monop2 Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną oj... 31.03.10, 15:53 Tym, którym nie chciało się czytać dokładnie artykułu przypominam, że zastrzelił JEDENASTOLATEK. To było w lutym 2009. On ma dopiero teraz 12 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel No problem. Is OK. 31.03.10, 15:57 Tatuś zamienił mamusię na nowszy model szczelił jej dzieciaczka a synkowi powiedział że wszystko OK. Potem sprezentował mu broń. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Teraz rzesza sędziów i psychiatrów doszukuje się winy w psychopatycznym dziecku, nie widząc jak ich świat zapada się w degenaracyjnej zgniliźnie. We all love American way of life. Łzy nachodza do oczu kiedy widac jak spełniają się prorocze słowa Billa Hicksa. "im a christiam pro lifer family kid" Odpowiedz Link Zgłoś
drabinahaha1 Re: No problem. Is OK. 31.03.10, 16:38 Nieodpowiedzialny dureń tatuś, znalazł sobie nową dupę, i zrobił nowe lepsze dziecko a temu 11 latkowi dał narzędzie do zabijania, stary powinien siedzieć, a barany które tego nie rozumieją mają taki sam rozum jak ten durny tatuś. Odpowiedz Link Zgłoś
the_rapist Zmarnowac zycie dzieciakowi? 31.03.10, 16:26 Moze zamiast go wsadzac do wiezienia, wyszkolic go, dac mu lepsza giwere i zrzucic gdzies w trudnym terenie. Takiego mlodego latwo zmotywowac, chlopak sumienia najwyrazniej nie ma, zrobi co trzeba. A tak to bedzie przez reszte zycia na garnuszku Wuja Sama. Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel świetny pomysł 31.03.10, 17:24 Bardzo celna uwaga. Zapewne podobnie postępował stalin tworząc KGB. Dlatego na wszelki wypadek oraz żeby zaoszczędzić na późniejszych ew wydatkach/psychoterapiach dla weteranów wojennych należy upewnić się że wyszkolony zabójca zginie na misji single target. Czyli szkolenie człowieka do wykonania jednej misji. Potem juz tylko zasłużone honory pogrzeb z salwami itp. Taki system idealnie dysponowałby tzw. marginesem społecznym. Jednakże całkowite pranie mózgu nie jest w stanie zapewnić 100% misji dlatego rozkaz może zostać wykonany. Wtedy jedynie powinien taki żołnież mieć umieszczone w organizmie zdalnie sterowaną kapsułke z cyjankiem. Oprawę honoru i chwały dadzą medio rządoprzydupne media. żal. Odpowiedz Link Zgłoś
handlaz Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną oj... 31.03.10, 16:52 To są właśnie efekty amerykańskiej "kultury". Brońmy się przed nią! Odpowiedz Link Zgłoś
mocten Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną oj... 31.03.10, 17:25 W Polsce od kilku lat niektóre rodzaje broni palnej można kupić bez zezwolenia (broń czarnoprochowa - w XIXw powszechne narzędzie mordu.) i jakoś nie słyszałem żeby kogoś zastrzelono. Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel Re: Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną 31.03.10, 17:29 Oczywiście wystarczy bardziej powszechny nóż. Aby od niego zginąć proponuję zatrzymac się na skrzyżowaniu albo zwrócić uwagę wyrostkowi na przystanku. Odpowiedz Link Zgłoś
k31459 a może strzelba miała za miętki spust...... 31.03.10, 17:26 ......i sama wystrzeliła,a on jedynie bawił się przykładając ją do głowy tej pani? Odpowiedz Link Zgłoś
777newbetterfastersatan No co ty! 31.03.10, 17:32 Przecież każdy 12 latek doskonale rozumie, że taka zabawa może skończyć się tragicznie, w najlepszym wypadku mamy więc do czynienia z rażącą lekkomyślnością a ta nie może obyć się bez surowej reakcji karnej... To takie oczywiste... Odpowiedz Link Zgłoś
maadzik3 Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną oj... 31.03.10, 17:44 Pamietam sprawe malego Jamesa, dwulatka bestialsko zamordowanego przez 2 dziesieciolatkow w Wielkiej Brytanii w 1990 r. Tez byli sadzeni jak dorosli i ich wyjscie na wolnosc kiedykolwiek mialo zalezec od ich dalszego rozwoju i resocjalizacji. Nawiasem mowiac czy ktos wie czy dalej siedza? Odpowiedz Link Zgłoś
marcin.bugala Re: Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną 31.03.10, 19:48 Madzik, to bardzo goraca sprawa na wyspach za sprawa jednego z mordercow Jona Venablesa, ktory wyszedl na wolnosc w 2001, ale narozrabial: en.wikipedia.org/wiki/Murder_of_James_Bulger Odpowiedz Link Zgłoś
polskitata Bestiami są rodzice rozbijający rodziny i efekty 31.03.10, 18:45 Bestiami są rodzice rozbijający rodziny i efekty mamy dzieciaki mają poważne zaburzenia emocjonalne jak im sie rozpada rodzina + broń i czego ludzie oczekujecie.Myślcie co czuł ten dzieciak, jego matka itd. Dzieciak jest niewinny. To rodzice ponoszą odopowiedzialność za to co mu zgotowali. Odpowiedz Link Zgłoś
maciejkozlowski Jeżeli "sztywne dożywocie" to po co go utrzymywać 31.03.10, 18:51 Nie rozumiem po co trzymać w więzieniu człowieka aż do śmierci jeżeli z załozenia nigdy już nie wyjdzie z klatki. Chyba lepiej po prostu fizycznie go wyeliminować od razu. Bo co to , że niby takie humanitarne go trzymać w klatce 70 lat ? Nie pojmuję . Odpowiedz Link Zgłoś
bullet-proof Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną oj... 31.03.10, 18:57 Ten kto nauczył chłopaka strzelać i dał mu broń do ręki też powinien zasiąść na ławie oskarżonych. Odpowiedz Link Zgłoś
dbajodrzewkobonsai Re: Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną 31.03.10, 19:09 Taka młoda profanacja dziecka już z pewnością się nie zresocjalizuje, do końca życia będzie w tego "umyśle" ciążyła zbrodnia, i pewnie w końcu znowu kogoś zabije...chyba, że faktycznie nie wypuszczą już tego z pierdla. Odpowiedz Link Zgłoś
mr3kropki Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną oj... 31.03.10, 19:12 BRAWO BRAWO USA !!! DEBILI TRZEBA KARCIĆ ZA MŁODU ,BEDZIE BEZPIECZNIEJ NA TYM ŚWIECIE !!! JESZCZE RAZ WIELKI BRAWA !!! Odpowiedz Link Zgłoś
pani_gienia Re: Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną 31.03.10, 19:46 tak tak gromkie brawa za to, zę taki gnój może już mieć broń. kraj idiotów. Odpowiedz Link Zgłoś
easydebil Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną oj... 31.03.10, 19:58 pieprzony zwyrodnialec, zabić go i po sprawie Odpowiedz Link Zgłoś
hellbert Je...ny śmieć. Qrwa, zabić ciężarną:/ 31.03.10, 20:18 I niech mi tu lewactwo zaplute nie pyszczy w obronie tego g00wna. Sam byłem w podobnym wieku jak się moja siostra rodziła i nawet mi przez głowe nie przeszło że można coś takiego zrobić, zabić cięzarną kobietę. Q..a, zero litości, brawa dla sędziego. I ch...j w d...e lewactwu które broni śmiecia. I tak, emocje biorą u mnie górę, bo jestem człowiekiem. A człowiek to nie tylko rozum, ale i emocje! Odpowiedz Link Zgłoś
attina3 Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną oj... 31.03.10, 20:24 Tak , czy inaczej, 12 latek jest dzieckiem i NIE powinien odpowiadac jak dorosly. To co zrobil jest okrutne, ale to mimo wszystko DZIECKO, ktore byc moze mialo "swoje powody". Czy to dziecko bylo kochane? Odpowiedz Link Zgłoś
lucky81 Re: Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną 31.03.10, 22:06 Co to kogo obchodzi? Trzeba go wyeliminować ze społeczeństwa dla bezpieczeństwa jego otoczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
szatkop Wolność Ameryki, Wolność zabijania 31.03.10, 21:38 Czy jeśli przypadki zabójstw bronią przez dzieci będą się nasilać Amerykanie zniosą powszechny dostęp do broni czy raczej rozszerzą karę śmierci również na dzieci ? Odpowiedz Link Zgłoś
wybitniemadry bo w usa za zbrodnie jest kara 31.03.10, 21:52 a w polsce "biegly" i zwolnienie lekarskie Odpowiedz Link Zgłoś
abdu_al Idioci z USA 31.03.10, 22:50 Zamiast ograniczyć dostęp do broni, lepiej wsadzić do wiezienia 12 latka. Całe USA. Odpowiedz Link Zgłoś
cracovian Re: Idioci z USA 01.04.10, 02:49 Ograniczony palancie - prawo do broni jest w konstytucji, gnoju jeden. Gdyby wyszla jakakolwiek poprawka do tego to zaczelaby sie rewolucja. Odpowiedz Link Zgłoś
abdu_al Re: Idioci z USA 01.04.10, 11:56 I co się rzucasz prostaku? Nie masz nic do powiedzenia to sie nie odzywaj. Amerykańce to tępe bydło. I taka jest prawda. Obejrzyj sobie film Michaela Moora o dostępie do broni w USA - to jedyny amerykaniec zasługujący na szacunek, bo pokazuje głupotę innych amerykańców. Odpowiedz Link Zgłoś
otwieracz_1912 Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną oj... 31.03.10, 23:24 a kogo obchodzi co sie dzieje za oceanem? Odpowiedz Link Zgłoś
otwieracz_1912 Re: Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną 31.03.10, 23:31 ta wcześniejsza wypowiedź sprawi, że w rankingach na najfajniejsze posty spadnę na sam dół(jeśli takowe są prowadzone. Zawodowi pościarze pewnie teraz poszczą... Odpowiedz Link Zgłoś
otwieracz_1912 Re: Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną 31.03.10, 23:32 zapomniałem ")" we wcześniejszym poście gwiazdy forum mi tego nie wybaczą Odpowiedz Link Zgłoś
tokida 13letnia Samanta - dziecko, 11letni Jordan - doros 01.04.10, 00:11 Ot i logika wymiaru sprawiedliwości rodem z USA. Świadome rozporządzania swoim ciałem w zakresie seksu osoby poniżej 15 roku życia jest zawsze niemożliwe wg ojców tetryków prawodawców. Jeśli idzie o mordowanie to 11 latek to już pełnoprawny obywatel. Głosować co prawda mu nie wolno, bzykać się też, alkoholu kupić, czy nagiego cycka obejrzeć także absolutnie jest zabronione. Można mu za to dać gana do łapki i wsadzić do pierdla na dożywocie. Prawda jakie to mądre? Gdyby Jordan zgwałcił tę swoją macochę Toby ją jeszcze do paki wsadzili za uwiedzenie nieletniego. Ta wybiórczość w ocenianiu dojrzałości młodocianych jest zdumiewająca. Czy jest tu na forum jakiś dyżurny idiota krzyczący zwykle na Polańskiego "pedofil" i dostający orgastycznych spazmów podczas wielbienia nieustępliwości amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości, który w kontekście casusu Samanty Geimer zechciałby mi wyjaśnić na jakiej podstawie można 11 letniego dzieciaka wsadzić do paki na dożywocie??? Odpowiedz Link Zgłoś
abdu_al Re: 13letnia Samanta - dziecko, 11letni Jordan - 01.04.10, 00:23 Chyba nie ma drugiego tak zakłamanego kraju jak USA. Odpowiedz Link Zgłoś
kylax1 Dla swietojebliwych to zbyt skomplikowane. 01.04.10, 01:23 Wiadomo, 12-latka na krzeslo, a 13-letnia Samantha to niemowle... Odpowiedz Link Zgłoś
cracovian Re: 13letnia Samanta - dziecko, 11letni Jordan - 01.04.10, 02:55 Prawo w kazdym stanie jest inne, w niektorych nie ma np. kary smierci za nie-federalne zbrodnie, do tego wlasnie dochodzi prawo federalne (np. ograniczenie dostepu do tytoniu, alkoholu, zabicie rzadowego pracownika) - Nie pluj sie za bardzo - to dosc skomplikowany system. Odpowiedz Link Zgłoś
januszwar Dwunastolatek zastrzelił ciężarną narzeczoną oj... 01.04.10, 11:30 takie wyroki dla takich gówniarzy powinny obowiązywać wszędzie. Odpowiedz Link Zgłoś