
        • szakez bo PełO nadać swoim nie mogło 22.02.10, 20:11
          i dlatego ten spór - PełO nie mogło sformować urzędu PrOpagandy bez radia i telewizji
          • mic_rophon Re: bo PełO nadać swoim nie mogło 22.02.10, 22:26
            Może jaśniej? Jak masz coś do powiedzenia, to spróbuj... może zostaniesz zrozumiany.
    • podkanclerzy jezieli zawiesiony jest gites und cymes to niech.. 22.02.10, 20:03
      pisze w gazecie , gdzie jest wolność i aPOlitycność nieskońcenie
      kosmicna...
    • pssz Co na to RPO 22.02.10, 20:06
      Czy także zaprotestuje przeciw zwolnieniu.
      • szakez co powie Ryży :) 22.02.10, 20:09
        tak?
    • malgoska_k ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 22.02.10, 20:12
      i tacy tylko POwinni pracowac w mediach, zeby wyborcy mieli jedynie sluszne
      POglady i POparcie wynosilo 120% i ciagle roslo ...
      • radioodbiornik Re: ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 22.02.10, 20:21
        ciemnota nigdy nie miała po drodze z ludźmi światłymi. Sobala wystawił sobie
        ostateczne świadectwo swojego zatwardzenia umysłowego.
        Teraz obowiązują metody białoruskie. A
        wzorem dziennikarstwa staje się ktoś pokroju postZSMPowca w kaczym wydaniu,
        którego jak to pięknie się kiedyś określało "rzuci się na odpowiedzialny odcinek".
        Radio pana Sobali nie potrzebuje (w przeciwieństwie do słuchaczy) takich ludzi
        jak red. Sosnowski - potrzebuje elastycznych karierowiczów. i tu przypominają mi
        się słowa wypowiedziane przez Piosenkarza, granego przez Pawła Wawrzeckiego, w
        kultowym filmie Stanisława Barei "Miś": "Ja wam wszystko, chłopaki, wyśpiewam".
        Pan Sosnowski nie wyśpiewał, bo ma twarz, charakter i mądrość.
        • malgoska_k Re: ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 22.02.10, 20:29
          ciekawe, ze jasnota siedziala jak mysz pod miotla, kiedy to POdzyskano trojke i
          inne media, GW tez kryzysu zadnego nie widziala - a tu taki pech, nie bedzie
          jesdnak proTusiowej wazeliny w kazdej stacji, to rzeczywiscie niebywale
          • radioodbiornik Re: ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 22.02.10, 20:53
            potrafisz udowodnić w jaki sposób Po odzyskiwała media?
            proTusiowa wazelina we wszystkich mediach? dobrze się czujesz dziewczyno? podaj
            argumenty, przykłady, jakieś decyzje, które by taki stan rzeczy obrazowały.....
            • malgoska_k Re: ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 22.02.10, 21:06
              jedno pytanie wielbicielu jedynie slusznej partii - w jaki sposob wylecial z
              trojki Skowronski i jego ekipa po wygranych przez PO wyborach ?

              Dla ulatwienia ma dla wielbicieli PO quiz
              Skowronskiego odwolali:
              a) sam sie odwolal,
              b) odwolali go ludzie PIsu,
              c) odwolala go PO po wygraniu wyborow i przejeciu wladzy w polskim radiu

              od czasu odwolania Skowronskiego w trojce zaczeli dominowac dziennikarze o
              jedynie slusznych pogladach ...
              • piotrsawr Re: ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 22.02.10, 21:34
                Wyluzuj. Ten quiz przerasta możliwosci wielbicieli PO. Oni po prostu
                nie mogą żyć bez partii przodującej. Zanim dostaną wytyczne minie
                trochę czasu. Jakoś po odejściu Wasowskiego z PR III GW nie płakała.
                No cóż, Sosnowski to pewnie jakiś taki rodzaj barometru - jak się
                pojawia, to pluralizm, jak znika - zamordyzm. No i on /ON,
                przepraszam/ jest obiektywny w swoich ocenach. Ziemkiewicz to zaś to
                znany prawicowy siepacz. Faszysta, jak by powiedzieli namiętni
                czytelnicy GW. Najgorsze /najlepsze?/ jest to, że owi czytelnicy
                niczego dziwacznego w określeniu faszystą Ziemkiewicza mogą nie
                znaleźć.
                • mic_rophon Re: ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 22.02.10, 22:33
                  Wasowski sam odszedł - to akurat wolno każdemu. Mannowi jakoś zwolnienie
                  Skowrońskiego nie przeszkodziło w dalszej pracy w Trójce.

                  Co na tym portalu robią ludzie, którzy nie znoszą Wyborczej?! Masochiści?
                  • foruman Re: ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 23.02.10, 14:49
                    mają misję ;-))
                    albo etat w młodzieżówce pis, takie współczesne zmp
                    jest ich pewni trzech.. mają po kilka kont i mnóstwo czasu.. klepią te same
                    wierszyki losowo wstawiając "PO" w dowolne miejsca.
                    Wyobrażają sobie może, że wypełniają ważne zadanie w walce o "wadze" - bo kto ma
                    internet ten ma "wadze"..
                    a srał ich pies.. Jak dla mnie, sprawa jest niewarta uwagi. Stanowią jakieś 25%
                    społeczeństwa (większość z tego nie ma dostępu do interentu).. to rzeczywiście
                    ludzie wykluczeni.
                    Ich liczba będzie stale maleć. Oni są jak odczuwane w okresie rekonwalescencji
                    skutki choroby.. przetrwać, dbać o organizm, dobrze się odżywiać a za jakiś czas
                    będą wspomnieniem.
              • radioodbiornik Re: ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 22.02.10, 21:39
                malgoska_k napisała:

                > jedno pytanie wielbicielu jedynie slusznej partii - w jaki sposob wylecial z
                > trojki Skowronski i jego ekipa po wygranych przez PO wyborach ?
                >
                > Dla ulatwienia ma dla wielbicieli PO quiz
                > Skowronskiego odwolali:
                > a) sam sie odwolal,
                > b) odwolali go ludzie PIsu,
                > c) odwolala go PO po wygraniu wyborow i przejeciu wladzy w polskim radiu
                >
                > od czasu odwolania Skowronskiego w trojce zaczeli dominowac dziennikarze o
                > jedynie slusznych pogladach ...


                Tępota, obsesja i nie wiem co jeszcze pozwal ci ignorować rzeczywistość.
                Ale po kolei, twój śmieszny quiz nie zawiera żadnej poprawnej odpowiedzi:
                a)wiadomo, że sam się nie odwołał, do tego trzeba mieć pewne zasady
                b)wiadomo, że nie odwołali go ludzie PiSu, sami go tam wysłali, a że wywiązywał
                się znakomicie (np jeździł do prezesunia kaczorka po wywiad, aby go na drugi
                dzien nadac rano na żywo) to nie mieli powodów aby go odwoływać
                c) bzdura! "odwolala go PO po wygraniu wyborow i przejeciu wladzy w polskim
                radiu " - PO wygrywa wybory jesienią 2007 roku, a Skowron wylatuje z radia w
                lutym 2009!

                Piszesz, że zaczęli dominowac po odjesciu Skowrona dziennikarze o jedynie
                słusznych poglądach...
                jakiś przykład?
                ja nie znam...
                red Jachowicz i Karnowski sami się zwolnili...
                czy ktoś przestał zapraszać
                red. Semkę, Janeckiego, Gabryela, Wróblewskiego????
                czy ktoś zaprzestał współpracy w "Za a nawet przeciw" z tygodnikiem wprost?
                czy nie są zapraszani do studia politycy pis?
                dziewczyno to są argumenty,a twoje teorie nie mają umocowania w rzeczywistości


      • czan-dra Re: ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 22.02.10, 20:21
        Wyobraź sobie, ja wiem że to trudne, że w radiu publicznym mogliby
        pracować dziennikarze niezależni, swoje sympatie polityczne
        zostawiali by przed wejściem do studia, może jestem fantasta, ale to
        mi się marzy...
        • malgoska_k Re: ---tylko dysPOzycyjni sa PObiektywni-------- 22.02.10, 20:26
          jacy niezalezni ? typu Lis, Zakowski, Paradowska czy inni POdobnie POprawni ?
        • mada.kinhcim dziennikarze niezalezni, czyli jacy 22.02.10, 20:30
          Nie znam ludzi bez pogladow, a jesli tacy sie jako bezpogladowi prezentuja to
          zazwyczja okazuja sie koniunkturalistami. Wole z pogladami, ale nie klamiacych
          jak maja na co dzien w zwyczaju zatrudniania przez wlasciecial portalu na ktory
          odbywa sie ta dyskusja, pracownicy mediow (bo dziennikarzami to uch nazwac nie
          mozna)
          • mic_rophon Re: dziennikarze niezalezni, czyli jacy 22.02.10, 22:36
            Wyrażaj się jasno, bo WTF...

            Always look on the bright side of death.
        • szakez a mnie się marzy obiektywna "GW" 22.02.10, 20:43
          ach - ocknęłam się - a sen wydawał się piękny
          • czan-dra Re: a mnie się marzy obiektywna "GW" 22.02.10, 21:32
            A. Nie przyjęli Cię do pracy jako sprzątaczka...
            B. Ktoś z GW musiał Cię pohańbić...
            C. Jesteś tak zapiekłym PiSiorem, że to przerodziło się w obsesje...
            D. Jesteś tak głupi, że nie wiesz co znaczy słowo obiektywny...

            Ciekawe która z tych odpowiedzi jest prawdziwa, ja obstawiam wszystkie cztery
            opcje...
      • bombadilwlocie Wydaje mi się, że jesteś w błędzie. 22.02.10, 20:24
        Jak na razie PO nie robiła skoku na media, czy może zrobi to w
        przyszłości? Nie wiadomo. Insynuowanie tego świadczy o kompletnej
        twej niewiedzy. A wysokie poparcie dla PO nie wynika wcale z
        wielkiej miłości narodu do tej formacji, tylko z braku alternatywy i
        obaw przed powtórką z czasów Kaczyńskiego-Leppera-Giertycha i innych
        Ziobropodobnych stworzeń.
        • szakez Re: Wydaje mi się, że jesteś w błędzie. 22.02.10, 20:46
          cóż za wywód!

          PełO już dawno zrobiła (nieudany) zamach na media publiczne, jednak bez efektów, dlatego Ryży się zezłościł i ukarał media - PO prostu ich zagłodzi, bo nie chciały nieść jedynej prawdy!

          A co do stworzonek - to najsłodsze są Palycotki i Niesiołki :)
          • bombadilwlocie Według ciebie Po zrobiła coś 22.02.10, 21:26
            czego nie zrobiła bo jej się nie udało? Mam wrażenie, że jest to
            wypowiedź sprzeczna. Wydaje się też, że poza inwektywami nie masz
            niczego do zaproponowania. Wobec ego stwierdzam, że albo piszesz
            głupstwa, bo jesteś opłacany, albo jesteś na bakier z logiką. I
            jeden i drugi przypadek jest dyskredytujący, nie prowadzę dialogów z
            osobami z inteligencją na poziomie gąbki, lub w najlepszym razie
            ukwiału. Idź oddaj cześć Prezesowi.
        • malgoska_k Re: Wydaje mi się, że jesteś w błędzie. 22.02.10, 20:46
          to wyjasnij nam aniele kto popieral i bronil jak niepodleglosci eks-faszyste
          Farfala w TVP - i wyjasnij nam tez milosniku PO jak to sie stalo, ze po
          wygranych przez PO wyborach i odzyskaniu wladzy w radiu wywalono z pracy w
          trojce red. Skowronskiego ? pewnie sam sie zwolnil co ? te bajki to na spotkaniu
          partyjnym sobie sami oPOwiadajcie
          • radioodbiornik Re: Wydaje mi się, że jesteś w błędzie. 22.02.10, 20:56
            malgoska_k napisała:

            > to wyjasnij nam aniele kto popieral i bronil jak niepodleglosci eks-faszyste
            > Farfala w TVP - i wyjasnij nam tez milosniku PO jak to sie stalo, ze po
            > wygranych przez PO wyborach i odzyskaniu wladzy w radiu wywalono z pracy w
            > trojce red. Skowronskiego ? pewnie sam sie zwolnil co ? te bajki to na spotkani
            > u
            > partyjnym sobie sami oPOwiadajcie


            czy wszystko co dzieje się w twojej głowie i w twoim życiu to sprawka Donka i
            kolegów, MASZ OBSESJĘ NA PUNKCIE PO....
    • areyoubetter Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego... 22.02.10, 20:17
      Ostatnio usłyszałam Karnowskiego i odskoczyłam jak poparzona.
      Nie da się słuchać tego hunwejbina. I do kompletu Sapiący Semka.


      Faktycznie trzeba się pożegnać z trójką. A p. Sosnowskiego b.lubię i szanuję i
      mam nadzieję na spotkanie w lepszych czasach.
    • 07x Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego... 22.02.10, 20:18
      Panie Jerzy, wielki szacunek za odwagę publiczną, której brakuje wielu....
      • cze67 Re: Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskie 22.02.10, 20:43
        07x napisał:

        > Panie Jerzy, wielki szacunek za odwagę publiczną, której brakuje wielu....

        Popieram. Niezwykle przyjemnie słuchało się Pańskich audycji. Mam nadzieję, że
        nie słychać Pana w Trójce tylko chwilowo.
    • bombadilwlocie Rzeczniku Kochanowski! Zrób coś! 22.02.10, 20:19
      Czy będziesz bronił tylko ludzi pisu?
    • ttu Audycje publicystyczne już miały PISowski przechył 22.02.10, 20:25
      U pani Michniewicz już od paru lat dyskutują ze soba red. Semka z
      red. Janeckim a ten z red. Wróblewskim, dla "politycznego
      obiektywizmu" jest ktoś z Trybuny lub Przeglądu albo rzadziej ktoś z
      GW.
      U Kuby Strzyczkowskiego, statystycznie na jednego sympatyka Platformy
      dodzwania się dwóch sympatyków PIS-u, a wśród tych ostatnich
      regularnie powtarzają się te same osoby-głosy. Przyjście red Jethon
      niczego tu nie zmieniło.

      Od pewnego czasu podczas trójkowej publicystyki włączam sobie
      internetowe radia muzyczne i wracam gdy red. Michniewicz lub
      Strzyczkowski znikają z anteny.
      • jkredman czekasz na związkowska Sosnowskiego 22.02.10, 21:46
    • kaczynska.ja Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego... 22.02.10, 20:32
      Ale co w tym złego, że dodzwaniają się sympatycy PiSu, a nie innych partii
      albo w mniejszości? Przecież każdy zadzwonić może. Ty też.
      Pozdro-marko

      Q U I Z
    • arahat1 wypier..tv bo nie moglem ogladac mord pisuarowych 22.02.10, 20:32
      teraz kolej na trojke : azeby nie sluchac bełkotu propagandzistow pisuarowych...
    • a1.23 Politykierzy! 22.02.10, 20:33
      PISS OFF z "Trójki", idźcie do rozgłośni toruńskiej.
    • vampman Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego... 22.02.10, 20:34
      Po prostu świetnie. Ciekawe kiedy zaczną się zwolnienia ludzi, którzy
      stworzyli to radio takim, jakim jest. Pan Dyrektor myśli widać, że powrót
      Marka Niedźwiedzkiego (dzięki poprzedniemu zarządowi i p. Jethon) może zakryć
      próbę niszczenia Mojego Radia.

      Politycy i ideolodzy, zostawcie Trójkę w spokoju!
      • jkredman Sosnowski nie stworzył rego radia - on tam 22.02.10, 21:29
        przyszedł z nadania salonu
    • mjarosch Odpieprzcie się od Trójki w końcu!! 22.02.10, 20:36
      Panie Sobala i Wszyscy Pisowcy, SLD-owcy etc -Odpieprzcie się w końcu od
      Trójki, To jest stacja inteligencji polskiej, myślących ludzi, nie chcemy
      żadnych ingerencji politycznych i ideowych, czy to ze strony nacjonalistów,
      ksenofobów, konserwatystów czy lewicowych eksperymentatorów!!! Wszystkich
      wiernych słuchaczy, proszę -brońmy Trójki!!!
      • malgoska_k polska inteligencja wyginela na wojnie i w PRLu 22.02.10, 20:49
        za czasow stalinowskich

        komusza ynteligencja to samozwancza elyta
        • radioodbiornik Re: polska inteligencja wyginela na wojnie i w PR 22.02.10, 21:01
          malgoska_k napisała:

          > za czasow stalinowskich
          >
          > komusza ynteligencja to samozwancza elyta


          z tymi komuchami to uważałbym na twoim miejscu, przecież to co się dzieje w
          mediach to zasługa twojej ulubionej (bo antyPOwskiej) koalicji
          narodowo-socjalistycznej. Mediami rządzi postkomuna z SLD wraz Pisiorami.... a
          ty tu o jakiś złych komuchach mówisz....
          • jkredman część postkomuny - ta część z SLD 22.02.10, 21:33
        • legrange Re: polska inteligencja wyginela na wojnie i w PR 22.02.10, 23:09
          Właśnie wydało głos to co pozostało, czyli półinteligencja.
      • jkredman przed związkowcem Sosnowskim przede wszystkim 22.02.10, 21:32
        kunktator nienawidzący związków zawodowych tworzy związek zawodowy gdy zaczyna
        mu się palić grunt pod nogami, delegat polityczny salonu - co on tam robi
    • stanislawwiejak Kryzys w "Trójce". Sobala zawiesił Sosnowskiego... 22.02.10, 20:57
      Cholera , program na którym i z którym wychowywałem się w tym porąbanym kraju
      lat 70 i 80.Był taki nowatorski i z dala od całej polityki.A teraz jak nie
      retuszowany wywiad pana Skowrońskiego z prezydentem, to wywiady w salonie
      politycznym z nieraz "dziwnymi i tendencyjnymi gośćmi" lub opinie pewnego
      dziennikarza z Rzeczypospolitej , którego cynizm nieraz obrażał moje uczucia
      patriotyczne. To boli! A co maja powiedzieć Ci którzy na apel TRÓJKI
      dobrowolnie wpłacali pieniądze na pomoc dla Niej? Dlaczego ja jeszcze płacę
      abonament RTV?
      • atosatos1 Jeszcze Pospieszalskiego zatrudnić, o. Ziębę na 22.02.10, 21:11
        etat i tylko przypadkowe wełniane berety będą słuchać tej rozgłośni, bo nie
        będzie się różniła od innych państwowych i tych spod znaku ojca dyrektora

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka