antropoid 01.06.10, 20:54 Koszmarem, lub jak kto woli tragifarsą jest sama obecność J. Kaczyńskiego w polskiej polityce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maruda.r Hop w I turze 02.06.10, 16:03 To bez znaczenia, czy Kaczyński przegra w I czy II turze. Ten element kampanii jest zazwyczaj słabo pamiętany. A lektorat PiS jest i tak zmobilizowany, bo dostał programową pożywkę w postaci możliwości tworzenia kolejnych teorii spiskowych na temat Smoleńska. Odpowiedz Link Zgłoś
outsider44 Hop w I turze 02.06.10, 16:12 W jednym się zgadzam - sądząc po lekturze wpisów na forum i blogów, niemożliwa byłaby koalicja PO z PiS-em i odwrotnie. Politycy moze by się i dogadali, ale wyborcy by im tego nie darowali. A SLD byłby głupi zawiazując koalicję z kimkolwiek z nich - skończyłby jako przystawka i zniknął. Może powstałaby jakaś nowoczesna partia lewicowa, a może i nie. Bylibyśmy (chyba) jedynym państwem europejskim bez lewicy w parlamencie. Odpowiedz Link Zgłoś
antylewar Re: Hop w I turze 02.06.10, 16:34 Kolego, póki co mamy same lewicujące partie w parlamencie. Świat bez lewicy to tylko piękny sen. Odpowiedz Link Zgłoś
outsider44 Re: Hop w I turze 02.06.10, 16:52 antylewar napisał: > Kolego, póki co mamy same lewicujące partie w parlamencie. > Świat bez lewicy to tylko piękny sen. Super - ja mam właściwie (po namyśle) przekonania lewicowe, chociaż antykomunistyczne. I za żadną cholerę nie widzę ani jednej lewicowej partii w naszym kochanym Sejmie! Nawet SLD coś tam bąka bez przekonania o in vitro czy aborcji (acha, zapomniałem dodać, że przekonania gospodarcze i społeczne mam dość prawicowe - tylko nazwijmy je - obyczajowe - superlewicowe). Gdzie jest więc tqa cała lewica i co właściwie robi? Bierut w zamian za zabraną klechom ziemię przyznał im odszkodowanie (nie pamietam by Kościół się tym specjalnie chwalił), płacone corocznie - suma ta ciągle rosła i teraz, gdy całą ziemię praktycznie już oddano jest najwyższa w historii - ponad 100 mln zł! Za lewicowego Tuska! W którym miejscu jest on (i PO i PiS) lewicowy? Odpowiedz Link Zgłoś
antylewar Re: Hop w I turze 02.06.10, 17:46 Po prostu nieruchawa ta lewica, no ale jej brak skuteczności jest tylko powodem do naszego zadowolenia. Odpowiedz Link Zgłoś
nchyb Re: Hop w I turze 03.06.10, 09:00 a w którym miejscu Napieralski jest naprawdę lewicowy? Bo jakoś tej lewicowości nie mogę dostrzec poza chęcią walki z właścicielami firm... Odpowiedz Link Zgłoś
w1958 Pull up , pull up Kasieńko. 02.06.10, 16:28 Pull up , pull up uważaj Kasieńko bo Twój intelekt dołuje i zaraz przypie...sz w łbem w podłogę. Bez żadnych nacisków z góry. Odpowiedz Link Zgłoś
jar-ry Hop w I turze 02.06.10, 17:05 Jaki koszmar szanowna Pani? Zaglądam do skrzynki na listy a tam zmiętolony A4. A tam taki tekst: "Czas skończyć z dyktatem kłamiących, antytypołskich mediów! Dyktat: -pracują tam sługusy tych co narzucają nam co mamy myśleć, kogo popierać, kogo nienawidzić? -obrzucają błotem ludzi uczciwych ale niewygodnych -codziennie sączą jad w umysły Polaków Kłamliwe: -dlaczego Fakty TVN zataiły, że prawybory PO zorganizowała stacja walterowska ?, Zobacz internet: PO nadawała z budynku ITI (TVN) -dlaczego Fakty TVN zataiły wypowiedź Wajdy-wygadał się że TVN to zaprzyjaźniona stacja? -dlaczego zatajono, ze sztab wyborczy Komorowskiego mieści w mieszkaniu dziennikarki GW Anny Bikont w Warszawie przy ulicy Wiejskiej 14 m 5 7 -dlaczego „niezależne" media nie kontrolują rządzących tylko stale atakują opozycję (czy TVN GW nie są w cichej koalicji z PO?) -znana Monika Olejnik to nie dziennikarka ale propagandzistka PO -dlaczego TVN i TVN 24 mają dyżurnych opluwaczy odzierających przeciwników politycznych z ludzkiej godności (przykładem rynsztokowy język Palikota). ciągle te same twarze (Nałęcz, Kutz, Bartoszewski, Kik, Niesiołowski), ten sam plugawy język (prezydent Lech Kaczyński to: dureń, cham, alkoholik, trup na wrotkach, o Jarosławie Kaczyńskim: pedofilia, nekrofilia, dorżnąć watahy)? -dlaczego TVN-PO chcą zniszczyć TYP? - aby pozbyć się niewygodnych dziennikarzy, ogłupiać społeczeństwo wmawiając, ze katastrofy są sukcesami rządu, umożliwić przejecie rynku reklam przez zaprzyjaźnione telewizje prywatne -dlaczego H- Gronkiewicz Waltz dała na budowę? prywatnego stadionu walterowskicj Legii pół miliarda złotych z naszych podatków- wdzięczność za co? -założenia TVN: „naród głupi wszystko kupi" kłamstwo powiązane po raz setny odbierane jest jako „prawda objawiona" Antytypolskie: -dlaczego w Komitecie Honorowym Komorowskiego nie ma: Waltera, Michnika, gen. Jaruzelskiego, „człowieka honoru" Kiszczaka, Sobiesiaka, Misiaka, Maleszki, Kuby Wojewódzkiego? Ci co stali na drodze POlskiej ośmiornicy zginęli! Nie może wygrać WSI, KGB, Michnik! Ogłaszamy ogólnopolską akcję bojkotu reklam zamieszczanych w TYN, GW! Nie kupujmy produktów tam reklamowanych!"" Bez podpisu. Taki „list miłości” znalazłem w swojej skrzynce pocztowej na listy. Nie umiem odpowiedzieć na te wszystkie: "pytania". Ja odpowiadam tak trochę za krótko: Jeżeli to ma być „ pana Prezesa nowa twarz” to jego „nową dupę” widzę jako oblicze pana Bielana Adama (bez głupich uwag proszę) lub „twarz pani Jakubowskiej Elżbiety (i tu też bez podtekstów) Jar-ry. Odpowiedz Link Zgłoś
aretik Prawda w tym A4 02.06.10, 17:31 Jeśli pisanie prawdy,pisanie faktów jest dla ciebie tym co napisałeś to brzydze się tobą po ludzku.każdy człowiek ma swoją godność, ty ją straciłeś w tym momencie(kim jesteś bynajmniej dla mnie to sobie dośpiewaj).Fuj.To są standardy popleczników PO. Ciekawe jak odpisałbyś na słynne niemal 300 afer PO.Wole raczej nie podawać ci tutaj linka bo jeszcze byś się na śmierć zapowietrzył. Odpowiedz Link Zgłoś
jar-ry Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 17:44 Jak ci już nie starcza mediów to wpychaj te swoje A4 do skrzynki. Tylko zmień papier bo do mojej arystokratyczne dupy jest za twardy. A za stodołę za miękki. Dlatego puściłem to w internet aby każdy mógł sobie poczytać odmianę pana prezesa. Odpowiedz Link Zgłoś
aretik Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 18:00 Odpisze ci,choć nie jesteś raczej tego godny.A w zasadzie powtórze to co napisałem.Zakładając nawet że ta prawda wypisana na tej A4 jest ohydna,obrzydliwa i jak tam ją nazywać to przecież co to ma do rzeczy.Przecież Kaczyński tego nie pisał tylko właśnie ludzie tacy jak ja. Widać jak dalece posunięte są kłamstwa Wyborczej, skoro ktoś już na prawde mówi kłamstwo. Zadowoleni z siebie jesteście z tego publicyści Wyborczej? Takich zwolenników sobie przysparzacie. Jak ich nazwać?Hmmm... Chyba jednak skłaniam się ku określeniom klakierzy.Upadlacie ludzi poprostu.To że sami tacy jesteście to nie znaczy że macie prawo postępować tak z innymi.Historia was osądzi.Będziecie mieli pełnie władzy - bo coby nie mówić Komorowski wygra te wybory, to trzeba sobie powiedzieć jasno.Ale jak napisałem historia was osądzi.Wstyd mi za was. Odpowiedz Link Zgłoś
jar-ry Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 17:52 Ja się nie mam zamiaru podpierać "Linką czy linkiem" Dostałem od "was" list i puściłem go do innych bo się "łańcuszek św. Antoniego przerwie. Są trzy prawdy. itd. Poczytaj sobie ks.Tisznera. Twoja prawda! Moja prawda! Gówno prawda. Wybór należy do ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
aretik Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 18:14 dzo dobrze zrobiłeś że puściłeś go w obieg. Tylko ten twój komentarz do tego świadczy o tym że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. A piszesz tylko po to bo opluć Kaczyńskiego, za coś co piszą jego zwolennicy(należe do tego grona) dla samej zasady. Wiedź jednak że takimi opiniami napewno nie narażasz na szwank Kaczyńskiego. Samo opluwanie dla zasady jest prostackie i wystawia laurke nie tyle o człowieku,który tak opluwa(w tym wypadku ty) a o tych, którzy wbili mu to do głowy a w zestawieniu z taką dawką faktów jest to naprawde przerażające.Długo by o tym pisać. Ale powiem szczerze że w pewnej mierze pomagasz.Dlaczego? Bo demaskujesz właśnie intencje jakie wpoili guru zwolennikom Platformy. Właściwie to mógłbym nawet podziękować, ale naprawde patrząc szerzej na to zagadnienie to jest mi żal. Żal że tacy ludzie jak publicyści Wyborczej tak zatruli życie publiczne. Odpowiedz Link Zgłoś
jar-ry Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 18:42 Co wy o tym pluciu. Ja tylko znalazłem papier bez podpisu... Jakie guru? Jeżeli wasze "guru" zmieniło swoje oblicze to je pokażcie a nie wysyłajcie papierów z obliczem "jego" dupy! Odpowiedz Link Zgłoś
aretik Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 19:54 Zaraz sekundke szanowny Panie ja tego chyba nie rozumiem. O jakiej dupie Pan wspominasz. Prawdą jest że nie znam grafiki, która widnieje na ulotce.Nie jestem autorem owej ulotki, choć angażuje się w działania na rzecz Prawa i Sprawiedliwości(czyli Polski).I powiem tyle że utożsamiam się z treścią ulotki,natomiast jak pisze nie znam ukazanej tam grafiki.Jeśli chodzi o guru to setki tysięcy razy było to wspominane, więc łatwo odnaleść. Zawsze oddany prawu,szlachetności i sprawiedliwości - aretik. Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Prawda w tym A4 03.06.10, 09:36 aretik napisał: > Zaraz sekundke szanowny Panie ja tego chyba nie rozumiem. O jakiej dupie Pan ws > pominasz. Prawdą jest że nie znam grafiki, która widnieje na ulotce.Nie jestem > autorem owej ulotki, choć angażuje się w działania na rzecz Prawa i Sprawiedliw > ości(czyli Polski).I powiem tyle że utożsamiam się z treścią ulotki,natomiast j > ak pisze nie znam ukazanej tam grafiki.Jeśli chodzi o guru to setki tysięcy raz > y było to wspominane, więc łatwo odnaleść. > > Zawsze oddany prawu,szlachetności i sprawiedliwości - aretik. Nie chwal się, bo w swoim zacietrzewieniu nie wiesz kim jesteś. Jesteś katobolszewikiem i wyznawcą talibatu toruńskiego. Jesteś pomiotem pochodzącym z gwałtów na kobietach w czasie II wojny światowej przez bolszewików z armii czerwonej. Z tej mieszaniny zrodził się osobnik o ideologii brunatnych, wielbiących psychopatyczne "charyzmy". Odpowiedz Link Zgłoś
jar-ry Re: Prawda w tym A4 04.06.10, 17:36 Nawet 2 sekundki. Ja sam mogę odpowiedzieć. Źle, dobrze ale moje własne. Twarz pana Kaczyńskiego po ostatnich tygodniach zaczyna mi się kojarzyć nie z jego "nową twarzą" ale raczej ze starą dobrze znaną mordą. A że nazwałem ją dupą? Nie jestem katolikiem i pewnie pójdę do piekła ale spowiadać sie nie będę. Odpowiedz Link Zgłoś
marslaw1 Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 21:02 aretik napisał: > dzo dobrze zrobiłeś że puściłeś go w obieg. Tylko ten twój komentarz do tego św > iadczy o tym że nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. A piszesz tylko po t > o bo opluć Kaczyńskiego, za coś co piszą jego zwolennicy(należe do tego grona) > dla samej zasady. Wiedź jednak że takimi opiniami napewno nie narażasz na szwan > k Kaczyńskiego. Samo opluwanie dla zasady jest prostackie i wystawia laurke nie > tyle o człowieku,który tak opluwa(w tym wypadku ty) a o tych, którzy wbili mu > to do głowy a w zestawieniu z taką dawką faktów jest to naprawde przerażające.D > ługo by o tym pisać. > Ale powiem szczerze że w pewnej mierze pomagasz.Dlaczego? Bo demaskujesz właśni > e intencje jakie wpoili guru zwolennikom Platformy. Właściwie to mógłbym nawet > podziękować, ale naprawde patrząc szerzej na to zagadnienie to jest mi żal. Żal > że tacy ludzie jak publicyści Wyborczej tak zatruli życie publiczne. Lez pieprzyć te komunały rydzolowi! Odpowiedz Link Zgłoś
zuza.pomponik Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 18:17 No tak, dlatego GWna prawdy czytać nie warto ;) Odpowiedz Link Zgłoś
marslaw1 Re: Prawda w tym A4 02.06.10, 21:04 zuza.pomponik napisała: > No tak, dlatego GWna prawdy czytać nie warto ;) To pisdzielcu nie czytaj ! Odpowiedz Link Zgłoś
henryk-sikora odpowiedź dla "zuza.pomponik" 02.06.10, 22:10 jak Ty się wyrażasz smarkata/y pomponiku??? podjrzewam, że jesteś kim innym niż się podajesz i że piszesz rownież pod innymi pseudonimami na tych forach. Mogłabyś/mógłbyś powiedzieć jak się nazywasz? Masz na tyle odwagi??? Odpowiedz Link Zgłoś
trajkotek normalne 02.06.10, 18:44 jest to, że są pytania, na które nawet ON nie odpowie Odpowiedz Link Zgłoś
jac.k Re: Hop w I turze 02.06.10, 22:31 był taki pladat gdy du.a paliła papierosa, wykapany bielan Odpowiedz Link Zgłoś
rijselman12.0 Nie o to chodzi... 02.06.10, 17:19 ...kto bedzie prezydentem, premierem czy ministrem w Polsce , Niemczech ,czy USA...-oby owce (my) udaly sie na sped. Odpowiedz Link Zgłoś
jar-ry Re: Nie o to chodzi... 02.06.10, 18:44 Nie jesteśmy owcami. "Nie potrzeba nam pasterzy" Odpowiedz Link Zgłoś
aretik Re: Nie o to chodzi... 02.06.10, 19:48 Sądząc po twoim komentarzu można wnioskować że właśnie taką owcą jesteś, prowadzoną przez Wyborczą. Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Nie o to chodzi... 03.06.10, 09:41 aretik napisał: > Sądząc po twoim komentarzu można wnioskować że właśnie taką owcą jesteś, prowad > zoną przez Wyborczą. Nie chwal się, bo w swoim zacietrzewieniu nie wiesz kim jesteś. Jesteś katobolszewikiem i wyznawcą talibatu toruńskiego. Jesteś pomiotem pochodzącym z gwałtów na kobietach w czasie II wojny światowej przez bolszewików z armii czerwonej. Z tej mieszaniny zrodził się osobnik o ideologii brunatnych, wielbiących psychopatyczne "charyzmy". Odpowiedz Link Zgłoś
jar-ry Re: Nie o to chodzi... 04.06.10, 17:41 Być może jestem. Ale żadnego redaktora nie całuję w rękę. Nadstawiania dupy nie warto dyskutować bo twój "guru" jest jednak kawalerem i gdzie tam mnie ojca dzieciom do wybryków tych ojców namaszczonych. Odpowiedz Link Zgłoś
trajkotek my englisz's not so gud... 02.06.10, 18:40 chodzi o hop ( np.: hop - siup), czy HOPe? Przeczytałem artykuł i nadal nie wiem ... ____________________________ czy Tusk nakazał Bartoszewskiemu milczenie??? Odpowiedz Link Zgłoś
kot.kot1 Pani Redaktor, 02.06.10, 19:34 Pani jest bardzo łatwowierna i chyba naiwna politycznie mimo, że Pani tyle lat polityke komentuje. IVRP ani na moment nie została porzucona!! Została niezbyt szczelnie zamaskowana. Wszystko co wiedzielismy w latach 2005-2007 tkwi gotowe do powtórki!I to w wydaniu bardziej brutalnym, bo po smoleńskiej przemianie Kaczyńskiego, ktora wzmogła w nim instynkty rewanżu i zemsty, instynkty zła. Odpowiedz Link Zgłoś
kot.kot1 Pani Redaktor, 02.06.10, 19:41 Pani jest bardzo łatwowierna, a chyba i naiwna mimo, że tyle lat komentuje Pani politykę. IVRP nie została porzucona!! Została tylko niezbyt szczelnie zamaskowana. Wszystko ci widzielismy w latach 2005- 2007 czeka gotowe do powtórki! I to w wersji bardzie brutalnej, bo Kaczyński po przemianie smoleńskiej jest bardziej nasycony pragniniem rewanżu i zemsty. Więcej w nim zła niż bylo wczesniej. Odpowiedz Link Zgłoś
kurelski Hop w I turze 03.06.10, 04:24 Hop i z Londynu pognano Komorowskiego za oszustwa i klamstwa Tuska PO mogla klamac raz i wystarczy - nie tak jak w Polsce gdzie 24 godziny BU-ki w klawisze klepia. Londynczycy maja rodziny w Polsce i Sup prawie pewny - moze nawet z wykopem. Odpowiedz Link Zgłoś
olewus.1 ku...ki, kłamiesz,łobuzie... 03.06.10, 09:20 to że kilku aktywistów z PIS-komuny, obrażało Komorowskiego, to jednak duża większość Polonii popiera Komorowskiego... Odpowiedz Link Zgłoś
3henryk Re: Hop w I turze 03.06.10, 09:43 kurelski napisał: > Hop i z Londynu pognano Komorowskiego za oszustwa i klamstwa Tuska > PO mogla klamac raz i wystarczy - nie tak jak w Polsce gdzie 24 > godziny BU-ki w klawisze klepia. Londynczycy maja rodziny w Polsce i > Sup prawie pewny - moze nawet z wykopem. Nie chwal się, bo w swoim zacietrzewieniu nie wiesz kim jesteś. Jesteś katobolszewikiem i wyznawcą talibatu toruńskiego. Jesteś pomiotem pochodzącym z gwałtów na kobietach w czasie II wojny światowej przez bolszewików z armii czerwonej. Z tej mieszaniny zrodził się osobnik o ideologii brunatnych, wielbiących psychopatyczne "charyzmy". Odpowiedz Link Zgłoś
kociewiak2 Hop w I turze 03.06.10, 09:32 ,,UWAGA,,.PIS+KACZYNSKI..Niewypal w kazej chwili moze eksplodowac.. wybuch moze uszkodzic nasze mozgi,i skonczymy w Korei P. Odpowiedz Link Zgłoś
wronskipacewicz Komorowskiego musi wesprzeć żona ! 03.06.10, 09:55 smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html Odpowiedz Link Zgłoś
trajkotek wałęsy kryptopoparcie dla Kaczyńskiego??? 03.06.10, 15:24 Konrad Salomon Lech Wallenrod Wałęsa wie, co mówi! Odpowiedz Link Zgłoś
cynglisciplujajademnienawisci o PełO szmata zatroskana od wieczora do rana 04.06.10, 07:57 pod-grzybem.salon24.pl/179654,agentura-opinii Odpowiedz Link Zgłoś