Dodaj do ulubionych

Wybory 2010. PKW ostrzega: Niektórzy już zaczęl...

24.03.10, 19:54
Kto poslucha tej prosby?
Obserwuj wątek
    • sikorka68 Wybory 2010. PKW ostrzega: Niektórzy już zaczęl... 24.03.10, 20:31
      A pojedynek: Komorowski- Sikorski i nagłaśnianie w mediach- to co to jest? Czy
      nie powinno odbyć się po cichu?
      • pereiro Re: Wybory 2010. PKW ostrzega: Niektórzy już zacz 24.03.10, 21:38
        Nie żartujmy. Partie polityczne prowadzą kampanię wyborczą notorycznie. Takie
        apele są bezsensowne. Trzeba byłoby zabronić posłom w ogóle się wypowiadać.
        Zakaz prowadzenia kampanii dotyczy takich jej form, jak plakaty, ulotki, festyny
        wyborcze, czy d2d. Niech PKW nie próbuje nagle być świętsza od papieża.
        • dexterek011 No future!!! 24.03.10, 22:39
          Right! NOW!

          I am an anti-christ
          I am an anarchist
          Don't know what I want but
          I know how to get it
          I wanna destroy the passer by cos I

          I wanna BE anarchy!
          No dogs body!

          Anarchy for the P.L.!
          It's coming sometime and maybe
          I give a wrong time stop a traffic line
          your future dream is a shopping scheme

          cos I, I wanna BE anarchy!
          In the city

          How many ways to get what you want
          I use the best I use the rest
          I use the enemy
          I use anarchy cos I

          I wanna BE anarchy!
          THE ONLY WAY TO BE!

          Is this the P.i.S
          Or is this the P.O.
          Or is this the S.L.D.
          I thought it was the PL or just
          another country
          another council tenancy

          I wanna be anarchy
          and I wanna be anarchy
          Know what I mean
          And I wanna be anarchist!
          Get PISSED DESTROY !
          • dexterek011 Re: No future!!! 24.03.10, 22:39
            www.youtube.com/watch?v=JQkActP-isE
    • co.ty.powiesz Ale mają refleks! 24.03.10, 20:49
      Od kilku tygodni PO robi regularną kampanię wyborczą, a PKW dopiero teraz
      obudziła się twierdząc, że "niektóre partie" obchodzą prawo. Oczywiście nie
      podano wprost, o którą partię chodzi, bo wiadomo - swoich nie wolno tknąć.
      Dziwi mnie tylko jedna rzecz: dlaczego PKW nie poszła na całość i po imieniu
      nie wezwała Kaczyńskiego, Tymińskiego, Mazowieckiego, no i oczywiście
      Kononowicza, żeby zaprzestali tej nachalnej kampanii przedwyborczej. A może
      trzeba byłoby zgłosić łamanie przez nich prawa do prokuratury? Odpowiedniego
      prokuratora i sędziego wybiorą kolegialnie Tusk, Komorowski i Sikorski, jako
      gwaranci przestrzegania prawa...
      • pereiro Re: Ale mają refleks! 24.03.10, 21:40
        co.ty.powiesz napisała:

        > Odpowiedniego
        > prokuratora i sędziego wybiorą kolegialnie Tusk, Komorowski i Sikorski, jako
        > gwaranci przestrzegania prawa...

        Haha, tu Cię boli? Gwarant Ziobro już nie może nikogo skazywać podczas
        konferencji prasowych, więc zaczęła się histeria? :D
    • ciukrzy Wybory 2010. PKW ostrzega: Niektórzy już zaczęl... 24.03.10, 21:24
      Oczywiście poza PełO.
      Tym PełO mołodcom wolno wszystko.
      • simonh Re: Wybory 2010. PKW ostrzega: Niektórzy już zacz 24.03.10, 22:01
        peło to ty masz pisuarze w swoim ptasim rozumku.
    • hoacyn Re: Wybory 2010. PKW ostrzega: Niektórzy już zacz 24.03.10, 21:39
      Wydaje mi się, że prezydentem znów zostanie Kaczyński, tak więc wszystkie te oficjalne i nieoficjalne kampanie i tak nie mają sensu.
      • pe1 Re: Wybory 2010. PKW ostrzega: Niektórzy już zacz 25.03.10, 01:38
        W jednym niezaprzeczalnie masz rację: wydaje ci się :-P
    • borgulat Re: Wybory 2010. PKW ostrzega: Niektórzy już zacz 24.03.10, 21:40
      Jaka kampania???
      Zwykłe prawybory.
    • hoacyn Re: Wybory 2010. PKW ostrzega: Niektórzy już zacz 24.03.10, 21:45
      Obawiam się, że jeżeli ten apel jest w imię kultury politycznej, to trafia on w Polsce w całkowitą próżnię :(
    • awatar_sm Artykuł tak jak apel PKW, brednie ... 24.03.10, 21:50
      nieoficjalna kampania ?, finansowana, ? nie finansowana ?, sponsorowana
      ?, niektórzy ?, którzy ?, jakieś partie ?, jakie ?, osoby ?, aby pewne
      że homo sapiens ?
    • guru133 Dość tej mowy trawy. Albo jest kampania, to wtedy 24.03.10, 21:56
      zażądać rozliczenia jej kosztów łącznie z przedwczesnymi działaniami, albo nie
      ma kampanii a wtedy nie ma sensu biadolić.
    • ulanzalasem Wybory 2010. PKW ostrzega: Niektórzy już zaczęl... 24.03.10, 21:59
      PO'PiS twój wróg!
    • awatar_sm PKW ostrzega przed i straszy piaskiem w oczy, 24.03.10, 22:29
      tsunami na Hawai, suszą na Saharze, roztopieniem nieoficjalnego lodowca
      alpejskiego
    • michu-najlepszy Panowie Politycy nie kpijcie z Narodu Polskiego 25.03.10, 10:03
      każda wypowiedż polityka obojętnie z jakiego klubu jest kampanią wyborczą i
      dbałością o pijar,gdybyście tyle starań włożyli w sens i prostotę ustaw,niż w
      to jak wypadnę w oczach elektoratu,to Polska by dawno wyrównała poziom życia z
      przodującymi państwami gdyż jesteśmy narodem pracowitym, ale nie niewolnikami,
      którzy pracują bez zapłaty tylko za jedzenie.
      Z poważaniem
    • czarny_bono SpinDoktorzy.PL: Pitu Pitu... 25.03.10, 12:29
      spindoktorzy.pl/2010/03/25/co-to-jest-kampania-wyborcza

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka