Dodaj do ulubionych

napieralski

17.06.10, 11:12
nie chwalcie napieralskiego za dobra kampanie -chwalcie czarzastego i
Ordynacka ,kwiatkowskiego i stara SLD - to oni sa autorami kampanii
grzesia ,to oni kazali mu mowic,ze nie bylo afery rywina ,to oni wymyslaja
mu pomysly na walke z kosciolem ,podczas gdy grzes chodzi po targowiskach
i kupuje jablka .to po jego plecach czarzasty i ordynacka wracaja do
wladzy po tylu aferach .ciemny ludzie -OPAMIETAJ SIE! i nie daj sie zrobic
w bambuko!
Obserwuj wątek
    • tauron10 Re: napieralski 17.06.10, 11:19
      Po tylu aferach? ilu? Nie pisz o aferach tylko o wyrokach sądowych !

      Pozdrawiam. Ciemny Lud.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka