Dodaj do ulubionych

Hop w I turze

01.06.10, 20:54
Koszmarem, lub jak kto woli tragifarsą jest sama obecność J. Kaczyńskiego w
polskiej polityce.
Obserwuj wątek
    • maruda.r Hop w I turze 02.06.10, 16:03

      To bez znaczenia, czy Kaczyński przegra w I czy II turze. Ten element kampanii
      jest zazwyczaj słabo pamiętany. A lektorat PiS jest i tak zmobilizowany, bo
      dostał programową pożywkę w postaci możliwości tworzenia kolejnych teorii
      spiskowych na temat Smoleńska.
    • outsider44 Hop w I turze 02.06.10, 16:12
      W jednym się zgadzam - sądząc po lekturze wpisów na forum i blogów,
      niemożliwa byłaby koalicja PO z PiS-em i odwrotnie. Politycy moze by
      się i dogadali, ale wyborcy by im tego nie darowali.
      A SLD byłby głupi zawiazując koalicję z kimkolwiek z nich -
      skończyłby jako przystawka i zniknął. Może powstałaby jakaś
      nowoczesna partia lewicowa, a może i nie. Bylibyśmy (chyba) jedynym
      państwem europejskim bez lewicy w parlamencie.
      • antylewar Re: Hop w I turze 02.06.10, 16:34
        Kolego, póki co mamy same lewicujące partie w parlamencie.
        Świat bez lewicy to tylko piękny sen.
        • outsider44 Re: Hop w I turze 02.06.10, 16:52
          antylewar napisał:

          > Kolego, póki co mamy same lewicujące partie w parlamencie.
          > Świat bez lewicy to tylko piękny sen.
          Super - ja mam właściwie (po namyśle) przekonania lewicowe, chociaż
          antykomunistyczne. I za żadną cholerę nie widzę ani jednej
          lewicowej partii w naszym kochanym Sejmie!
          Nawet SLD coś tam bąka bez przekonania o in vitro czy aborcji (acha,
          zapomniałem dodać, że przekonania gospodarcze i społeczne mam dość
          prawicowe - tylko nazwijmy je - obyczajowe - superlewicowe). Gdzie
          jest więc tqa cała lewica i co właściwie robi?
          Bierut w zamian za zabraną klechom ziemię przyznał im odszkodowanie
          (nie pamietam by Kościół się tym specjalnie chwalił), płacone
          corocznie - suma ta ciągle rosła i teraz, gdy całą ziemię
          praktycznie już oddano jest najwyższa w historii - ponad 100 mln zł!
          Za lewicowego Tuska! W którym miejscu jest on (i PO i PiS) lewicowy?
          • antylewar Re: Hop w I turze 02.06.10, 17:46
            Po prostu nieruchawa ta lewica, no ale jej brak skuteczności jest tylko powodem
            do naszego zadowolenia.
            • nchyb Re: Hop w I turze 03.06.10, 09:00
              a w którym miejscu Napieralski jest naprawdę lewicowy? Bo jakoś tej
              lewicowości nie mogę dostrzec poza chęcią walki z właścicielami
              firm...
    • w1958 Pull up , pull up Kasieńko. 02.06.10, 16:28
      Pull up , pull up uważaj Kasieńko bo Twój intelekt dołuje i zaraz
      przypie...sz w łbem w podłogę. Bez żadnych nacisków z góry.
    • jar-ry Hop w I turze 02.06.10, 17:05
      Jaki koszmar szanowna Pani?
      Zaglądam do skrzynki na listy a tam zmiętolony A4.
      A tam taki tekst:
      "Czas skończyć z dyktatem kłamiących, antytypołskich mediów!
      Dyktat:
      -pracują tam sługusy tych co narzucają nam co mamy myśleć, kogo
      popierać, kogo nienawidzić?
      -obrzucają błotem ludzi uczciwych ale niewygodnych
      -codziennie sączą jad w umysły Polaków
      Kłamliwe:
      -dlaczego Fakty TVN zataiły, że prawybory PO zorganizowała stacja
      walterowska ?,
      Zobacz internet: PO nadawała z budynku ITI (TVN)
      -dlaczego Fakty TVN zataiły wypowiedź Wajdy-wygadał się że TVN to
      zaprzyjaźniona stacja?
      -dlaczego zatajono, ze sztab wyborczy Komorowskiego mieści w
      mieszkaniu dziennikarki GW Anny Bikont w Warszawie przy ulicy
      Wiejskiej 14 m 5 7
      -dlaczego „niezależne" media nie kontrolują rządzących tylko stale
      atakują opozycję (czy TVN GW nie są w cichej koalicji z PO?)
      -znana Monika Olejnik to nie dziennikarka ale propagandzistka PO
      -dlaczego TVN i TVN 24 mają dyżurnych opluwaczy odzierających
      przeciwników politycznych z ludzkiej godności (przykładem
      rynsztokowy język Palikota). ciągle te same twarze (Nałęcz, Kutz,
      Bartoszewski, Kik, Niesiołowski), ten sam plugawy język (prezydent
      Lech Kaczyński to: dureń, cham, alkoholik, trup na wrotkach, o
      Jarosławie Kaczyńskim: pedofilia, nekrofilia, dorżnąć watahy)?
      -dlaczego TVN-PO chcą zniszczyć TYP? - aby pozbyć się niewygodnych
      dziennikarzy, ogłupiać społeczeństwo wmawiając, ze katastrofy są
      sukcesami rządu, umożliwić przejecie rynku reklam przez
      zaprzyjaźnione telewizje prywatne
      -dlaczego H- Gronkiewicz Waltz dała na budowę? prywatnego stadionu
      walterowskicj Legii pół miliarda złotych z naszych podatków-
      wdzięczność za co?
      -założenia TVN: „naród głupi wszystko kupi" kłamstwo powiązane po
      raz setny odbierane jest jako
      „prawda objawiona"
      Antytypolskie:
      -dlaczego w Komitecie Honorowym Komorowskiego nie ma: Waltera,
      Michnika, gen.
      Jaruzelskiego, „człowieka honoru" Kiszczaka, Sobiesiaka, Misiaka,
      Maleszki, Kuby
      Wojewódzkiego?
      Ci co stali na drodze POlskiej ośmiornicy zginęli! Nie może wygrać
      WSI, KGB, Michnik!
      Ogłaszamy ogólnopolską akcję bojkotu reklam zamieszczanych w TYN,
      GW! Nie kupujmy produktów tam reklamowanych!""

      Bez podpisu.
      Taki „list miłości” znalazłem w swojej skrzynce pocztowej na listy.
      Nie umiem odpowiedzieć na te wszystkie: "pytania".

      Ja odpowiadam tak trochę za krótko:
      Jeżeli to ma być „ pana Prezesa nowa twarz” to jego „nową dupę”
      widzę jako oblicze pana Bielana Adama (bez głupich uwag proszę)
      lub „twarz pani Jakubowskiej Elżbiety (i tu też bez podtekstów)
      Jar-ry.

      • aretik Prawda w tym A4 02.06.10, 17:31
        Jeśli pisanie prawdy,pisanie faktów jest dla ciebie tym co napisałeś to brzydze się tobą po ludzku.każdy człowiek ma swoją godność, ty ją straciłeś w tym momencie(kim jesteś bynajmniej dla mnie to sobie dośpiewaj).Fuj.To są standardy popleczników PO.
        Ciekawe jak odpisałbyś na słynne niemal 300 afer PO.Wole raczej nie podawać ci tutaj linka bo jeszcze byś się na śmierć zapowietrzył.
        • jar-ry Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 17:44
          Jak ci już nie starcza mediów to wpychaj te swoje A4 do skrzynki.
          Tylko zmień papier bo do mojej arystokratyczne dupy jest za twardy.
          A za stodołę za miękki.
          Dlatego puściłem to w internet aby każdy mógł sobie poczytać odmianę pana prezesa.
          • aretik Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 18:00
            Odpisze ci,choć nie jesteś raczej tego godny.A w zasadzie powtórze to co napisałem.Zakładając nawet że ta prawda wypisana na tej A4 jest ohydna,obrzydliwa i jak tam ją nazywać to przecież co to ma do rzeczy.Przecież Kaczyński tego nie pisał tylko właśnie ludzie tacy jak ja. Widać jak dalece posunięte są kłamstwa Wyborczej, skoro ktoś już na prawde mówi kłamstwo. Zadowoleni z siebie jesteście z tego publicyści Wyborczej? Takich zwolenników sobie przysparzacie. Jak ich nazwać?Hmmm... Chyba jednak skłaniam się ku określeniom klakierzy.Upadlacie ludzi poprostu.To że sami tacy jesteście to nie znaczy że macie prawo postępować tak z innymi.Historia was osądzi.Będziecie mieli pełnie władzy - bo coby nie mówić Komorowski wygra te wybory, to trzeba sobie powiedzieć jasno.Ale jak napisałem historia was osądzi.Wstyd mi za was.
        • jar-ry Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 17:52
          Ja się nie mam zamiaru podpierać "Linką czy linkiem"
          Dostałem od "was" list i puściłem go do innych bo się "łańcuszek św. Antoniego
          przerwie.
          Są trzy prawdy. itd.
          Poczytaj sobie ks.Tisznera.
          Twoja prawda!
          Moja prawda!
          Gówno prawda.
          Wybór należy do ciebie.

          • aretik Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 18:14
            dzo dobrze zrobiłeś że puściłeś go w obieg. Tylko ten twój komentarz do tego świadczy o tym że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. A piszesz tylko po to bo opluć Kaczyńskiego, za coś co piszą jego zwolennicy(należe do tego grona) dla samej zasady. Wiedź jednak że takimi opiniami napewno nie narażasz na szwank Kaczyńskiego. Samo opluwanie dla zasady jest prostackie i wystawia laurke nie tyle o człowieku,który tak opluwa(w tym wypadku ty) a o tych, którzy wbili mu to do głowy a w zestawieniu z taką dawką faktów jest to naprawde przerażające.Długo by o tym pisać.
            Ale powiem szczerze że w pewnej mierze pomagasz.Dlaczego? Bo demaskujesz właśnie intencje jakie wpoili guru zwolennikom Platformy. Właściwie to mógłbym nawet podziękować, ale naprawde patrząc szerzej na to zagadnienie to jest mi żal. Żal że tacy ludzie jak publicyści Wyborczej tak zatruli życie publiczne.
            • jar-ry Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 18:42
              Co wy o tym pluciu.
              Ja tylko znalazłem papier bez podpisu...
              Jakie guru?
              Jeżeli wasze "guru" zmieniło swoje oblicze to je pokażcie a nie wysyłajcie
              papierów z obliczem "jego" dupy!
              • aretik Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 19:54
                Zaraz sekundke szanowny Panie ja tego chyba nie rozumiem. O jakiej dupie Pan wspominasz. Prawdą jest że nie znam grafiki, która widnieje na ulotce.Nie jestem autorem owej ulotki, choć angażuje się w działania na rzecz Prawa i Sprawiedliwości(czyli Polski).I powiem tyle że utożsamiam się z treścią ulotki,natomiast jak pisze nie znam ukazanej tam grafiki.Jeśli chodzi o guru to setki tysięcy razy było to wspominane, więc łatwo odnaleść.

                Zawsze oddany prawu,szlachetności i sprawiedliwości - aretik.
                • 3henryk Re: Prawda w tym A4 03.06.10, 09:36
                  aretik napisał:

                  > Zaraz sekundke szanowny Panie ja tego chyba nie rozumiem. O jakiej dupie Pan ws
                  > pominasz. Prawdą jest że nie znam grafiki, która widnieje na ulotce.Nie jestem
                  > autorem owej ulotki, choć angażuje się w działania na rzecz Prawa i Sprawiedliw
                  > ości(czyli Polski).I powiem tyle że utożsamiam się z treścią ulotki,natomiast j
                  > ak pisze nie znam ukazanej tam grafiki.Jeśli chodzi o guru to setki tysięcy raz
                  > y było to wspominane, więc łatwo odnaleść.
                  >
                  > Zawsze oddany prawu,szlachetności i sprawiedliwości - aretik.



                  Nie chwal się, bo w swoim zacietrzewieniu nie wiesz kim jesteś.
                  Jesteś katobolszewikiem i wyznawcą talibatu toruńskiego.
                  Jesteś pomiotem pochodzącym z gwałtów na kobietach w czasie II wojny światowej
                  przez bolszewików z armii czerwonej.
                  Z tej mieszaniny zrodził się osobnik o ideologii brunatnych, wielbiących
                  psychopatyczne "charyzmy".
                • jar-ry Re: Prawda w tym A4 04.06.10, 17:36
                  Nawet 2 sekundki.
                  Ja sam mogę odpowiedzieć.
                  Źle, dobrze ale moje własne.
                  Twarz pana Kaczyńskiego po ostatnich tygodniach zaczyna mi się
                  kojarzyć nie z jego "nową twarzą" ale raczej ze starą dobrze znaną
                  mordą.
                  A że nazwałem ją dupą?
                  Nie jestem katolikiem i pewnie pójdę do piekła ale spowiadać sie nie
                  będę.
            • marslaw1 Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 21:02
              aretik napisał:

              > dzo dobrze zrobiłeś że puściłeś go w obieg. Tylko ten twój
              komentarz do tego św
              > iadczy o tym że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. A
              piszesz tylko po t
              > o bo opluć Kaczyńskiego, za coś co piszą jego zwolennicy(należe do
              tego grona)
              > dla samej zasady. Wiedź jednak że takimi opiniami napewno nie
              narażasz na szwan
              > k Kaczyńskiego. Samo opluwanie dla zasady jest prostackie i
              wystawia laurke nie
              > tyle o człowieku,który tak opluwa(w tym wypadku ty) a o tych,
              którzy wbili mu
              > to do głowy a w zestawieniu z taką dawką faktów jest to naprawde
              przerażające.D
              > ługo by o tym pisać.
              > Ale powiem szczerze że w pewnej mierze pomagasz.Dlaczego? Bo
              demaskujesz właśni
              > e intencje jakie wpoili guru zwolennikom Platformy. Właściwie to
              mógłbym nawet
              > podziękować, ale naprawde patrząc szerzej na to zagadnienie to
              jest mi żal. Żal
              > że tacy ludzie jak publicyści Wyborczej tak zatruli życie
              publiczne.
              Lez pieprzyć te komunały rydzolowi!
          • zuza.pomponik Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 18:17
            No tak, dlatego GWna prawdy czytać nie warto ;)
            • marslaw1 Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 21:04
              zuza.pomponik napisała:

              > No tak, dlatego GWna prawdy czytać nie warto ;)
              To pisdzielcu nie czytaj !
            • henryk-sikora odpowiedź dla "zuza.pomponik" 02.06.10, 22:10
              jak Ty się wyrażasz smarkata/y pomponiku??? podjrzewam, że jesteś
              kim innym niż się podajesz i że piszesz rownież pod innymi
              pseudonimami na tych forach. Mogłabyś/mógłbyś powiedzieć jak się
              nazywasz? Masz na tyle odwagi???
      • trajkotek normalne 02.06.10, 18:44
        jest to, że są pytania, na które nawet ON nie odpowie
      • jac.k Re: Hop w I turze 02.06.10, 22:31
        był taki pladat gdy du.a paliła papierosa, wykapany bielan
    • rijselman12.0 Nie o to chodzi... 02.06.10, 17:19
      ...kto bedzie prezydentem, premierem czy ministrem w Polsce ,
      Niemczech ,czy USA...-oby owce (my) udaly sie na sped.
      • jar-ry Re: Nie o to chodzi... 02.06.10, 18:44
        Nie jesteśmy owcami.
        "Nie potrzeba nam pasterzy"
        • aretik Re: Nie o to chodzi... 02.06.10, 19:48
          Sądząc po twoim komentarzu można wnioskować że właśnie taką owcą jesteś, prowadzoną przez Wyborczą.
          • 3henryk Re: Nie o to chodzi... 03.06.10, 09:41
            aretik napisał:

            > Sądząc po twoim komentarzu można wnioskować że właśnie taką owcą jesteś, prowad
            > zoną przez Wyborczą.


            Nie chwal się, bo w swoim zacietrzewieniu nie wiesz kim jesteś.
            Jesteś katobolszewikiem i wyznawcą talibatu toruńskiego.
            Jesteś pomiotem pochodzącym z gwałtów na kobietach w czasie II wojny światowej
            przez bolszewików z armii czerwonej.
            Z tej mieszaniny zrodził się osobnik o ideologii brunatnych, wielbiących
            psychopatyczne "charyzmy".
          • jar-ry Re: Nie o to chodzi... 04.06.10, 17:41
            Być może jestem.
            Ale żadnego redaktora nie całuję w rękę.
            Nadstawiania dupy nie warto dyskutować bo twój "guru" jest jednak
            kawalerem i gdzie tam mnie ojca dzieciom do wybryków tych ojców
            namaszczonych.
    • trajkotek my englisz's not so gud... 02.06.10, 18:40
      chodzi o hop ( np.: hop - siup), czy HOPe?
      Przeczytałem artykuł i nadal nie wiem ...

      ____________________________
      czy Tusk nakazał Bartoszewskiemu milczenie???
    • kot.kot1 Pani Redaktor, 02.06.10, 19:34
      Pani jest bardzo łatwowierna i chyba naiwna politycznie mimo, że
      Pani tyle lat polityke komentuje. IVRP ani na moment nie została
      porzucona!! Została niezbyt szczelnie zamaskowana. Wszystko co
      wiedzielismy w latach 2005-2007 tkwi gotowe do powtórki!I to w
      wydaniu bardziej brutalnym, bo po smoleńskiej przemianie
      Kaczyńskiego, ktora wzmogła w nim instynkty rewanżu i zemsty,
      instynkty zła.
    • kot.kot1 Pani Redaktor, 02.06.10, 19:41
      Pani jest bardzo łatwowierna, a chyba i naiwna mimo, że tyle lat
      komentuje Pani politykę. IVRP nie została porzucona!! Została tylko
      niezbyt szczelnie zamaskowana. Wszystko ci widzielismy w latach 2005-
      2007 czeka gotowe do powtórki! I to w wersji bardzie brutalnej, bo
      Kaczyński po przemianie smoleńskiej jest bardziej nasycony
      pragniniem rewanżu i zemsty. Więcej w nim zła niż bylo wczesniej.
    • marslaw1 Hop w I turze 02.06.10, 20:54
      Chyba się kobieto szaleju napiłaś....
    • kurelski Hop w I turze 03.06.10, 04:24
      Hop i z Londynu pognano Komorowskiego za oszustwa i klamstwa Tuska
      PO mogla klamac raz i wystarczy - nie tak jak w Polsce gdzie 24
      godziny BU-ki w klawisze klepia. Londynczycy maja rodziny w Polsce i
      Sup prawie pewny - moze nawet z wykopem.
      • olewus.1 ku...ki, kłamiesz,łobuzie... 03.06.10, 09:20
        to że kilku aktywistów z PIS-komuny, obrażało Komorowskiego, to jednak
        duża większość Polonii popiera Komorowskiego...
      • 3henryk Re: Hop w I turze 03.06.10, 09:43
        kurelski napisał:

        > Hop i z Londynu pognano Komorowskiego za oszustwa i klamstwa Tuska
        > PO mogla klamac raz i wystarczy - nie tak jak w Polsce gdzie 24
        > godziny BU-ki w klawisze klepia. Londynczycy maja rodziny w Polsce i
        > Sup prawie pewny - moze nawet z wykopem.


        Nie chwal się, bo w swoim zacietrzewieniu nie wiesz kim jesteś.
        Jesteś katobolszewikiem i wyznawcą talibatu toruńskiego.
        Jesteś pomiotem pochodzącym z gwałtów na kobietach w czasie II wojny światowej
        przez bolszewików z armii czerwonej.
        Z tej mieszaniny zrodził się osobnik o ideologii brunatnych, wielbiących
        psychopatyczne "charyzmy".
    • kociewiak2 Hop w I turze 03.06.10, 09:32
      ,,UWAGA,,.PIS+KACZYNSKI..Niewypal w kazej chwili moze eksplodowac..
      wybuch moze uszkodzic nasze mozgi,i skonczymy w Korei P.
    • wronskipacewicz Komorowskiego musi wesprzeć żona ! 03.06.10, 09:55
      smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html
    • trajkotek wałęsy kryptopoparcie dla Kaczyńskiego??? 03.06.10, 15:24
      Konrad Salomon Lech Wallenrod Wałęsa wie, co mówi!
    • cynglisciplujajademnienawisci o PełO szmata zatroskana od wieczora do rana 04.06.10, 07:57
      pod-grzybem.salon24.pl/179654,agentura-opinii
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka