Dodaj do ulubionych

Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło"

01.05.10, 16:54
To Putin , Donek i Bronek! Na pewno! Podła prowokacja PeŁo:) Lol...
Obserwuj wątek
    • rafal.duk to na pewno komorowski 01.05.10, 16:56
      widziałem gorano pod stadionem, jak próbował opylić trefną komórkę i
      ajpoda
      • spam_box Re: to na pewno komorowski 01.05.10, 17:23
        Ej, ej,... to był ajpad nie ajpod! Z tapetką-mapą, jak dojść do grobu świętej
        rodziny... eeee... to jest prezydenta, w tym folwarku dziwiszowym.
        • konread Re: to na pewno komorowski 01.05.10, 19:41
          Jakimś dziwnym trafem przed wyborami są tylko posłowie PIS okradani, a to
          pojawiają się fałszywe bomby jak to było w Warszawie;)
          • baby1 Ta posłanka z Koziegłów to musi być 02.05.10, 07:42
            bardzo ważna skoro było włamanie i nic nie zginęło.
    • prawdziwy-moher Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 16:57
      Normalka za PO.Szczyglo byl jeszcze cieply po katastrofie i wjechali, zabrali.Nie interesowalo ich kto doprowadzil do zamachu.Szukali laptopa.Tak jak kiedys komunisci szukali bibuly w mieszkaniach.Bibule dzis, zastapil sprzet jak komputery.Stare powrocilo.Z malym ale.Komunisci zeby zachowac reputacje , nie chcieli w PRL wymordowac cala opozycje za jednym razem.Robili to powoli.PO sie spieszy.
      • rafal.duk pisobicie 01.05.10, 16:59
        kurde, widze zes Prawdziwy Polanin! moj szwagier mowi, ze teraz PO chce
        hotel sejmowy wysadzic gazem
        • zwykly_troll Re: pisobicie 01.05.10, 17:48
          rafal.duk napisał:

          > kurde, widze zes Prawdziwy Polanin! moj szwagier mowi, ze teraz PO chce
          > hotel sejmowy wysadzic gazem

          mało, że Polanin - to Polanin B!
          • shithead Re: pisobicie 01.05.10, 19:41
            Toz to wandzik, ta esbecka ciota co to zwiala do Francji. Inne ksywki
            internetowe to: presentation1, representation1, pandora_online czy jakos tak.
            Nie odzywal sie dlugo i juz myslalem, ze sie zalapal na ten pRezydecki samolot i
            bedzie spokoj z tym trolem.
            • czterdziestyiczwarty Re: pisobicie 01.05.10, 20:12
              shithead napisał:

              > Toz to wandzik, ta esbecka ciota co to zwiala do Francji. Inne
              ksywki
              > internetowe to: presentation1, representation1, pandora_online czy
              jakos tak.
              > Nie odzywal sie dlugo i juz myslalem, ze sie zalapal na ten
              pRezydecki samolot
              > i
              > bedzie spokoj z tym trolem.
              Wpis adekwatny dla kogos kto sie otwarcie przyznaje ,ze ma gowniana
              glowe(shithead). Tylko po co marnujesz czas na wypisywanie bredni z
              gowna rodem.
      • mruk-g Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:04
        Jutro niedziela,idż do kościółka i pomódl się o rozum.
        • koloratura1 Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 18:39
          mruk-g napisała:

          > Jutro niedziela,idż do kościółka i pomódl się o rozum.

          Coś mi się widzi, że tu nawet najbardziej żarliwa modlitwa nie pomoże...
      • prawdziwy-moher ..Ostrzezenie dla opozycji w¨Polsce.......... 01.05.10, 17:04
        Po oficjalnych zbrodniach PO , trzeba wejsc w podziemie.Ostrzegalem o tym w czasie wyborow.Stalo sie.Bedzie jeszcze gorzej.Uczcie sie zyc jak byscie byli pod okupacja niemiecka.
        • amenominakanushi-pan-poczatku Re: ..Ostrzezenie dla opozycji w¨Polsce.......... 01.05.10, 17:07
          Ty wiesz jak to wygląda. Lata praktyki w SB-cji...
        • r0b0l Re: ..Ostrzezenie dla opozycji w¨Polsce.......... 01.05.10, 17:11
          .Stalo sie.Bedzie jeszcze gorzej.Uczcie sie zyc jak byscie byli pod
          > okupacja niemiecka.

          jasne że sie uczymy
          Sad, wyrok i po tobie będzie komunistyczny śmieciu
        • keram.keram Wajdzik jak kleszcz na wiosnę 01.05.10, 18:00
          Wypełznie znienacka, zatruwa krew i pasożytuje.
        • tukafon ok ja schodze do podziemia 01.05.10, 19:20
          mam rower w piwnicy

          jak myślisz, czy PO może mi go ukraść stamtąd, albo podłożyć bombę w dzwonku? aż się boję dzwonić...

          no i nie wiem, czy ziemniaki też do piwnicy zanieść i przykryć dla niepoznaki gazetąwyborczą? pewnie nie ruszą, jak zobaczą
          • czterdziestyiczwarty Re: ok ja schodze do podziemia 01.05.10, 20:16
            tukafon napisała:

            > mam rower w piwnicy
            >
            > jak myślisz, czy PO może mi go ukraść stamtąd, albo podłożyć bombę
            w dzwonku? a
            > ż się boję dzwonić...
            >
            > no i nie wiem, czy ziemniaki też do piwnicy zanieść i przykryć dla
            niepoznaki g
            > azetąwyborczą? pewnie nie ruszą, jak zobaczą
            Donies ,ze masz w ogrodku "cos" na Donka zakopane. A jak juz skoncza
            prace to bedziesz sobie mogl pomidory posadzic.
      • prawdziwy-moher Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:07
        I dziwne.Kilka minut po katastrofie.To skandal miedzynarodowy.Tusk zobaczy sie z kolesiami w Hadze.Bo to byla zbrodnia.
        • 12345janka Błazen 01.05.10, 17:44
          Masz 40 lat a zachowujesz się jak prawdziwy młodzian-błazen. Czytam
          często twoje wpisy, a to jedno wielkie gówno. Więc nie mogłem się
          oprzeć, żeby odpowiedzieć co o tym myślę.
          ŻEGNAJ BŁAZNIE
        • koloratura1 Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 18:43
          prawdziwy-moher napisał:

          > I dziwne.Kilka minut po katastrofie.To skandal miedzynarodowy.Tusk zobaczy sie
          > z kolesiami w Hadze.Bo to byla zbrodnia.

          Katastrofa czy włamanie?
          (Bo już się gubię...)
        • koham.mihnika.copyright walnij sie w pustak, buraku. 02.05.10, 07:10

      • wiedmak1 Tobie lajzo do Tworek powinno sie spieszyc 01.05.10, 17:07
        Masz objawy paranoi. Powies sie moze, zrobisz tym ulge rodzinie.
      • jkal czy Schetyna może POtwierdzić,że wejścia do lokali 01.05.10, 17:16
        śp Szczygły,Wassermana i Kurtyki odbyła sie na POdstawie nakazów rewizji i w obecności członkow ich biur oraz to, czy w ich obecności spisano protokoły z przejęcia materiałów, czy tez sprzętu. Czy Kopaczowa może POtwierdzić, że najlepszym marteriałem służącym do PObrania próbek DNA jest oczywiście twardy dysk z laptopa?
        • unhappy Re: czy Schetyna może POtwierdzić,że wejścia do l 01.05.10, 20:38
          Jasne, Schetyna ma prasówkę na forum i zaraz ci dośle ksera dokumentów. A nie!
          Mogą być sfałszowane. No to trudna sprawa.
          • rb.j Re: czy Schetyna może POtwierdzić,że wejścia do l 01.05.10, 23:53
            Dzięki za link.
      • cepesz Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:47
        Druga tura wyborów będzie w lipcu, a na lipiec pewna jasnowidzka z portalu samosia.pl przepowiedziała drugą żałobę narodową. Czyli katastrofa drugiego tupolewa będzie w lipcu.
        • czterdziestyiczwarty Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 20:22
          cepesz napisał:

          > Druga tura wyborów będzie w lipcu, a na lipiec pewna jasnowidzka z
          portalu samo
          > sia.pl przepowiedziała drugą żałobę narodową. Czyli katastrofa
          drugiego tupolew
          > a będzie w lipcu.
          To bedzie zaloba po zamordowaniu naszej Ojczyzny przez
          sprzedawczykow i zdrajcow z neobolszewikiej PO ,oddanego kolaboranta
          rezimu na ktorego czele stoi byly(?) agent KGB Putin ,wielbiciel i
          wierny nasladowca Stalina -kata Polakow i narodow zniewolonych przez
          zwiazek sowiecki.
          • koham.mihnika.copyright poki co, PiSowi blizej do PZPR niz PO. 02.05.10, 07:12
            PO sie nie sqrwilo mezaliansem z Czerstwym Endrju i Pieknym Romkiem. I to nie raz.
        • unhappy Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 20:47
          Jasnowidzka niczego nie przewidziała :D
      • miszczu.pll bedzie coraz wiecej włamań do PiSdzielców 01.05.10, 19:30
        policja powinna pilnować ich zwolenników, zapomnieli przeszukać mózgu posłanki a
        tam z pewnością można odkryć robaka........toczącego szare komórki
      • koham.mihnika.copyright koniec zaloby, PIS wraca do starych metod prowokac 02.05.10, 07:09
        politycznej.
        A kto iczego by szukal u tej pisda-my? tajnych dokumentow Antka, czy najnowszej
        wersji testamentu sraczowego?
    • dogo-2010 Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:07
      J znów uaktywniają się "nieznani sprawcy" broń nas Panie przed
      powrotem nowego.
    • tadjan Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:13
      no, zaraz będzie że Tusk z Komorowskim się włamali.... bo księzyca
      szukali.
      • cepesz Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:49
        Tusk z Komorowskim są teraz prawdopodobnie zajęci dogadywaniem umów gazowym z naszym nowym wschodnim przyjacielem :)
    • diter4y Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:14
      wlamanie jakich mnostwo w calej polsce i polityka niema tu nic do rzeczy.jak
      ktos zarabia ponad 10tys.miesiecznie to nic dziwnego ze moze byc ofiara
      wlamania.tylko ze ta pani widocznie kase trzyma w banku i z tad nic nie
      zginelo.zreszta nawet gdyby ,to na biedna nie trafilo.
      • cepesz Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:48
        > ta pani widocznie kase trzyma w banku i z tad nic nie
        > zginelo

        Ciekawe, gdzie ty trzymasz słownik ortograficzny.
        • europa130 Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 20:12
          cepesz napisał:

          > > ta pani widocznie kase trzyma w banku i z tad nic nie
          > > zginelo
          >
          > Ciekawe, gdzie ty trzymasz słownik ortograficzny.
          <zmien nick na CEPpasuje jak ulal.
    • naprawdetrzezwy To na pewno Tusk zrobił! 01.05.10, 17:20
      No bo gdzieżby jakiś złodziej śmiał wejść do domu kogoś z pis...
      ;>>>


      (to co z tego, że służy jakieś orgaznizacji?
      taki njus: "ktoś rzekomo wszedł do czyjegoś domu i wyszedł" koniec
      njusa.)
    • napadywacz Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:21
      Widzę, że akcje rodem z Cugier-Kotki. Brakowało mi tylko
      retoryki, "Tylko "nieznani sprawcy" z liberalnymi poglądami mogli to
      zrobić"
    • diver77 Ta pani pewno tam już dobrze wie czego brakuje? 01.05.10, 17:21
      a poza tym zaistniała sobie w mediach, nawet zdjęcie się pojawiło na różnych
      portalach... ma sobie swoje 5 minut... może to było jedynym celem tego
      bałaganu ???
      • doomsday To byl morderca i gwalciciel jak pulkownik z Kanad 01.05.10, 17:39
        W Kanadzie pukownik Russell Williams, którego aresztowno w lutym
        bieżącego roku , tak wlaśnie dzialal. Wlamywal sie do domów, które
        plądrowal w poszukiwaniu damskich majtek. Poszkodowane często wogle
        nie zauważaly, że ze splądrowanego domu zginęly tylko majtki.
        Następnie pulkownik po kilku tygodniach wracal do danego domu, gdzie
        gwalacil i mordowal. W miniony czwartek przed sądem pulkownikowi
        postawiono kolejne 82 zarzuty o wlamanie się do domów i kradzież
        damskich majtek. Williams byl komendantem największej bazy lotniczej
        w Kanadzie. Spodziewal się szybkiego awansu na generala.
        www.thestar.com/news/canada/article/803220--the-frantic-life-of-col-david-russell-williams
        • cepesz Re: To byl morderca i gwalciciel jak pulkownik z 01.05.10, 17:45
          Sądzisz, że to Donek włamał się po majtki?
          • rybka9915 Re: To byl morderca i gwalciciel jak pulkownik z 01.05.10, 19:07
            cepesz napisał:

            > Sądzisz, że to Donek włamał się po majtki?

            Po co Donkowi majtki pisiary? Jezeli juz to samotny Mario Kaminski moze miec
            takie potrzeby. Na wizusa pasuje wspaniale na fetyszyste damskiej bielizny, tym
            bardziej ze panstwowa fucha mu sie raptownie urwala.
            • doomsday Re: To byl morderca i gwalciciel jak pulkownik z 01.05.10, 20:11
              Pulkownik Russell Williams jest żonaty , ma 47 lat.
              Zlapano go na starą klasyczna metodę policyjną. Niedaleko domu
              ostatniej zamordowanej pod koniec sytcznia br. ustawiono policyjną
              blokadę i oglądano opony zatrzymywanych aut. Ślady nietypowych opon
              zostawil morderca na miejscu zbrodni. Opony pulkownika pasowaly jak
              ulal. Przyznal się do wszystkich mordrstw kilka godzin po
              zatrzymaniu.
      • koloratura1 Re: Ta pani pewno tam już dobrze wie czego brakuj 01.05.10, 18:49
        diver77 napisał:

        > a poza tym zaistniała sobie w mediach, nawet zdjęcie się pojawiło na różnych
        > portalach... ma sobie swoje 5 minut... może to było jedynym celem tego
        > bałaganu ???

        A może córcia urządziła balangę i nie dała rady posprzątać na czas?
    • rom48 Powtorka z rozrywki ;D 01.05.10, 17:37
      Trzeba Polske zLeperowac, glos na jarka to nam zapewni
      • envyme2 a właśnie, kogo Lepper poprze w drugiej turze? 01.05.10, 18:07
        Yara, z wdzięcznośći za stołek wicepremiera? Chyba Yaro powinien błagać o brak
        poparcia. Jak myślicie?
        • rom48 Re: a właśnie, kogo Lepper poprze w drugiej turze 01.05.10, 18:16
          Jarka raczej nie bo ten go zleperowal dokladnie i w swoim stylu.
          Klamstwem , podstepem i CBA
    • 12345janka Kto wie, kto to zrobił ? 01.05.10, 17:38
      Prawdopodobnie dokonały tego bojówki PiS-owskie pod nadzorm I-go
      sekretarza Jarosława
      • cepesz Błazen 01.05.10, 17:54
        Nie wiem ile masz lat, ale zachowujesz się jak prawdziwy młodzian-błazen. Czytam często twoje wpisy, a to jedno wielkie gówno. Więc nie mogłem się oprzeć, żeby odpowiedzieć co o tym myślę.
        ŻEGNAJ BŁAZNIE
      • koloratura1 Re: Kto wie, kto to zrobił ? 01.05.10, 18:53
        12345janka napisał:

        > Prawdopodobnie dokonały tego bojówki PiS-owskie pod nadzorm I-go
        > sekretarza Jarosława

        Tylko pomyliły drzwi...
    • tygrys212 Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:40
      hehe oni na pewno wiedza kto to zrobił ale ujawnią to pewnie w
      odpowiedniej chwili- czyli nigdy :)) zaczyna się paranoja PIS,nic
      się nie zmienia partia żenady.
    • rahowa7 Jadwigo, Ty nie nocuj dziś w domu!!!! 01.05.10, 17:40
      Rozpoczęło się polowanie na rżące posłanki.
      • cepesz Re: Jadwigo, Ty nie nocuj dziś w domu!!!! 01.05.10, 17:43
        Rozpoczęło się polowanie na głupie baby, więc się schowaj czym prędzej.
    • cepesz Nic nie zginęło, ale może przybyło 01.05.10, 17:42
      A może coś przybyło, np. jakaś pluskwa, albo kamerka?
    • littoral Włamanie, jak włamanie. ale... 01.05.10, 17:44
      Nie sposób zarzucić pani poseł wprost, że bierze udział w jakimś spisku dla wykreowania PiS, jako partii dręczonej przez obecne władze - bo wybory w toku. Jednak taka myśl się narzuca. Bo skoro "nic nie zginęło", to w ogóle nie powinno być sprawy. Każdego dnia są włamania, do "Wiśniewskich", "Kowalskich" (bez obrazy), i to takie, gdy coś ginie. I nikt o nich nie pisze. Chyba że w zbiorczych statystykach. Ale tu powstała dość długa informacja, i poszła w świat mediów. Nie że włamano się do domu "pani Jadwigi Wiśniewskiej", bo nie o to by chodziło. Do domu "posłanki PiS" - nieodparta myśl: wyłącznie o to chodziło.

      Przypadkowe włamanie ? Być może. Zapłakany aktor w materiale TVP1 spod Pałacu Prezydenckiego. Też przypadek ? "Ciemny lud to kupi".

      Na pewno ?
    • trzymilionowy.post Pewnie podrzucono Pani laptopa Szczygły... 01.05.10, 17:44
      :-)))
      • czterdziestyiczwarty Re: Pewnie podrzucono Pani laptopa Szczygły... 01.05.10, 18:38
        trzymilionowy.post napisał:

        > :-)))
        Dlaczego zaraz laptopa? Po prost zalozyli podsluch ,troche pluskiew
        zainstalowali i tyle. Prl-owski klasyk - tej tradycji neobolszewicka PO
        przestrzega z oddaniem.
        • trzymilionowy.post Re: Pewnie podrzucono Pani laptopa Szczygły... 01.05.10, 20:12
          czterdziestyiczwarty napisał:

          trzymilionowy.post napisał:
          :-)))

          Dlaczego zaraz laptopa? Po prost zalozyli podsluch ,troche pluskiew
          zainstalowali i tyle. Prl-owski klasyk - tej tradycji neobolszewicka
          PO przestrzega z oddaniem.


          Jak mówię, że laptopa, to laptopa!
          • czterdziestyiczwarty Re: Pewnie podrzucono Pani laptopa Szczygły... 01.05.10, 20:27
            trzymilionowy.post napisał:

            > czterdziestyiczwarty napisał:
            >
            > trzymilionowy.post napisał:
            > :-)))
            >
            > Dlaczego zaraz laptopa? Po prost zalozyli podsluch ,troche
            pluskiew
            > zainstalowali i tyle. Prl-owski klasyk - tej tradycji
            neobolszewicka
            > PO przestrzega z oddaniem.
            >
            >
            > Jak mówię, że laptopa, to laptopa!
            >
            >
            A skad wiesz?Czyzby od kumpli z ABW ?
            • trzymilionowy.post Re: Pewnie podrzucono Pani laptopa Szczygły... 01.05.10, 21:29

              > > trzymilionowy.post napisał:
              > > :-)))
              > >
              > > Dlaczego zaraz laptopa? Po prost zalozyli podsluch ,troche
              > pluskiew
              > > zainstalowali i tyle. Prl-owski klasyk - tej tradycji
              > neobolszewicka
              > > PO przestrzega z oddaniem.
              > >
              > >
              > > Jak mówię, że laptopa, to laptopa!
              > >
              > >
              > A skad wiesz?Czyzby od kumpli z ABW ?

              Nie, od Warzechy bo "istnieje taka możliwość".
    • boryska1 Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:46
      dziwne włamanie i nic nie zginęło, czyżby znowu .....bo tacy biedni są
      prześladowani...była też jedna aktorka...
    • misfire01 Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:52
      jasne, kampania prezydencka to świetny czas na prowokacje PO. Tak świetny, jak
      noszenie kożucha w lipcu.
      Geniusz PiS i podnoszenie wokół siebie tumanów kurzu po prostu powala.
    • pakulec a może mąż posłanki miał imprezkę 01.05.10, 17:54
      pobalował z radości że starej nie ma w domu i nie chciało mu się
      sprzątać
    • filut69 pamiętacie jak kiedyś lepper u łyżwińskiego został 01.05.10, 17:57
      podpalony? Też było przed wyborami i też szczęśliwie nic się nie stało.Na milę
      to śmierdziało prowokacją. Pis zaczyna schodzić do lądowania?
    • keram.keram Wiadomo kto szukał wiadomo czego 01.05.10, 17:59
      I tego nie da się zanegować. Tylko Jarosław Kaczyński z Towarzyszem Śniadkiem
      są w stanie tę porażającą aferę rozwiązać.
    • robitussin pewnie szukali laptopa Szczygły 01.05.10, 18:08
      • polak_katoliklive Re: pewnie szukali laptopa Szczygły 01.05.10, 18:29
        siem nabyjacie z kuścioła rzemsku - patolickijegu i z PanPrezęta co ni zyji
        szijem nabyjaci. a nie pukradneły tajne dekumente co Tusk i Klych sziem tszaiły
        w nocy kołu domu. Mudlci siem du św. Samulotowyj Blachy Smoleńskij rzeby wam
        gżechy wybaczyła rzeby wy już nie kradneli dekumentuw i łapotopuw co som tyż
        tajne. Inu fo kuścioła hoćcie i siem modlijcie by Stalowi Ptak SZwienty zpad na
        ziemiem i siem zabił a uni im komurki tajne pokrdeneły i tajny komoptery.
        Zdrowasz Maryya...
        • jkal jakoś dziwnie nieznani sprawcy omijają siedziby PO 01.05.10, 18:35
          czy to jest wynikiem 100% POparcia ze strony najzwyklejszych przestępców?
          • robitussin ja bym powiedział - swój do swego ciągnie 01.05.10, 19:04

    • spadzista Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 18:21
      Tutaj się włamano, ktoś inny zginął laptop,
      szczygły ,Posłanka jakubiak Zginęły klucze, ktoś inny
      z pis AKTA z BBN wywożone potajemnie, WASEMANOWA
      włamanie a jakie przesłuchanie, ITD ITD. Tutaj się
      rzuci błotko takie, w innej stacji inne, i leci pis-ska
      propaganda fałszu i pomówień.
    • cezar85 Shola Ameobi tez myslal ze mu kwadrat zrobili 01.05.10, 18:29
      a to zwykly burdel byl
    • redakotr szukali rozumu? 01.05.10, 18:30
      a może i coś zginęło ale połanka się ni przyznała bo to było coś nielegalnego?
      • cezar85 Rozumu u pisiora? 01.05.10, 18:45
        przemysl gamoniu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka