hellbert 01.05.10, 16:54 To Putin , Donek i Bronek! Na pewno! Podła prowokacja PeŁo:) Lol... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rafal.duk to na pewno komorowski 01.05.10, 16:56 widziałem gorano pod stadionem, jak próbował opylić trefną komórkę i ajpoda Odpowiedz Link Zgłoś
spam_box Re: to na pewno komorowski 01.05.10, 17:23 Ej, ej,... to był ajpad nie ajpod! Z tapetką-mapą, jak dojść do grobu świętej rodziny... eeee... to jest prezydenta, w tym folwarku dziwiszowym. Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: to na pewno komorowski 01.05.10, 19:41 Jakimś dziwnym trafem przed wyborami są tylko posłowie PIS okradani, a to pojawiają się fałszywe bomby jak to było w Warszawie;) Odpowiedz Link Zgłoś
baby1 Ta posłanka z Koziegłów to musi być 02.05.10, 07:42 bardzo ważna skoro było włamanie i nic nie zginęło. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 16:57 Normalka za PO.Szczyglo byl jeszcze cieply po katastrofie i wjechali, zabrali.Nie interesowalo ich kto doprowadzil do zamachu.Szukali laptopa.Tak jak kiedys komunisci szukali bibuly w mieszkaniach.Bibule dzis, zastapil sprzet jak komputery.Stare powrocilo.Z malym ale.Komunisci zeby zachowac reputacje , nie chcieli w PRL wymordowac cala opozycje za jednym razem.Robili to powoli.PO sie spieszy. Odpowiedz Link Zgłoś
rafal.duk pisobicie 01.05.10, 16:59 kurde, widze zes Prawdziwy Polanin! moj szwagier mowi, ze teraz PO chce hotel sejmowy wysadzic gazem Odpowiedz Link Zgłoś
zwykly_troll Re: pisobicie 01.05.10, 17:48 rafal.duk napisał: > kurde, widze zes Prawdziwy Polanin! moj szwagier mowi, ze teraz PO chce > hotel sejmowy wysadzic gazem mało, że Polanin - to Polanin B! Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: pisobicie 01.05.10, 19:41 Toz to wandzik, ta esbecka ciota co to zwiala do Francji. Inne ksywki internetowe to: presentation1, representation1, pandora_online czy jakos tak. Nie odzywal sie dlugo i juz myslalem, ze sie zalapal na ten pRezydecki samolot i bedzie spokoj z tym trolem. Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: pisobicie 01.05.10, 20:12 shithead napisał: > Toz to wandzik, ta esbecka ciota co to zwiala do Francji. Inne ksywki > internetowe to: presentation1, representation1, pandora_online czy jakos tak. > Nie odzywal sie dlugo i juz myslalem, ze sie zalapal na ten pRezydecki samolot > i > bedzie spokoj z tym trolem. Wpis adekwatny dla kogos kto sie otwarcie przyznaje ,ze ma gowniana glowe(shithead). Tylko po co marnujesz czas na wypisywanie bredni z gowna rodem. Odpowiedz Link Zgłoś
mruk-g Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:04 Jutro niedziela,idż do kościółka i pomódl się o rozum. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 18:39 mruk-g napisała: > Jutro niedziela,idż do kościółka i pomódl się o rozum. Coś mi się widzi, że tu nawet najbardziej żarliwa modlitwa nie pomoże... Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ..Ostrzezenie dla opozycji w¨Polsce.......... 01.05.10, 17:04 Po oficjalnych zbrodniach PO , trzeba wejsc w podziemie.Ostrzegalem o tym w czasie wyborow.Stalo sie.Bedzie jeszcze gorzej.Uczcie sie zyc jak byscie byli pod okupacja niemiecka. Odpowiedz Link Zgłoś
amenominakanushi-pan-poczatku Re: ..Ostrzezenie dla opozycji w¨Polsce.......... 01.05.10, 17:07 Ty wiesz jak to wygląda. Lata praktyki w SB-cji... Odpowiedz Link Zgłoś
r0b0l Re: ..Ostrzezenie dla opozycji w¨Polsce.......... 01.05.10, 17:11 .Stalo sie.Bedzie jeszcze gorzej.Uczcie sie zyc jak byscie byli pod > okupacja niemiecka. jasne że sie uczymy Sad, wyrok i po tobie będzie komunistyczny śmieciu Odpowiedz Link Zgłoś
keram.keram Wajdzik jak kleszcz na wiosnę 01.05.10, 18:00 Wypełznie znienacka, zatruwa krew i pasożytuje. Odpowiedz Link Zgłoś
tukafon ok ja schodze do podziemia 01.05.10, 19:20 mam rower w piwnicy jak myślisz, czy PO może mi go ukraść stamtąd, albo podłożyć bombę w dzwonku? aż się boję dzwonić... no i nie wiem, czy ziemniaki też do piwnicy zanieść i przykryć dla niepoznaki gazetąwyborczą? pewnie nie ruszą, jak zobaczą Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: ok ja schodze do podziemia 01.05.10, 20:16 tukafon napisała: > mam rower w piwnicy > > jak myślisz, czy PO może mi go ukraść stamtąd, albo podłożyć bombę w dzwonku? a > ż się boję dzwonić... > > no i nie wiem, czy ziemniaki też do piwnicy zanieść i przykryć dla niepoznaki g > azetąwyborczą? pewnie nie ruszą, jak zobaczą Donies ,ze masz w ogrodku "cos" na Donka zakopane. A jak juz skoncza prace to bedziesz sobie mogl pomidory posadzic. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:07 I dziwne.Kilka minut po katastrofie.To skandal miedzynarodowy.Tusk zobaczy sie z kolesiami w Hadze.Bo to byla zbrodnia. Odpowiedz Link Zgłoś
12345janka Błazen 01.05.10, 17:44 Masz 40 lat a zachowujesz się jak prawdziwy młodzian-błazen. Czytam często twoje wpisy, a to jedno wielkie gówno. Więc nie mogłem się oprzeć, żeby odpowiedzieć co o tym myślę. ŻEGNAJ BŁAZNIE Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 18:43 prawdziwy-moher napisał: > I dziwne.Kilka minut po katastrofie.To skandal miedzynarodowy.Tusk zobaczy sie > z kolesiami w Hadze.Bo to byla zbrodnia. Katastrofa czy włamanie? (Bo już się gubię...) Odpowiedz Link Zgłoś
wiedmak1 Tobie lajzo do Tworek powinno sie spieszyc 01.05.10, 17:07 Masz objawy paranoi. Powies sie moze, zrobisz tym ulge rodzinie. Odpowiedz Link Zgłoś
jkal czy Schetyna może POtwierdzić,że wejścia do lokali 01.05.10, 17:16 śp Szczygły,Wassermana i Kurtyki odbyła sie na POdstawie nakazów rewizji i w obecności członkow ich biur oraz to, czy w ich obecności spisano protokoły z przejęcia materiałów, czy tez sprzętu. Czy Kopaczowa może POtwierdzić, że najlepszym marteriałem służącym do PObrania próbek DNA jest oczywiście twardy dysk z laptopa? Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: czy Schetyna może POtwierdzić,że wejścia do l 01.05.10, 20:38 Jasne, Schetyna ma prasówkę na forum i zaraz ci dośle ksera dokumentów. A nie! Mogą być sfałszowane. No to trudna sprawa. Odpowiedz Link Zgłoś
rb.j Re: czy Schetyna może POtwierdzić,że wejścia do l 01.05.10, 23:53 Dzięki za link. Odpowiedz Link Zgłoś
cepesz Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:47 Druga tura wyborów będzie w lipcu, a na lipiec pewna jasnowidzka z portalu samosia.pl przepowiedziała drugą żałobę narodową. Czyli katastrofa drugiego tupolewa będzie w lipcu. Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 20:22 cepesz napisał: > Druga tura wyborów będzie w lipcu, a na lipiec pewna jasnowidzka z portalu samo > sia.pl przepowiedziała drugą żałobę narodową. Czyli katastrofa drugiego tupolew > a będzie w lipcu. To bedzie zaloba po zamordowaniu naszej Ojczyzny przez sprzedawczykow i zdrajcow z neobolszewikiej PO ,oddanego kolaboranta rezimu na ktorego czele stoi byly(?) agent KGB Putin ,wielbiciel i wierny nasladowca Stalina -kata Polakow i narodow zniewolonych przez zwiazek sowiecki. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright poki co, PiSowi blizej do PZPR niz PO. 02.05.10, 07:12 PO sie nie sqrwilo mezaliansem z Czerstwym Endrju i Pieknym Romkiem. I to nie raz. Odpowiedz Link Zgłoś
unhappy Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 20:47 Jasnowidzka niczego nie przewidziała :D Odpowiedz Link Zgłoś
miszczu.pll bedzie coraz wiecej włamań do PiSdzielców 01.05.10, 19:30 policja powinna pilnować ich zwolenników, zapomnieli przeszukać mózgu posłanki a tam z pewnością można odkryć robaka........toczącego szare komórki Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright koniec zaloby, PIS wraca do starych metod prowokac 02.05.10, 07:09 politycznej. A kto iczego by szukal u tej pisda-my? tajnych dokumentow Antka, czy najnowszej wersji testamentu sraczowego? Odpowiedz Link Zgłoś
dogo-2010 Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:07 J znów uaktywniają się "nieznani sprawcy" broń nas Panie przed powrotem nowego. Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:13 no, zaraz będzie że Tusk z Komorowskim się włamali.... bo księzyca szukali. Odpowiedz Link Zgłoś
cepesz Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:49 Tusk z Komorowskim są teraz prawdopodobnie zajęci dogadywaniem umów gazowym z naszym nowym wschodnim przyjacielem :) Odpowiedz Link Zgłoś
diter4y Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:14 wlamanie jakich mnostwo w calej polsce i polityka niema tu nic do rzeczy.jak ktos zarabia ponad 10tys.miesiecznie to nic dziwnego ze moze byc ofiara wlamania.tylko ze ta pani widocznie kase trzyma w banku i z tad nic nie zginelo.zreszta nawet gdyby ,to na biedna nie trafilo. Odpowiedz Link Zgłoś
cepesz Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:48 > ta pani widocznie kase trzyma w banku i z tad nic nie > zginelo Ciekawe, gdzie ty trzymasz słownik ortograficzny. Odpowiedz Link Zgłoś
europa130 Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 20:12 cepesz napisał: > > ta pani widocznie kase trzyma w banku i z tad nic nie > > zginelo > > Ciekawe, gdzie ty trzymasz słownik ortograficzny. <zmien nick na CEPpasuje jak ulal. Odpowiedz Link Zgłoś
naprawdetrzezwy To na pewno Tusk zrobił! 01.05.10, 17:20 No bo gdzieżby jakiś złodziej śmiał wejść do domu kogoś z pis... ;>>> (to co z tego, że służy jakieś orgaznizacji? taki njus: "ktoś rzekomo wszedł do czyjegoś domu i wyszedł" koniec njusa.) Odpowiedz Link Zgłoś
napadywacz Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:21 Widzę, że akcje rodem z Cugier-Kotki. Brakowało mi tylko retoryki, "Tylko "nieznani sprawcy" z liberalnymi poglądami mogli to zrobić" Odpowiedz Link Zgłoś
diver77 Ta pani pewno tam już dobrze wie czego brakuje? 01.05.10, 17:21 a poza tym zaistniała sobie w mediach, nawet zdjęcie się pojawiło na różnych portalach... ma sobie swoje 5 minut... może to było jedynym celem tego bałaganu ??? Odpowiedz Link Zgłoś
doomsday To byl morderca i gwalciciel jak pulkownik z Kanad 01.05.10, 17:39 W Kanadzie pukownik Russell Williams, którego aresztowno w lutym bieżącego roku , tak wlaśnie dzialal. Wlamywal sie do domów, które plądrowal w poszukiwaniu damskich majtek. Poszkodowane często wogle nie zauważaly, że ze splądrowanego domu zginęly tylko majtki. Następnie pulkownik po kilku tygodniach wracal do danego domu, gdzie gwalacil i mordowal. W miniony czwartek przed sądem pulkownikowi postawiono kolejne 82 zarzuty o wlamanie się do domów i kradzież damskich majtek. Williams byl komendantem największej bazy lotniczej w Kanadzie. Spodziewal się szybkiego awansu na generala. www.thestar.com/news/canada/article/803220--the-frantic-life-of-col-david-russell-williams Odpowiedz Link Zgłoś
cepesz Re: To byl morderca i gwalciciel jak pulkownik z 01.05.10, 17:45 Sądzisz, że to Donek włamał się po majtki? Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Re: To byl morderca i gwalciciel jak pulkownik z 01.05.10, 19:07 cepesz napisał: > Sądzisz, że to Donek włamał się po majtki? Po co Donkowi majtki pisiary? Jezeli juz to samotny Mario Kaminski moze miec takie potrzeby. Na wizusa pasuje wspaniale na fetyszyste damskiej bielizny, tym bardziej ze panstwowa fucha mu sie raptownie urwala. Odpowiedz Link Zgłoś
doomsday Re: To byl morderca i gwalciciel jak pulkownik z 01.05.10, 20:11 Pulkownik Russell Williams jest żonaty , ma 47 lat. Zlapano go na starą klasyczna metodę policyjną. Niedaleko domu ostatniej zamordowanej pod koniec sytcznia br. ustawiono policyjną blokadę i oglądano opony zatrzymywanych aut. Ślady nietypowych opon zostawil morderca na miejscu zbrodni. Opony pulkownika pasowaly jak ulal. Przyznal się do wszystkich mordrstw kilka godzin po zatrzymaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Ta pani pewno tam już dobrze wie czego brakuj 01.05.10, 18:49 diver77 napisał: > a poza tym zaistniała sobie w mediach, nawet zdjęcie się pojawiło na różnych > portalach... ma sobie swoje 5 minut... może to było jedynym celem tego > bałaganu ??? A może córcia urządziła balangę i nie dała rady posprzątać na czas? Odpowiedz Link Zgłoś
rom48 Powtorka z rozrywki ;D 01.05.10, 17:37 Trzeba Polske zLeperowac, glos na jarka to nam zapewni Odpowiedz Link Zgłoś
envyme2 a właśnie, kogo Lepper poprze w drugiej turze? 01.05.10, 18:07 Yara, z wdzięcznośći za stołek wicepremiera? Chyba Yaro powinien błagać o brak poparcia. Jak myślicie? Odpowiedz Link Zgłoś
rom48 Re: a właśnie, kogo Lepper poprze w drugiej turze 01.05.10, 18:16 Jarka raczej nie bo ten go zleperowal dokladnie i w swoim stylu. Klamstwem , podstepem i CBA Odpowiedz Link Zgłoś
12345janka Kto wie, kto to zrobił ? 01.05.10, 17:38 Prawdopodobnie dokonały tego bojówki PiS-owskie pod nadzorm I-go sekretarza Jarosława Odpowiedz Link Zgłoś
cepesz Błazen 01.05.10, 17:54 Nie wiem ile masz lat, ale zachowujesz się jak prawdziwy młodzian-błazen. Czytam często twoje wpisy, a to jedno wielkie gówno. Więc nie mogłem się oprzeć, żeby odpowiedzieć co o tym myślę. ŻEGNAJ BŁAZNIE Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: Kto wie, kto to zrobił ? 01.05.10, 18:53 12345janka napisał: > Prawdopodobnie dokonały tego bojówki PiS-owskie pod nadzorm I-go > sekretarza Jarosława Tylko pomyliły drzwi... Odpowiedz Link Zgłoś
tygrys212 Re: Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginę 01.05.10, 17:40 hehe oni na pewno wiedza kto to zrobił ale ujawnią to pewnie w odpowiedniej chwili- czyli nigdy :)) zaczyna się paranoja PIS,nic się nie zmienia partia żenady. Odpowiedz Link Zgłoś
rahowa7 Jadwigo, Ty nie nocuj dziś w domu!!!! 01.05.10, 17:40 Rozpoczęło się polowanie na rżące posłanki. Odpowiedz Link Zgłoś
cepesz Re: Jadwigo, Ty nie nocuj dziś w domu!!!! 01.05.10, 17:43 Rozpoczęło się polowanie na głupie baby, więc się schowaj czym prędzej. Odpowiedz Link Zgłoś
cepesz Nic nie zginęło, ale może przybyło 01.05.10, 17:42 A może coś przybyło, np. jakaś pluskwa, albo kamerka? Odpowiedz Link Zgłoś
littoral Włamanie, jak włamanie. ale... 01.05.10, 17:44 Nie sposób zarzucić pani poseł wprost, że bierze udział w jakimś spisku dla wykreowania PiS, jako partii dręczonej przez obecne władze - bo wybory w toku. Jednak taka myśl się narzuca. Bo skoro "nic nie zginęło", to w ogóle nie powinno być sprawy. Każdego dnia są włamania, do "Wiśniewskich", "Kowalskich" (bez obrazy), i to takie, gdy coś ginie. I nikt o nich nie pisze. Chyba że w zbiorczych statystykach. Ale tu powstała dość długa informacja, i poszła w świat mediów. Nie że włamano się do domu "pani Jadwigi Wiśniewskiej", bo nie o to by chodziło. Do domu "posłanki PiS" - nieodparta myśl: wyłącznie o to chodziło. Przypadkowe włamanie ? Być może. Zapłakany aktor w materiale TVP1 spod Pałacu Prezydenckiego. Też przypadek ? "Ciemny lud to kupi". Na pewno ? Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Pewnie podrzucono Pani laptopa Szczygły... 01.05.10, 17:44 :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: Pewnie podrzucono Pani laptopa Szczygły... 01.05.10, 18:38 trzymilionowy.post napisał: > :-))) Dlaczego zaraz laptopa? Po prost zalozyli podsluch ,troche pluskiew zainstalowali i tyle. Prl-owski klasyk - tej tradycji neobolszewicka PO przestrzega z oddaniem. Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Pewnie podrzucono Pani laptopa Szczygły... 01.05.10, 20:12 czterdziestyiczwarty napisał: trzymilionowy.post napisał: :-))) Dlaczego zaraz laptopa? Po prost zalozyli podsluch ,troche pluskiew zainstalowali i tyle. Prl-owski klasyk - tej tradycji neobolszewicka PO przestrzega z oddaniem. Jak mówię, że laptopa, to laptopa! Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: Pewnie podrzucono Pani laptopa Szczygły... 01.05.10, 20:27 trzymilionowy.post napisał: > czterdziestyiczwarty napisał: > > trzymilionowy.post napisał: > :-))) > > Dlaczego zaraz laptopa? Po prost zalozyli podsluch ,troche pluskiew > zainstalowali i tyle. Prl-owski klasyk - tej tradycji neobolszewicka > PO przestrzega z oddaniem. > > > Jak mówię, że laptopa, to laptopa! > > A skad wiesz?Czyzby od kumpli z ABW ? Odpowiedz Link Zgłoś
trzymilionowy.post Re: Pewnie podrzucono Pani laptopa Szczygły... 01.05.10, 21:29 > > trzymilionowy.post napisał: > > :-))) > > > > Dlaczego zaraz laptopa? Po prost zalozyli podsluch ,troche > pluskiew > > zainstalowali i tyle. Prl-owski klasyk - tej tradycji > neobolszewicka > > PO przestrzega z oddaniem. > > > > > > Jak mówię, że laptopa, to laptopa! > > > > > A skad wiesz?Czyzby od kumpli z ABW ? Nie, od Warzechy bo "istnieje taka możliwość". Odpowiedz Link Zgłoś
boryska1 Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:46 dziwne włamanie i nic nie zginęło, czyżby znowu .....bo tacy biedni są prześladowani...była też jedna aktorka... Odpowiedz Link Zgłoś
misfire01 Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 17:52 jasne, kampania prezydencka to świetny czas na prowokacje PO. Tak świetny, jak noszenie kożucha w lipcu. Geniusz PiS i podnoszenie wokół siebie tumanów kurzu po prostu powala. Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec a może mąż posłanki miał imprezkę 01.05.10, 17:54 pobalował z radości że starej nie ma w domu i nie chciało mu się sprzątać Odpowiedz Link Zgłoś
filut69 pamiętacie jak kiedyś lepper u łyżwińskiego został 01.05.10, 17:57 podpalony? Też było przed wyborami i też szczęśliwie nic się nie stało.Na milę to śmierdziało prowokacją. Pis zaczyna schodzić do lądowania? Odpowiedz Link Zgłoś
keram.keram Wiadomo kto szukał wiadomo czego 01.05.10, 17:59 I tego nie da się zanegować. Tylko Jarosław Kaczyński z Towarzyszem Śniadkiem są w stanie tę porażającą aferę rozwiązać. Odpowiedz Link Zgłoś
polak_katoliklive Re: pewnie szukali laptopa Szczygły 01.05.10, 18:29 siem nabyjacie z kuścioła rzemsku - patolickijegu i z PanPrezęta co ni zyji szijem nabyjaci. a nie pukradneły tajne dekumente co Tusk i Klych sziem tszaiły w nocy kołu domu. Mudlci siem du św. Samulotowyj Blachy Smoleńskij rzeby wam gżechy wybaczyła rzeby wy już nie kradneli dekumentuw i łapotopuw co som tyż tajne. Inu fo kuścioła hoćcie i siem modlijcie by Stalowi Ptak SZwienty zpad na ziemiem i siem zabił a uni im komurki tajne pokrdeneły i tajny komoptery. Zdrowasz Maryya... Odpowiedz Link Zgłoś
jkal jakoś dziwnie nieznani sprawcy omijają siedziby PO 01.05.10, 18:35 czy to jest wynikiem 100% POparcia ze strony najzwyklejszych przestępców? Odpowiedz Link Zgłoś
spadzista Włamanie do domu posłanki PiS. "Nic nie zginęło" 01.05.10, 18:21 Tutaj się włamano, ktoś inny zginął laptop, szczygły ,Posłanka jakubiak Zginęły klucze, ktoś inny z pis AKTA z BBN wywożone potajemnie, WASEMANOWA włamanie a jakie przesłuchanie, ITD ITD. Tutaj się rzuci błotko takie, w innej stacji inne, i leci pis-ska propaganda fałszu i pomówień. Odpowiedz Link Zgłoś
cezar85 Shola Ameobi tez myslal ze mu kwadrat zrobili 01.05.10, 18:29 a to zwykly burdel byl Odpowiedz Link Zgłoś
redakotr szukali rozumu? 01.05.10, 18:30 a może i coś zginęło ale połanka się ni przyznała bo to było coś nielegalnego? Odpowiedz Link Zgłoś