oghana7
17.06.10, 11:12
nie chwalcie napieralskiego za dobra kampanie -chwalcie czarzastego i
Ordynacka ,kwiatkowskiego i stara SLD - to oni sa autorami kampanii
grzesia ,to oni kazali mu mowic,ze nie bylo afery rywina ,to oni wymyslaja
mu pomysly na walke z kosciolem ,podczas gdy grzes chodzi po targowiskach
i kupuje jablka .to po jego plecach czarzasty i ordynacka wracaja do
wladzy po tylu aferach .ciemny ludzie -OPAMIETAJ SIE! i nie daj sie zrobic
w bambuko!