oghana7
20.07.10, 16:58
PO DIABLA NAM TAKI KOSCIOL ? nastawiony na kase ,odbior majatkow i
gromienie grzesznikow .sam do niczego sie nie poczuwa. nie zmeczyl sie
tylko kampania na rzecz szalonego jara i rozpoczal nowa -samorzadowa -
niedziela na przodzie .tam ,gdzie byc powinien umywa rece ,tymczasem
krzyzem jak maczuga zidiociali wyznawcy bija przeciwnikow po lbach i
pomawiaja o zydostwo ,komunizm ,brak patriotyzmu i td. a biskupi maja
uciechy po pachy -wszak bija nasi -pisowcy tych innych -zdrajcow narodu i
zabojcow tego marnego podlego prezydenta .kto by zabijal taka miernote?
ucieche maja tez media zagraniczne i pokazuja i opisuja polska
glupote ,antysemityzm i sredniowieczny katolicyzm .az wstyd to
czytac .proponuje ZBOJKOTOWAC TEN KOSCIOL I NIE POJAWIAC SIE W
KOSCIOLACH,poki biskupy grubasy/czy widzial kto biednego i glodnego
ksiedza?? nie zrozumieja ,do czegp sluza .