20.07.10, 16:58
PO DIABLA NAM TAKI KOSCIOL ? nastawiony na kase ,odbior majatkow i
gromienie grzesznikow .sam do niczego sie nie poczuwa. nie zmeczyl sie
tylko kampania na rzecz szalonego jara i rozpoczal nowa -samorzadowa -
niedziela na przodzie .tam ,gdzie byc powinien umywa rece ,tymczasem
krzyzem jak maczuga zidiociali wyznawcy bija przeciwnikow po lbach i
pomawiaja o zydostwo ,komunizm ,brak patriotyzmu i td. a biskupi maja
uciechy po pachy -wszak bija nasi -pisowcy tych innych -zdrajcow narodu i
zabojcow tego marnego podlego prezydenta .kto by zabijal taka miernote?
ucieche maja tez media zagraniczne i pokazuja i opisuja polska
glupote ,antysemityzm i sredniowieczny katolicyzm .az wstyd to
czytac .proponuje ZBOJKOTOWAC TEN KOSCIOL I NIE POJAWIAC SIE W
KOSCIOLACH,poki biskupy grubasy/czy widzial kto biednego i glodnego
ksiedza?? nie zrozumieja ,do czegp sluza .
Obserwuj wątek
    • dzi1a Re: kosciol 20.07.10, 17:49
      powyższym apelem zgoda w 100 % .
      dobrze że jest on tutaj zamieszczony ,ale skutek byłby większy gdyby maila o
      tresci jak powyżej wysłać np do działu "listy" w gazecie typu "Metro" , itp a
      wttedy to info przeczytałoby ileś tysięcy ludzi.
      wyślij to do np "Metra" :)
      naciskajmy na media

      --
      "....Księża skarżą się też na negatywną presję ze strony rówieśników: młody
      kandydat do kapłaństwa często musi się liczyć z utratą znajomych. - Nie robię z
      księży męczenników, ale wystarczy założyć koloratkę i przejść się po mieście, by
      usłyszeć dziesiątki wyzwisk. Że księża są chciwi, że się mądrzą, jak żyć
      uczciwie, a sami mają tyle na sumieniu. I weź tu, młody człowieku, załóż
      sutannę, noś ją do końca życia i tłumacz się ze wszystkich grzechów ludzi
      Kościoła. Wielu młodych ludzi uważa, że to zbyt trudne wyzwanie - mówi
      ks.Wojciech Szukalski z Seminarium Duchownego w Bydgoszczy. "

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka